Συζήτηση για τις νέες ανταμοιβές και προσθήκες στις Εκστρατείες

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με τις νέες ανταμοιβές και προσθήκες στις Εκστρατείες Συντεχνίας
 

AGALITSAS

Μέλος
Μας δουλεύετε ??? Βάλατε μέσα στα σεντούκια ως ανταμοιβή, 2 προσπάθειες Εκστρατείας λες και δεν μπορούμε να περιμένουμε να μαζευτούν οι προσπάθειες χρονικά ή να τις εξαγοράσουμε με Μετάλλια αν βιαζόμαστε τόσο, σίγουρα πλάκα μας κάνετε...!!!
 

DeletedUser30509

Guest
οι ανταμοιβές του 4ου επιπέδου της ζούγκλας είναι σε σχέση με τη δυσκολία και τις απιτήσεις του επιπέδου, εντελώς αποθαρρυντικές για να ξοδέψει κανείς χρόνο και πόρους.
Αλλά ειλικρινά περισσότερο με ενοχλεί η προαναγγελία με παχιά λόγια: <<..Οι ανταμοιβές για την επίλυση συμπλοκών είναι φανερά καλύτερες. Οι μικρές συμπλοκές θα σας δώσουν Διαμάντια, αγαθά, μετάλλια, προσπάθειες και αντικείμενα που μπορούν να χρησιμοποιηθούν. Οι μεγάλες συμπλοκές θα σας ανταμείψουν κυρίως με κτίρια, Διαμάντια και αντικείμενα που μπορούν να χρησιμοποιηθούν.
Επιπλέον, συνήθως θα υπάρχουν μόνο δύο πιθανές ανταμοιβές, έτσι οι πιθανότητες είναι 50/50.
Ωστόσο η πιθανότητα να πάρετε την ανταμοιβή που ψάχνετε είναι πολύ μεγαλύτερη.>>
Τα δε κτιρια που αναφέρονται
είναι συνήθως διακοσμητικά, για να στοιχειώνουν κι άλλο το απόθεμά μας.
Ελπίζω να ΜΗΝ προστεθεί 5ο επίπεδο...
 

DeletedUser29206

Guest
Εγώ δεν έχω τελειώσει το 4ο επίπεδο δυσκολίας και μάλιστα έχω κάνει μόνο τις δύο πρώτες μάχες και βλέπω πως είναι πολύ παράλογο. Θέλει τεράστια ενίσχυση επίθεσης και άμυνας του επιτιθέμενου στρατού, ίσως διαμάντια για ίαση και φυσικά στρατό. Θεωρώ πως δεν είναι κατάλληλο για όλους τους/τις βασιλιάδες-βασίλισσες. 5ου βαθμού δεν πιστεύω να βγει διότι θα είναι η υπερβολή της υπερβολής, αλλά και άμα βγει, τους έχω ικανούς να βάλουν κανένα boss (αρχηγό) και θα το κάνουν παρόμοιο με κάτι άλλα παιχνίδια που παίζουν οι έφηβοι-μικρές ηλικίες.
 
Κορυφή