Συζήτηση: Καρναβάλι 2018

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα εχω την εντυπωση οτι ανεκαθεν υπηρχε μεν η χρονικη ληξη της ολοκληρωσης των αποστολων
ομως υπηρχε και μια μικρη χρονικη παραταση
ετσι ωστε να μπορουν οι παιχτες να εξαργυρωσουν τα αντιστοιχα ''φιορινια''--σουτ αυγα κλπ-
 
Τελευταία επεξεργασία:

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
καλημερα καλη βδομαδα! μιλαμε δεν εχετε τον θεο σας πραγματικα ομως (σε υπευθυνους παιχνιδιου απευθυνομαι) το εβεντ ελειγε σημερα http://prntscr.com/iq1pj9 το πρωι που μπηκα ειχε καποιες λιγες ωρες να λειξει..αναγκαζομαστε να χαλασουμε ολα μας τα φιορινια για να μην πανε αλκαφτα! κ εσεις δινεται παραταση 24 ωρες απο το πουθενα χωρις καμια ενημερωση πουθενα? τι λογικη ειναι αυτη?χαλαστε τα λαλακες κ θα δοσουμε παραταση για να βαλετε διαμαντια ας πουμε? μιλαμε ειστε το ποιο τραγικο παιχνιδι που εχει βγαλει η ιστορια των παιχνιδιων! μακραν ομως του δευτερου! βασικα δεν υπαρχειμκαν δευτερος..ολες οι θεσεις τις τραγικοτητας δικες σας..
περαστικα μας σε μας ποου ασχολουμαστε ακομα με αυτο το τραγικο παιχνιδι που μονο παιχνιδι δεν ειναι,γιατι σε παιχνιδι παιζεις κ περνας καλα! εδω παιζεις κ σπαζεσαι

αδελφε επειδη μου εχει μεινει μεγαλο ποσο και εμενα και ηθελα να σιγουρευτω οτι δεν θα πανε χαμενα και ετσι κοιταξα προσεκτικα και χθες το βραδυ κατα τις τις 11 (δηλ ΠΡΙΝ εμφανισει την τελευταια αποστολη) και ελεγε και στα δυο παραθυρα του παιχνιδιου οτι μενει 1η 12 ω και ετσι καταλαβα οτι παει για Τριτη πρωι το τελος. Δεν νομιζω δηλ οτι μπηκε σημερα παραταση. Αλλα οτι στην ανακοινωση λεει 12 Μαρτιου ενω τελικα παει πιο περα εχεις δικιο.
 

DeletedUser29206

Guest
Η ανακοίνωση αν και επίσημη δεν παίζει κανένα ρόλο. Αυτό που πρέπει να κοιτάμε είναι το ρολόι.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Στις 12 Μαρτιου τελειωνει το Ιβεντ, οσο αφορα τις αποστολες...
απο κει και περα η εξαργυρωση των φιορινιων εχει ακομα ενα 24ωρο...
Εγω παντως, παλι αφησα μεσα "καβα"....:(
και προσπαθειες-εισιτηρια και καμμια 500αρια φιορινια...
Καλο θα ηταν τα ΙΒΕΝΤ να κλεινουν μη εργασσιμες ωρες ....για ευννοητους λογους...
 

DeletedUser29206

Guest
Στις 12 Μαρτιου τελειωνει το Ιβεντ, οσο αφορα τις αποστολες...
απο κει και περα η εξαργυρωση των φιορινιων εχει ακομα ενα 24ωρο...
Εγω παντως, παλι αφησα μεσα "καβα"....:(
και προσπαθειες-εισιτηρια και καμμια 500αρια φιορινια...
Καλο θα ηταν τα ΙΒΕΝΤ να κλεινουν μη εργασσιμες ωρες ....για ευννοητους λογους...
Και εγώ αυτό έπαθα!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ειλικρινα,δεν νομιζω να υπηρξε χειροτερο ηβεντ απο αυτο
το μονο που κερδισα ειναι ενα ηλιακο ρολοι και κιτ κοινητοποιησης

Καλησπερα
εγω που εχω 11 ρολογια δηλ τι να πω...
ως προς το χειροτερο ορκο μην παιρνετε.
και μεταξυ μας λιαν συντομως προ.. βλεπω να διαψευδεστε
γιατι ερχεται η ''τιναγμενη'' αμυγδαλοστολισμενη Madame Butterfly

Στις 12 Μαρτιου τελειωνει το Ιβεντ, οσο αφορα τις αποστολες...
απο κει και περα η εξαργυρωση των φιορινιων εχει ακομα ενα 24ωρο...
Εγω παντως, παλι αφησα μεσα "καβα"....:(
και προσπαθειες-εισιτηρια και καμμια 500αρια φιορινια...
Καλο θα ηταν τα ΙΒΕΝΤ να κλεινουν μη εργασσιμες ωρες ....για ευννοητους λογους...

Τωρα θα σας φανω κακια εαν ρωτησω βαση ποιας Χωρας το ωραριο?
γιατι εχω την εντυπωση οτι πλεον εχουμε γινει κατι σαν πολυεθνικη ..βαβελ
ετσι ωστε να εχουν καποιοι νομιμοφανεις ...ανταλλασσομενους γοβο-φεροντες εξαδελφους
ποσα ξερει πια αυτη η μαντα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
Παντού, όπου και αν το κοιτάξεις το event αυτό ήταν άθλιο!
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Όσα φιορίνια μάζεψα τα ξόδεψα για αγορά μεταλλίων... μάζεψα τόσα όσα για 1,5 ξεκλείδωμα...δύο επεκτασούλες δεν είναι κακές!...όσο για το μπαουλάκι, ούτε καν το άγγιξα...απάτη
 

DeletedUser29206

Guest
Όσα φιορίνια μάζεψα τα ξόδεψα για αγορά μεταλλίων... μάζεψα τόσα όσα για 1,5 ξεκλείδωμα...δύο επεκτασούλες δεν είναι κακές!...όσο για το μπαουλάκι, ούτε καν το άγγιξα...απάτη
Την καλύτερη δουλειά έκανες. Δεν το σκέφτηκα και εγώ να κάνω το ίδιο.
 
Κορυφή