Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.101

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.101
 

DeletedUser29206

Guest
Έτσι, απλά πράγματα. Διορθώσεις σφαλμάτων και κάποιες μικρές αλλαγές.
Κυρίως αυτό με τους πόντους συνέβαινε συχνά σε εμένα.
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Φανταζομαι οτι οι σχεδιαστες θα ειχαν υπόψιν τους οτι ορειχαλκο θα φερναμε απο το σπιτι μας.....Διοτι ποιος θα προλαβει να εχει για να κανει διαπραγματευση στην εκστρατεια? ισως μια δεκαδα παικτων......παντα θα αναριωτιεμαι...πληρωνονται??? Δεν μπορουσαν ορειχαλκο να ζηταει η εκστρατεια μια βδομαδα μετα?Δυσκολο θα ειναι....εδω δυσκολευονται να καταλαβουν οτι το παιχνιδι στον πολεμο ΣεΣ σερνεται κι επειδη κουβαλαμε χιλιαδες στρατο και δεν μπορουν να αλλαξουν το θεμα...να εχουμε ας πουμε αποθηκευμενο στρατο αλλου και να παιρνουμε ανα 50 οτι χρειαζομαστε..
 

andrian empire

Ενεργό Μέλος
Η ερώτηση που έχω να κάνω είναι μια και απλή.
Έχει ξανά πρόβλημα η INNO με την διαχείριση στρατού ;

Αν όχι τότε μάλλον το πρόβλημα είναι στο ταμείο της, αλλιώς δεν εξηγείτε ότι έβαλαν στο παιχνίδι την πιο άχρηστη μονάδα όλων των εποχών.
Δεν μπορώ να καταλάβω πια χρησιμότητα έχει η Χελώνα,αν θέλει κάποιος από την διαχείριση υπάρχει έστω και ένα πειστικό επιχείρημα να μας πει ;
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Δεν μπορώ να καταλάβω πια χρησιμότητα έχει η Χελώνα,αν θέλει κάποιος από την διαχείριση υπάρχει έστω και ένα πειστικό επιχείρημα να μας πει ;

Μηπως εχει τιποτα κρυφες δυνατοτητες που θα ξεκλειδωθουν στο μελλον??

 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
εγω την γνωμη για αυτα την εχω ηδη γραψει
( https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Συζήτηση-Ωκεάνιο-Μέλλον-2ο-μέρος.7095/ )
Φυσικα εχω προσεξει οτι καποιες στρατιωτικες μοναδες των τελαιταιων εποχων .
.....ενω μας ειναι ουσιαστικα αχρηστες στην αρχη
με το που μπαινεη η επομενη εποχη ..φανταζουν ως σουπερ οπλα
οχι γιατι με την παροδο των αναβαθμισεων αλλαξαν (προς το καλυτερο) τα χαρακτηριστικα τους
αλλα γιατι οι στρ μοναδες της εκαστοτε επομενης εποχης ''μυθοποιουν '' τις πιο αχρηστες στρ μοναδες της προηγουμενης εποχης
Αυτο με εχει κανει να σκεφτομαι οτι ισως επικρατει μια φοεκικη ''σχεδιαστικη'' ταση
δηλ καποιες νεες στρ μοναδες σχεδιαζονται σκοπημα ετσι
μονο και μονο για να ''δειχνει'' ως ...νιντζα καποια στρ μοναδα της προηγουμενης εποχης


Ασχετο ..
Μηπως εχει τιποτα κρυφες δυνατοτητες που θα ξεκλειδωθουν στο μελλον??
μεταξυ μας ....εγω αυτην την ιδιοτητα θα ηθελα να τους προσθεσουν
https://prnt.sc/fa7x1l
 
Κορυφή