Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.124

DeletedUser32026

Guest
Η οργανωση των Συντεχνιων θα μπορουσε να ειναι θεμα της καθε μιας και των ατομων που τις απαρτιζουν....
Αυτο που προτεινεις, θα ηταν η καταστροφη του πολεμου ΣεΣ και του στοιχειου του αιφνιδιασμου στις μαχες....
Επισης θα ηταν εντελως εναντιον της πολιτικης περι προσωπικων δεδομενων....
Προσωπικα δεν θα ηθελα να ξερει ο καθε ασχετος ποτε μπηκα και ποτε βγηκα απο το παιχνιδι, εκτος και αν το "δηλωνα" εγω....με ενεργειες, μνμ ή μαχη...
καλα χαλαρωσε λιγο δεν ειπα κατι κακο και το ασχετος το εγραψα για τον λογο οτι δεν εχω επιλογη να γραψω καπου αλλου αυτο που ηθελα να ρωτησω και το εβαλα εδω κατω απο την αναβαθμιση,την επομενη φορα που θα απευθυνεσαι σε μενα να εισαι πιο ευγενικος και οχι επιθετικος στον λογο σου ευχαριστω εκτιμω παντως οτι απαντησες
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Μια χαρα χαλαρος ειμαι....
Και απαντησα ακριβως επανω στη προταση που εκανες....ειπα την αποψη μου, και την τεκμιριωσα...
Δεν ξερω που ειδες την επιθετικοτητα απεναντι σου, και οσο αφορα το "ασχετος" που ειπα δεν ηταν πανω στο δικο σου, αλλα εννοω οτι δεν θελω ο καθε ασχετος με μενα ή την Συντεχνια μου ή τους φιλους που εγω διαλεξα, να ξερει ποτε μπηκα και ποτε βγηκα απο ενα παιχνιδι....
Και αυτο ειναι προσωπικη μου επιλογη (οπως ανεφερα και στη πρωτη απαντηση μου), και αν εφαρμοστει κατι σαν αυτο που προτεινεις, εγω -προσωπικα μιλοντας και παλι- θα διαγραψω το λογαριασμο μου.... οποιος καταλαβε, καταλαβε....
 

DeletedUser32026

Guest
Μια χαρα χαλαρος ειμαι....
Και απαντησα ακριβως επανω στη προταση που εκανες....ειπα την αποψη μου...
Δεν ξερω που ειδες την επιθετικοτητα απεναντι σου, και οσο αφορα το "ασχετος" που ειπα δεν ηταν πανω στο δικο σου, αλλα εννοω οτι δεν θελω ο καθε ασχετος με μενα ή την Συντεχνια μου ή τους φιλους που εγω διαλεξα, να ξερει ποτε μπηκα και ποτε βγηκα απο ενα παιχνιδι....
Και αυτο ειναι προσωπικη μου επιλογη (οπως ανεφερα και στη πρωτη απαντηση μου), και αν εφαρμοστει κατι σαν αυτο που προτεινεις, εγω -προσωπικα μιλοντας και παλι- θα διαγραψω το λογαριασμο μου.... οποιος καταλαβε, καταλαβε....
διαγραφεις ποσως με ενδιαφερει,εγω προσωπικα θελω πολυ να γνωριζω ποιος ειναι on line αποκλειστηκα τα μελη της συντεχνειας μου για να παει καλυτερα η εκστρατεια,τωρα περι πολεμους και οτι αλλο αναφερες ειναι ασχετα με αυτο που λεω εγω!!!!!!το on line να αφορα μονο τα ατομα της συντεχνειας και μονο αυτους!!!!
 
Κορυφή