Συζήτηση: Καλοκαίρι 2016

DeletedUser

Guest
εγω δεν προλαβα το προηγουμενο κασινο γιατι ειμαι καινουριος. ειναι ωραιο; τι μπορεις να κερδισεις εκτος απο κτιρια;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα απο τα καλα του ειδους με δυνατοτητα να αποχτησουν οι παιχτες μερικα απο τα καλα εχτρα κτιρια δηλ πυργους φωτιας, σπηλιες κακοποιων και πρωταθλητες
δινει σχεδον τα παντα πλην διαμαντιων
η ταλα συμβουλευει τον νου σας σε αυτο απο τα νεα κτιρια
http://prntscr.com/c0a7s3
ειναι πολυ καλο
δινει 1 ποντο καθε 8 ωρες
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30721

Guest
το δυσκολοτερο event καθε χρονιας...οποτε ο τροχος δεν εχεις καλα δωρα δε παιζει κανεις...επισης λιγοι ειναι αυτοι που τολμανε να ανανεωσουν τον τροχο!
 

DeletedUser31290

Guest
αυτο ειναι παιχνιδι..τωρα μαλιστα τωρα παιζουμεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καλη επιτυχια σε ολους.....εχθρους και μη . :D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Παιδια καθε μερα να ψαχνετε τα δενδρακια εκτος πολης
υπαρχουν εχτρα εισητηρια
http://prntscr.com/c16bh0
εαν δεν τα μαζεψετε χανονται
...ασχετο οποιος βουτηξε το ενα δενδρακι μου με το εισητηριο απο την πολη μου ας μου το επιστρεψει
με το εισητηριο πανω φυσικα ..
εστω ας φυτεψει στην θεση του κανενα οπωροφορο... μπας και κανω κανενα γλυκο του κουταλιου
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30511

Guest
Υπάρχει κάποιο χρονικό περιθώριο για να μαζέψεις τους λαχνούς γύρω απο την πόλη ή παραμένουν εκεί μέχρι να τους βρεις;
 

DeletedUser30721

Guest
Ελπίζω να είναι η τελευταία χρονιά που το καλοκαιρινό event θα έχει αυτή τη μορφή....ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΟ!
 

Maniac11

Μέλος
Δυστυχώς παρατήρησα ότι το τι σου δίνει ο τροχός είναι προδικασμένο πατώντας απλώς το "Γύρισε" και όχι το "Σταμάτησε τον τροχό".
Κάθε φορά που μου έχει δώσει προμήθειες πρώτα εμφανίζεται η προσθήκη στο σύνολο και μετά σταματά ο τροχός στο δώρο.
Φοβερό!
Προφανώς έγινε επιλογή της εύκολης λύσης από τους σχεδιαστές .....
 

AGALITSAS

Μέλος
Όντως αυτό ακριβώς το παραπάνω συμβαίνει όπως το περιέγραψε ο φίλος Maniac11, το παρατήρησα και εγώ επανειλημμένα και στις προμήθειες αλλά και σε νομίσματα...!!!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Αν γινετε χωρις να πατησεις το "σταματα τον τροχο" ειναι μουφα η φαση.....
Αν πατας ομως το "σταματα" και γινετε η προσθεση πριν απλα σταματησει ο τροχος, τοτε στο πατημα του σταματα το προγραμμα ξερει που θα σταματησει, οποτε σου προσθετει τις προμηθειες....μη χανουμε και χρονο, ε?
Οι ανθρωποι το τρεχουν ρε....μη τους χαλατε.....χαχαχαχαχ....4G εχουμε πλεον....
 

DeletedUser

Guest
εγω θα ελεγα μολις ανεβουνουμε εποχη να μεγαλονει η πηθανοτητα να περνουμε διαφορα κτιρια πχ κτιρια παραγωγης,στρατιωτικα κτιρια και οικιστικα κτιρια
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω! ειναι πιο πρακτικο ετσι αλλα κι εγω αν γινετε να μας μεγαλοσει η πιθανοτητα να κερδισουμε κιτ ανακαινησης γιατι τα χρειαζομαι
 

DeletedUser30258

Guest
ο καλοκαιρινός τροχός ! το πιο ωραίο δρώμενο της χρονιάς ! και όμως , κατάφεραν και αυτό να το φέρουν στα μέτρα τους , του κάτω του μετρίου ! με δώρα ; όπως νομίσματα , προμήθειες ( έχουν χτυπήσει κόκκινο εδώ και καιρό τα νούμερα ) μονάδες ( δεν ξέρουμε πλέον πόσες έχουμε, χάσαμε τον αριθμὀ ) beach bar (ἐλεος !) σχέδια (και άλλα ;) κάτι ..τραγικοί αετοί με 140 χαμόγελο ( ένα δρομάκι στο αρκτικό δίνει γύρω στα 100 αν θυμάμαι καλά , ασε που έχουμε γεμἰσει με πέργκολες από τον ναο )! περιμένουμε όλοι (όσοι έχουμε υπομονή ακόμη) να βγεί κανένα ιδιαίτερο κτίριο να γυρίσουμε και εμείς ! δράμα η κατάσταση ! αν δεν έχεις φρέσκες ιδέες ...τα παρατάς και πάς σπιτάκι σου , το πλέον έντιμο!
 
Κορυφή