Σε ποιες περιπτωσεις εμφανιζεται αυτο το μηνυμα ;

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου, ενω παιζουμε ή ακομη και οταν απλα ειμαστε σε ενα σημειο του παιχνιδιου και δεν κανουμε τιποτα, ποιες ειναι ολες οι περιπτωσεις που εμφανιζεται αυτο το μηνυμα ;
 

Συνημμένα

  • ______a01d.jpg
    ______a01d.jpg
    37 KB · Προβολές: 2

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αυτό το μήνυμα εμφανίζεται όταν έχει χαθεί η σύνδεση σου στο internet ή όταν συνδεθείς σε άλλη συσκευή ενώ έχεις ήδη το παιχνίδι ανοιχτό σε κάποια άλλη
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Ευχαριστω.
Με λιγα λογια... Αν υπαρχει κανονικα συνδεση, δηλαδη στον περιηγητη δουλευουν ολα σωστα και μπορω να ανοιξω αλλες σελιδες κλπ και εγω δεν εχω ανοιξει αλλο παραθυρο με το παιχνιδι, αν δω αυτο το μηνυμα θα σημαινει οτι καποιος αλλος συνδεθηκε στον λογαριασμο μου, απο αλλη συσκευη ή οτι καποιος με αποσυνδεσε απο το παιχνιδι.

Πως μπορουμε να βρουμε τι ακριβως εχει συμβει;
Να κανω μια αιτηση που θα αναφερω περιπου την ωρα και την ημερα που συνεβει αυτο ;
Για να δουμε αν εγινε συνδεση απο αλλη IP ή αποσυνδεση απο καποιον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ευχαριστω.
Με λιγα λογια... Αν υπαρχει κανονικα συνδεση, δηλαδη στον περιηγητη δουλευουν ολα σωστα και μπορω να ανοιξω αλλες σελιδες κλπ και εγω δεν εχω ανοιξει αλλο παραθυρο με το παιχνιδι, αν δω αυτο το μηνυμα θα σημαινει οτι καποιος αλλος συνδεθηκε στον λογαριασμο μου, απο αλλη συσκευη ή οτι καποιος με αποσυνδεσε απο το παιχνιδι.

Πως μπορουμε να βρουμε τι ακριβως εχει συμβει;
Να κανω μια αιτηση που θα αναφερω περιπου την ωρα και την ημερα που συνεβει αυτο ;
Για να δουμε αν εγινε συνδεση απο αλλη IP ή αποσυνδεση απο καποιον.
ή όπως είπα και παραπάνω μπορεί να έχει χάσει το παιχνίδι τη σύνδεση του με το internet.
Ναι, μπορείς να κάνεις αίτηση υποστήριξης και να ελέγξουμε αν κάποιος άλλος συνδέθηκε στο λογαριασμό σου.
 

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Σ'εμένα εμφανίζεται και σε περιπτώσεις που ανοίγω το παιχνίδι και μετά το αφήνω πολύ ώρα σε αδράνεια ή ο υπολογιστής μπει σε αναστολή λειτουργίας για κάποια ώρα.
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Σ'εμένα εμφανίζεται και σε περιπτώσεις που ανοίγω το παιχνίδι και μετά το αφήνω πολύ ώρα σε αδράνεια ή ο υπολογιστής μπει σε αναστολή λειτουργίας για κάποια ώρα.
Ναι έχει συμβεί και σε μένα αρκετές φορές.
 
Κορυφή