Σας έτυχε αυτό; Την καταδίκη μου...

finrοd

Banned
μας έχουν τύχει πολύ χειρότερα αυτό είναι πολύ λάιτ
Αυτό το ....τεχνούργημα, (εντάξει, από την προηγούμενη εκδήλωση), πως σου φαίνεται;
Screenshot_2021-01-30 Forge of Empires(1).jpg
Η αλήθεια είναι πως στα ...καλλιτεχνικά σκίζουν! Τα κολλήματα να μην υπήρχαν...
 

finrοd

Banned
Κατά τ' άλλα, έφταιγε ο flash (καλά αυτός πέρασε στην ιστορία και γλίτωσε), ενώ τώρα φταίνε τα δικά μας μηχανάκια, οι δικές μας συνδέσεις στο διαδίκτυο, η δική μας μηχανοργάνωση και μηχανογράφηση!
Μήπως να ληφθεί υπ' όψιν τ' ότι κοινός παρονομαστής είναι η ΙΝΝΟ, οι διακομιστές και το λογισμικό της; Μήπως;;;;
 

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Δεν ήξερα πού αλλού να το γράψω και το γράφω εδώ!!!
Ένα λάθος ψηφίο... Κατά λάθος ένα παραπάνω... Στιγμιότυπο οθόνης 2021-03-01 205914.png Μπορεί να γίνει τίποτα ή όχι;
Αν όχι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ να βγάζει επιβεβαίωση...
 

finrοd

Banned
Και τώρα πείτε μου: Αυτό σας έχει λάχει;
Screenshot_2021-03-24 Forge of Empires.jpg
Όσο και να έκανα ανανέωση τίποτε αυτό. Μουλάρωσε κι επέμενε στο σφάλμα.
Είπα να δοκιμάσω σύνδεση σ' άλλο κόσμο και μετά να επανέλθω σ' αυτόν που μου παρουσιάστηκε. Χαμπάρι ο διακομιστής. Εκεί, επέμενε στο σφάλμα.
Αναγκάστηκα να κλείσω εντελώς τον περιηγητή και να τον ενεργοποιήσω εξ αρχής.
Μόνο τότε ...υποχώρησε ο «σατανάς» ο διακομιστής κι έπαψε να ...σφάλλει.
Πόσους μωρέ διαόλους και πόσες διαολιές πρέπει ν' αντέχει ο καθένας που θέλει στο Foe να παίξει;
γκρρρρ
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Τι του 'χετε κάνει του παιχνιδιού βρε; Τι για μένα του λέτε και μου κάνει τέτοια χουνέρια; :imp:
Πάντως εγώ το «κλικ« το έκανα. Το «περιστατικό» το «κλίκαρα« στο δόξα πατρί. Ανταμοιβή όμως ...γιοκ!
Screenshot_2021-04-23 Forge of Empires_.jpg

ΥΓ
Τέλος πάντων, από προγραμματισμό πήραμε μπόλικες «γεύσεις» τού τι σκαμπάζετε.
Στο καφεδάκι τα πάτε ...εξίσου καλά;
Αν ΟΧΙ, :smiling_imp: τότε έναν στιγμιαίο, σκέτο, «αχτύπητο» (κουταλάτο) και, με πολλά παγάκια,, να πάνε κάτω τα φαρμάκια! :p
Ευχαριστώ!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: marya

marya

Νέο Μέλος
Καινούριο αυτό!! Μου έτυχε κι εμένα χθες, σε δυο περιστατικά απανωτά!!
Πίναμε το καφεδάκι που λες κι αργήσαμε να τα συλλέξουμε προφανώς LOLLOL
 

finrοd

Banned
Ανακουφιστικό τ' ότι δεν συμβαίνουν μόνο σε μένα, μα όχι και παρήγορο, από τη στιγμή που διαπιστώνω πως τα σφάλματα στο παιχνίδι πληθαίνουν και η συχνότητα εμφάνισής τους αυξάνεται.
Κάτι η «ΠεΠάρα», κάτι το FoE Plus, δεν τους αφήνουν χρόνο ν' ασχοληθούν με τ' αναγκαία κι επιτακτικά, με συνέπεια το μόνο ...PLUS στο παιχνίδι να είναι τα σφάλματα!!!

ΥΓ

Πίναμε το καφεδάκι που λες κι αργήσαμε να τα συλλέξουμε προφανώς LOLLOL
Ή, ενώ τα συλλέξαμε, εξακολουθούσαν να είναι ορατά και κατά την δευτερη προσπάθεια συλλογής τους ο κώδικας διαπίστωσε πως έχει υποπέσει σε ...απεικονιστικό σφάλμα, για να μην πω την λέξη που ευρέως χρησιμοποιούμε για τούτες τις περιπτώσεις.
 
  • Haha
Αντιδράσεις: marya

marya

Νέο Μέλος
Εγώ σκέφτηκα ότι προστέθηκε πλέον χρονικό περιθώριο στη συλλογή περιστατικών, για να είμαστε συνέχεια στο παιχνιδι.. χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή