Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1,87

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
talamanta windows 7 εχουμε (οποτε για αυτο την γλιτωσα). Παντως και σε αλλα παιχνιδια που εχω δει παιζουν πολλοι παραγοντες (version του Browser, version του flash player, αναδρομος ερμης κτλ). Παντως εγω στο Foe δεν εχω αντιμετωπισει κολληματα μεχρι τωρα.
 

DeletedUser29206

Guest
Εχω windows 10 και λειτουργω το Microsoft egde για προσωπικο browser οπου με ευχαριστει για αυτόν τον λογο δεν εχω κατεβασει και το Chrome. Δηλαδη είναι περιττος για εμενα. Ο Chrome για να ξερετε είναι ο καλυτερος browser για το foe. Τωρα θα μου πητε γιατι δεν εχω Chrome. Το Internet Explorer (11) με ικανοποιει για το φοε δηλαδή μολις ανοιγω τον Internet Explorer θα μου ανοιξει μονο το foe. Εγω όμως σας προτείνω Chrome για μια καλυτερη περιηγηση και καλυτερη λειτουργια του παιχνιδιού. Εάν και παλι εχετε προβλήματα τοτε ο υπολογιστης σας θα είναι για λιγες δυνατοτητες
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλο Μηνα
Λυπάμαι που θα σας το πω, αλλά το πρόβλημα είναι των Browsers.
Ο Maxthon έχει πρόβλημα στο άνοιγμα του μενού κατασκευής (δεν ξέρω αν διορθώθηκε)
Ο FireFox μετά την τελευταία του αναβάθμιση καθυστερεί σε βαθμό απελπισίας.

Μέχρι να διορθωθούν αυτά, καλό θα ήταν να χρησιμοποιείτε τον Chrome που φαίνεται να είναι ο πιο σταθερός και αξιόπιστος

Παραμενει το προβλημα με τον maxthon

Εχω windows 10 και λειτουργω το Microsoft egde για προσωπικο browser οπου με ευχαριστει για αυτόν τον λογο δεν εχω κατεβασει και το Chrome. Δηλαδη είναι περιττος για εμενα. Ο Chrome για να ξερετε είναι ο καλυτερος browser για το foe. Τωρα θα μου πητε γιατι δεν εχω Chrome. Το Internet Explorer (11) με ικανοποιει για το φοε δηλαδή μολις ανοιγω τον Internet Explorer θα μου ανοιξει μονο το foe. Εγω όμως σας προτείνω Chrome για μια καλυτερη περιηγηση και καλυτερη λειτουργια του παιχνιδιού. Εάν και παλι εχετε προβλήματα τοτε ο υπολογιστης σας θα είναι για λιγες δυνατοτητες
απο τις λιγες φορες που θα μιλησω στο φοε σαν ΑΝΝΑ χωρις τον φοεκικο διχασμο μου
Ειλικρινα πιστεψε με δεν φταιει παντα ο υπολογιστης, ο περιηγητης και οι λοιποι συγγενεις οι αναφερομενοι ως συνηθεις υποπτοι
μεταξυ μας ..ο αναδρομος ερμης οντως εχει περισσοτερες πιθανοτητες να ειναι η αιτια
Τον ιδιο περιηγητη χρησιμοποιω και με τον ιδιο υπολογιστη παιζω συνηθως
Οταν αρχισα λοιπον, να ενεργοποιω τις εξτρα δυνατοτητες του αντιικου μου προγραμματος λυθηκαν τα ..μαγεια της γκαντεμιας μου
τυχαιο θα μπορουσε καποιος να μου πει
αμ ελα ντε που το τριπλο/τετραπλο.τσεκαρα
οταν ''ξεχνω'' να τις ενεργοποιω 'η οταν τις ενεργοποιω εφοσον εχω συνδεθει ..τοτε παλι...πινω καφε αγναντευοντας ..το μετεωρο βημα του πελαργου δηλ την σελιδα της φορτωσης του χαρτη των συντεχνειων
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
Καλο Μηνα


Παραμενει το προβλημα με τον maxthon


απο τις λιγες φορες που θα μιλησω στο φοε σαν ΑΝΝΑ χωρις τον φοεκικο διχασμο μου
Ειλικρινα πιστεψε με δεν φταιει παντα ο υπολογιστης, ο περιηγητης και οι λοιποι συγγενεις οι αναφερομενοι ως συνηθεις υποπτοι
μεταξυ μας ..ο αναδρομος ερμης οντως εχει περισσοτερες πιθανοτητες να ειναι η αιτια
Τον ιδιο περιηγητη χρησιμοποιω και με τον ιδιο υπολογιστη παιζω συνηθως
Οταν αρχισα λοιπον, να ενεργοποιω τις εξτρα δυνατοτητες του αντιικου μου προγραμματος λυθηκαν τα ..μαγεια της γκαντεμιας μου
τυχαιο θα μπορουσε καποιος να μου πει
αμ ελα ντε που το τριπλο/τετραπλο.τσεκαρα
οταν ''ξεχνω'' να τις ενεργοποιω 'η οταν τις ενεργοποιω εφοσον εχω συνδεθει ..τοτε παλι...πινω καφε αγναντευοντας ..το μετεωρο βημα του πελαργου δηλ την σελιδα της φορτωσης του χαρτη των συντεχνειων
Καλα αμα υπαρχει καποιο ειδος ιου είναι άλλη περίπτωση. Φυσικα συμφωνω πως τα browsers εχουν χασει την αξια τους με τοσα updates που κανουν για αυτό τον λογο παντα προτιμώ να κατεβαζω αυτό που θελω παρα να είμαι online. Θα πω κατι που εχω ξαναπει οπου πιστευω ότι είναι αρκετα χρησιμο για αυτην την περισταση. Στον παλιο υπολογιστη μου (που ηταν αργος) ειχα κατεβασει το pokki: https://www.pokki.com/. Είναι μια εφαρμογή οπου σου εμφανίζεται στο μενου εναρξης. Είναι ένα είδους store το οποιο εχει την δυνατοτητα να κατεβασει το forge of empires. Φυσικα εχει μεγαλη διαφορα με το να είναι online. Το μειονέκτημα είναι πως δεν υπαρχει σε Windows 10 (και Linux νομιζω)
 

DeletedUser31290

Guest
Λυπάμαι που θα σας το πω, αλλά το πρόβλημα είναι των Browsers.
Ο Maxthon έχει πρόβλημα στο άνοιγμα του μενού κατασκευής (δεν ξέρω αν διορθώθηκε)
Ο FireFox μετά την τελευταία του αναβάθμιση καθυστερεί σε βαθμό απελπισίας.

Μέχρι να διορθωθούν αυτά, καλό θα ήταν να χρησιμοποιείτε τον Chrome που φαίνεται να είναι ο πιο σταθερός και αξιόπιστος


Ο Maxthon παιζει μια χαρα ειρηνη .....και παλι ευχαριστω . :);););););););)
 
Κορυφή