Συζήτηση για την αναβάθμιση 1.50

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] εδώ μπορείτε να αφήσετε τα σχόλια σας για το περιεχόμενο της Αναβάθμισης στην 1.50[/iris]
 

DeletedUser25974

Guest
γεια χαρα σε ολους, το πρασινο τικ στο κυνηγι του θησαυρου που δεν φαινεται ειναι για τους δημιουργους βελτιωση ?

εγω απο το πρωι εχω χασει αρκετες ωρες μεχρι να το προχωρησω απο το 5λεπτο. ας πουν και οι αλλοι τη γνωμη τους. σιγουρα θα προτιμουσα να επανελθει ωστε να ξερουμε ποτε συμπληρωνεται.

παρακαλω λοιπον τη διαχειρηση να μεταβιβασει πως αυτο δεν ειναι βελτιωση, κατα τη γνωμη μου φυσικα.
 

DeletedUser25588

Guest
εχουμε και λεμε... εκαναν κατι απολυτοσ απαραδεκτο με την καινουρια εκδοση....
και εξηγω... οταν τελειωνε το κυνηγη του θυσαυρου εβγαζε ενα πρασινο v να σου δειξει οτι ειναι ετοιμο και να προχωρησεις στο επομενο επιπεδο....
ε λοιοπον πλεον με την νεα εκδοση τελειωνει μια αποστολη στο κηνυγη του θυσαυρου και αν δεν εχεις βαλει χρονομετρο για ν υπολογισεις τι ωρα θα τελειωσει το ξεχνας παντελως και σου βγαζει απο την αρχη να ξεκινησεις εφοσον εχει περασει παρα πολυ ωρα που το εχεις ξεχασει και σε στελνει απο την αρχη..... απαραδεκτο...... χριζει αμεσησ διωρθωσης το συγκεκριμενο.... δεν μπορω να καταλαβω τετοια γκαφα που εκανε η εταιρια....
 

DeletedUser25974

Guest
ειναι ενταξει τωρα, δειχνει να εχει διορθωθει
 

DeletedUser410

Guest
Το πρόβλημα αυτό δημιουργήθηκε με την τελευταία αναβάθμιση. Το γνωρίζουμε και έχουν ενημερωθεί οι τεχνικοί. Θα διορθωθεί σύντομα.
 

DeletedUser30402

Guest
στο κυνήγι θησαυρού γιατι δεν βάζουν στις ρυθμίσεις μια επιλογή οσοι θέλουν να φαίνεται μόνιμα το πράσινο τικ και όσοι δεν το θέλουν να το απενεργοποιούν ;

τώρα πρέπει να είμαστε με τα ξυπνητήρια του κινητού ολη την ωρα για να μην κολλάμε και κάνουμε ολο επανεκκινήσεις στις αποστολές .
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Μα εάν δεν κανω λαθος κανεις δεν ειχε εκφρασει αντιρρηση για την υπαρξη του
οποτε καλυτερα να ξαναγινει απλα όπως ηταν
γιατι εάν πρεπει να φτιαξουν νέο πρόγραμμα για την ενεργοποιηση 'η απενεργοποιηση του ισως να καθυστερησει αρκετα
και πραγματικα δεν παλευεται τωρα
φυσικα μεχρι να διορθωθεί σας εχω λυση

https://www.youtube.com/watch?v=Uy4gTJ0gkjw
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser28896

Guest
Οπως έχει αναφερθεί το πρόβλημα αυτό δημιουργήθηκε με την τελευταία αναβάθμιση και θα επιλυθεί σύντομα.
 
Κορυφή