Στρατος επιθεσης ...μαντεψε

talamanta

Καμένος Χρήστης
Τελικα τεινω να πιστεψω
ή οτι συμβαινει παλι επιλεκτικα σε λιγους το προβλημα με τον στρατο επιθεσης
ή οτι ο ελληνικος σερβερ ξαφνικα διακατεχεται απο μια αυρα ..υπερανω
Γιατι πως αλλιως να ερμηνευσω οτι δεν ακουω -εγραφως ορατα- τοσες μερες ..να αστραφτει και να βροντα το φορουμ απο μνμ διαμαρτυριας εστω αναφορας του προβληματος
Αντε να σας πω εγω τον πονο μου μπας και γινουμε πολλοι... και μας παρουν στα σοβαρα
..γιατι εμενα και την μαντα μονες μας χλωμο το κοβω
Το προβλημα που εχω εγω (εδω και αρκετες μερες ) με τον στρατο
ειναι οτι τις περισσοτερες φορες βρισκομαι στο πεδιο της μαχης με αλλον στρατο απο αυτον που ειχα επιλεξει (φυσικα πολυ μικροτερης εποχης)
και επιπλεον οταν οι μαχες ειναι διπλες (ή οταν πρεπει να κανω γρηγορα μαχες) και παω να θεραπευσω τις τραυματισμενες στρατ μοναδες με διαμαντια τοτε χανω και τα διαμαντια και τις αρχικες στρατιωτικες μοναδες απο την αποθηκη
και βρισκομαι με στρατο .. εκπληξη ..αναλογα τα κεφια του συστηματος
Ασχετο δεν θελω να το εκ λαβετε ως ...αποπερα εκφοβισμου
αλλα θα αρχισω τις απαγγελιες ασματων εαν δεν κανετε κατι
Λαλήσωμεν, λαλήσωμεν — σιγή δεν μας αρμόζει
αφού εις το ομοίωμα επλάσθημεν του Λόγου.
Λαλήσωμεν, λαλήσωμεν — αφού λαλεί εντός μας
η θεία σκέψις, της ψυχής άυλος ομιλία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
Σε εμενα προσωπικα δεν συμβαινει αυτο. Ειναι ενα error. Δυσκολα να δουλεψεις ετσι οπως τα λες και οι μαχες σε αυτο το παιχνιδι ειναι συμαντικες. Θα πρεπει να διορθωθει οποσδηποτε για να μην τυχει να συμβει σε κανενα αλλον.
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Δεν μου εχει συμβει ακομα........τέτοια ομορφιά.......χα χα χα Το συστημα ειναι ολο εκπλήξεις όμορφες....
 

andrian empire

Ενεργό Μέλος
Εγώ έχω αντιμετωπίσει το πρόβλημα με τα διαμάντια στον beta.
Άλλη μονάδα γιάτρευα και άλλη εμφανιζόταν στο πεδίο της μάχης στο 2ο κύμα.
Στην αρχή μου απάντησαν ότι δεν το είχαν ξανακούσει,την 2η φορά ότι νόμιζαν πως το πρόβλημα είχε διορθωθεί.

Εγώ πάντως καλού κακού δεν ξανγιάτρεψα καμία μονάδα με διαμάντια.
:cool:
 
Κορυφή