Συζήτηση: Νέα Κατάταξη

  • Δημιουργός θέματος Malfiore
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29206

Guest
Καλά εμένα δεν με νοιάζει τόσο. Η ποινή θα έρθει σύντομα και η άποψή του δεν μετράει με αυτόν το τρόπο που το είπε. Όσο και να ισχύει η απορία σου το ίδιο πράγμα θα γίνεται: ποινές. Άμα τα παίρναμε όλα σοβαρά...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
...ασχετο
ακολουθει ... παραμιλητο μαντας
ουπς δυσκολα τα πραγματα και δεν εχει πιασει ακομη καυσωνας
αυτες οι Απολλωνιες θεες με ''τρωνε'' στον διχασμο προσωπικατητας
 

DeletedUser30097

Guest
Τα ονόματα αυτά δίνονται αυτόματα από το σύστημα στα άτομα που δημιουργούν λογαριασμό στο ΦοΕ από πλατφόρμες κοινωνικής δικτύωσης. Δεν είναι το όνομα του λογαριασμού που καθορίζει το πολιτισμικό επίπεδο, το ήθος και το χαρακτήρα του ατόμου που τον διαχειρίζεται...
 

dio21

Καμένος Χρήστης
οκ φιλε....ως προς το ονομα, και πως δινετε, οκ...
αν και εχω μια αντιρηση...δλδ δεν διαλεγει ο παικτης το ονομα του, αλλα το συστημα?....
και πως εμεις θα ξεχωριζουμε και θα θυμομαστε τον Αριστειδη τον Δικαιο απο τον Αριστειδη τον Αδικο και απο τον Αριστειδη τον Ψωριαρη και απο τον Αριστειδη το Λαμογιο και απο τον Αριστειδη το Κοροιδο κτλ κτλ?
Λαθος του συστηματος αν γινετε ετσι....
Οπως επισης παραληψη που ακομα μπαινει ο εν'λογω "παικτης" στο Φορουμ και διαβαζει τι προκαλεσε με το υβριστικο του μνμ...
Μαλλον δεν ξερει πως να φυγει...βοηθηστε τον...
 

DeletedUser30097

Guest
Αν θελήσουν, μπορούν να ζητήσουν αλλαγή της ονομασίας που το σύστημα αυτόματα δίνει στον λογαριασμό τους. Είναι μία από τις περιπτώσεις που επιτρέπεται η αλλαγή της ονομασίας του λογαριασμού.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
οκ φιλε....ως προς το ονομα, και πως δινετε, οκ...
αν και εχω μια αντιρηση...δλδ δεν διαλεγει ο παικτης το ονομα του, αλλα το συστημα?....
και πως εμεις θα ξεχωριζουμε και θα θυμομαστε τον Αριστειδη τον Δικαιο απο τον Αριστειδη τον Αδικο και απο τον Αριστειδη τον Ψωριαρη και απο τον Αριστειδη το Λαμογιο και απο τον Αριστειδη το Κοροιδο κτλ κτλ?
Λαθος του συστηματος αν γινετε ετσι....
Οπως επισης παραληψη που ακομα μπαινει ο εν'λογω "παικτης" στο Φορουμ και διαβαζει τι προκαλεσε με το υβριστικο του μνμ...
Μαλλον δεν ξερει πως να φυγει...βοηθηστε τον...

Καλησπερα .. νομιζω οτι ο Γιωργος δεν φταιει για την μη ''βοηθεια εξοδου''
εχω την ..διαισθηση δηλ οτι μονο ενα ατομο (απο τα μελη της διαχειρισης) ειχε/εχει δικαιωμα να επιβαλλει/ενεργοποιησει ποινη μερικου 'η οριστικου αποκλεισμου απο το φορουμ ο Malfiore
 

DeletedUser30097

Guest
Λίγη υπομονή παιδιά. Προσέξτε τη μέρα και την ώρα που το δημοσίευσε. Απολλωνία η Καταστροφική, Παρασκευή στις 21:54
Δεν είμαστε όλοι 24 ώρες το 24ωρο, 7 μέρες την εβδομάδα συνδεδεμένοι στο φόρουμ ή στο παιχνίδι.
Λίγη υπομονή και θα γίνει αυτό που πρέπει και προβλέπεται να γίνει.
 
Κορυφή