Συζήτηση για το Καρναβάλι της Βενετίας

DeletedUser31029

Guest
σχεδον αδιαφορο το ιβεντ και σαν ιδεα αλλα και σαν δωρα τα οποια ειναι απαραδεκτα.ανοιγμα 2 σεντουκιων(1400καρδιες) και κερδος το ΣΟΥΠΕΡ ΗΛΙΑΚΟ ΡΟΛΟΙ ΑΡΚΤΙΚΟΥ και στα 2 , το οποιο προσφερει το σουπερ ποσο ικανοποιησης 150 στο καθενα. δλδ ειναι για γελοιοτητες.

θα πρεπει να αναβαθμηστουν τα δωρα αμμεσα , οπως ειχε γινει πριν 1-2 χρονια περιπου σε καποιο παρομοιο ιβεντ υστερα απο παραπονα πολλων χρηστων επειδη χανει την αιγλη του.
 

DeletedUser29206

Guest
Τα καινούρια κτίρια σε κάθε event είναι άθλια και το χειρότερο είναι πως όταν τα νέα χάλια κτίρια πολλαπλασιάζονται τότε διαιρούνται οι πιθανότητες για τα παλιά. Είναι πάρα πολύ δύσκολο να βρω αυτό που θέλω (ευχή, ναός της γνώσης, κιτ). Όχι μόνο είναι πολύ μικρές οι πιθανότητες αλλά όταν βγαίνουν μόνα τους θέλουν πάρα πολλές καρδιές :mad:
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
diokomo πολλα like αδερφε μου για το σχολιο......δεν χρειαζεται να τα τελειωνουμε τα ηβεντ ντε και καλα...και σιγα τα δωρα,,,,χαντρες για Ινδιανους....
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Να΄σαι καλα Ζαχαρια....
Για Ιθαγενεις πες, καλυτερα....;)
Για τα Καρναβαλια ειμαστε.....(?)
 

DeletedUser30097

Guest
Απλά δεν το "κυνηγώ" το δρώμενο. Ότι κάτσει, ότι αποστολές ολοκληρώσω. Βάζω τα λουλούδια όποτε να 'ναι, σ' ότι ποσότητα υπάρχει εκείνη τη στιγμή και μέχρι να μηδενίσει η διαβαθμισμένη ράβδος.
Άντε και του χρόνου παιδιά. Μη σκάτε όμως. Παίξτε το παιχνίδι σας, ασχοληθείτε μ' όσα σας διασκεδάζουν, αγνοήστε και μην αγχώνεστε για τα υπόλοιπα, τίποτε δε σας λείψει το οποίο να μπορεί να σας στερήσει την χαρά της ενασχόλησης μ' όσα όμορφα έχουν απομείνει στο παιχνίδι. Όπως προείπε συμπαίκτης, (ο Ζαχαρίας θαρρώ), "γυρίστε την πλάτη" στα κραυγαλέα στημένα του παιχνιδιού κι αφήστε να κριθεί ο εμπνευστής τους από τους προϊσταμένους του, μιας και η ιδέα του απογοήτευσε τα μέλη της κοινότητας του FoE και φυσικά το κόστος ανάπτυξης και υλοποίησης της δεν καλύφθηκε, μιας και οι παίκτες δεν την "αγκάλιασαν".

ΜΦΧ
Γιώργης.
 

DeletedUser28340

Guest
Κάνω λάθος ή παρατάθηκε για 2 ημερες περίπου, η λήξη του event?
 

DeletedUser28340

Guest
Μονο που το χρονόμετρο στο περιβάλλον του παιχνιδιού (όχι help κλπ) εδειχνε αντίστροφα 8 ωρες τα μεσανυχτα και την άλλη μέρα είχε γίνει 2 1/2 μερες!!!
Τρεξαμε λοιπόν να ξοδεψουμε τσάμπα τα τριαντάφυλλα για να ανακαλύψουμε οτι κακώς το κάναμε. Απαράδεκτο!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Μονο που το χρονόμετρο στο περιβάλλον του παιχνιδιού (όχι help κλπ) εδειχνε αντίστροφα 8 ωρες τα μεσανυχτα και την άλλη μέρα είχε γίνει 2 1/2 μερες!!!
Τρεξαμε λοιπόν να ξοδεψουμε τσάμπα τα τριαντάφυλλα για να ανακαλύψουμε οτι κακώς το κάναμε. Απαράδεκτο!
Καλη Σαρακοστη
γιατι σημερα 'η αυριο θα κερδιζες τα καλα?
αφου ολο τα ασχετα/αχρηστα βγαινουν
ειχα μαζεψει μπολικα και εγω και τα παιδια πανω απο 10000 τα παιξαμε ολα οταν ειδαμε τους ναους και τα κιτ αποθηκευσης -εγω-
να μην σου πω τι πηραμε γιατι εχει ξεκινησει η Σαρακοστη
 
Τελευταία επεξεργασία:

dio21

Καμένος Χρήστης
Απεριγραπτο....
το Ιβεντ "εκλεισε" στα 45 δευτερα πριν την ληξη, βαση του χρονομετρου επανω αριστερα....
και εμεινα με τα τελευταια τριανταφυλλα στο χερι....ευτυχως ηταν λιγα....)))
δυστυχως δεν κρατησα screenshot πανω στα νευρα μου....
Σκεφτομαι να στειλω τα 3 (τριανταφυλλα) που μου εμειναν, με κουριερ, στη διαχειριση...για το καλο της Ανοιξης, βρε...
το κακο ηταν οτι δεν προλαβα να ριξω μια στο σεντουκι, τις τελευταιες καρδιες μου....:(
οχι οτι θα κερδιζα κατι, μονο πακετα σφυρια και νομισματα εδινε (λες και τα εχει αναγκη κανεις αυτα)....:mad:

Καλο Μηνα & και καλη Ανοιξη να εχουμε....
 
Κορυφή