Συζήτηση: Χειμερινή Εκδήλωση 2015

  • Δημιουργός θέματος Malfiore
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε για τη Χειμερινή Εκδήλωση του 2015 που ανακοινώθηκε εδώ.
Παρακαλώ η συζήτηση να γίνεται μέσα στα πλαίσια των κανόνων του φόρουμ.

Η Ομάδα Διαχείρισης του Forge of Empires.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31199

Guest
για μενα η αγορα 10 αστεριων για 80 διαμαντια ειναι λιγο ακριβη θα μπορουσε να ειναι 50 διαμαντια,οποτε με μια αγορα 250 διαμαντιων (5e) θα επερνες 5 δωρα ενω τωρα παιρνεις 3,ετσι η αγορα διαμαντιων ειναι για λιγους
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα....
Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι στην παρουσιαση της Εκδηλωσης λεει οτι θα μπορω να συμμετεχω και απο συσκευες Ι-ος και Αντροιτ?
Προσωπικα σε Αντροιτ κινητο, προσπαθησα να ολοκληρωσω αποστολη, που ζητουσε να εισχωρησω σε τομεα...σε μενα στην μασκα του τομεα, δεν υπαρχει επιλογη εισχωρησης...μπηκα απο το pc, και εκανα απο κει την εισχωρηση....ειναι προβλημα της δικης μου συσκευης, της εκδοσης του Androit μου (4.4.2), συμβαινει και σε αλλους παικτες, ειναι προβλημα-παραληψη (μη αναβαθμιση) του παιχνιδιου?
Αν ισχυει το τελευταιο, γιατι βαζετε αποστολες που δεν μπορουν να ολοκληρωθουν απο συσκευες, ενω εχετε διαλαλησει οτι θα μπορουμε να συμμετεχουμε και απο συσκευες?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
η επιλογή εισχώρησης είναι διαθέσιμη τόσο στις συσκευές android όσο και στις iOS.
Πατάτε πάνω στον τομέα που θέλετε να κατακτήσετε > επίθεση > εισχώρηση.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
για μενα η αγορα 10 αστεριων για 80 διαμαντια ειναι λιγο ακριβη θα μπορουσε να ειναι 50 διαμαντια,οποτε με μια αγορα 250 διαμαντιων (5e) θα επερνες 5 δωρα ενω τωρα παιρνεις 3,ετσι η αγορα διαμαντιων ειναι για λιγους
Οι τιμές καθορίζονται από την εταιρία. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να τους μεταφέρουμε την παρατήρηση σας
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλη Χρονια
ο Frosty ο Χιονάνθρωπος ..σημερα πηρε ρεπο ...γενικα απο ολους ?
ή μονο ο δικος μου την εκανε για Αραχωβα ?
 

gamespeopleplay

Νέο Μέλος
καλημερα και καλη χρονια σε ολους!
ο frosty μου ζητα να πουλησω το τεραστιο ζαχαροπλαστειο:
Χωρίς τίτλο 2.jpg
στην πολη μου ομως διαθετω μονο το μεγαλο ζαχαροπλαστειο:
Χωρίς τίτλο.jpg
αυτο σημαινει πως δεν θα μπορεσω να ολοκληρωσω την αποστολη?
 

DeletedUser31275

Guest
σημερα τελειωνει ή αυριο?
Τα αστερια που περισσευουν πρεπει να τα ξοδεψουμε μεχρι τις 12 αποψε? ή θα τα χρειστουμε μετεπειτα?
 

DeletedUser31275

Guest
ληγει αποψε σιγουρα ε?
γιατι ενας φιλος υποστηριζει οτι ληγει αυριο.
το banner λεει οτι ληγει στις 1 αυριο το μεσημερι
 
Κορυφή