Συζήτηση: Forge Bowl

DeletedUser

Guest
Σωστα ειπε καποιος οτι δεν μπορω να περιμενω να ερθει η 37 για να δω τι θα γινει, θελω να ξερω απο τωρα. Επιπλεον η διαχειρηση οφειλει να μου δωσει προσβαση στην υποστηριξη για να καταθεσωω και το αιτημα μου. Αντιθετα δεν το κανει, ας μου εξηγησει διαχειριστης γιατι με εχουν αποκλεισει απο την υποστηρηξη
 

Sissyaston

Μέλος
Παρ ολο που ξεφυγαμε απο το θεμα
θεωρω οτι μονο η διαχειριση οφειλει και πρεπει να κανει ..τον χωροφυλικα
γιατι διαφορετικα τοτε ολοι θα κανουν οτι κολπο μεντρανο
θελουν και μπορουν στην ''πλατη'' των διπλανων τους
αφοβα και ..με στυλ

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.. με κάλυψες απόλυτα!! και αν μου επιτρέπεις να συμπληρώσω ότι φυσικά και ΜΟΝΟ !! η διαχείριση οφείλει και πρέπει να κάνει την δουλειά της εφόσον υπάρχει παραβατικότητα στους κανόνες του παιχνιδιού.. αλλά και εμείς οφείλουμε να την διευκολύνουμε με όποιον τρόπο μπορούμε ξεκινώντας για αλλαγή με το να μην παρεμβαίνουμε όταν δεν έχουμε κάτι επί της ουσίας και συγκεκριμένα να πούμε και σίγουρα όχι στο φόρουμ. Το όποιος πικραμένος να ανοίγει ένα θέμα ή ποστάρει στο φόρουμ για να πει να παράπονα του για τις αποφάσεις της διαχείρισης κούρασε! και δεν βοηθάει και σε τίποτα πέραν της συκοφαντίας και της απαξίωσης που γίνεται για το ίδιο το παιχνίδι. Παιχνίδι!! που να μην ξεχνάμε είναι για διασκέδαση.
 

DeletedUser29206

Guest
Σωστα ειπε καποιος οτι δεν μπορω να περιμενω να ερθει η 37 για να δω τι θα γινει, θελω να ξερω απο τωρα. Επιπλεον η διαχειρηση οφειλει να μου δωσει προσβαση στην υποστηριξη για να καταθεσωω και το αιτημα μου. Αντιθετα δεν το κανει, ας μου εξηγησει διαχειριστης γιατι με εχουν αποκλεισει απο την υποστηρηξη
Με απόλυτη σιγουριά σου λέω ότι δεν θα έχεις πρόβλημα με αυτήν την αποστολή διότι έχεις κάνει όλον τον χάρτη, άρα η αποστολή θα είναι ολοκληρωμένη όταν σου την εμφανίσει. Έγινα σαφής;
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Ασχετο αλλα δεν βρισκω το σχετικο....η πιτα κοπηκε? το φλουρι βρεθηκε?
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ασχετο αλλα δεν βρισκω το σχετικο....η πιτα κοπηκε? το φλουρι βρεθηκε?

και κοπηκε και κερδισες και σε ψαχνουνε να δωσεις το ονομα σου μεσα στο παιχνιδι!! δες στο λινκ στην τελευταια σελιδα

https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Κοπή-πίτας.7273/page-21
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Ασχετο αλλα δεν βρισκω το σχετικο....η πιτα κοπηκε? το φλουρι βρεθηκε?
διπλο ασχετο
δεν θελω να σου βαλω λογια αλλα εχω την αμυδρα εντυπωση πως
οι δυο πονηρες φιλες σου..προσπαθησαν να σε αντικαταστησουν στην εισπραξη...
αλλα η iris δεν ''μασησε'' την θυσια τους
http://prntscr.com/i75nbh
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
διπλο ασχετο
δεν θελω να σου βαλω λογια αλλα εχω την αμυδρα εντυπωση πως
οι δυο πονηρες φιλες σου..προσπαθησαν να σε αντικαταστησουν στην εισπραξη...
αλλα η iris δεν ''μασησε'' την θυσια τους
http://prntscr.com/i75nbh
Παντως ακομα το φλουρι δεν εφτασε στην πολη μου .....λες να χαθηκε στο δρομο?Τελικα η Ταλα και η Μαντα να το παγιδεψαν?
 

DeletedUser29206

Guest
Παντως ακομα το φλουρι δεν εφτασε στην πολη μου .....λες να χαθηκε στο δρομο?Τελικα η Ταλα και η Μαντα να το παγιδεψαν?
Και εγώ μία από τα ίδια εκτός και αν δεν θυμόμουν πόσα διαμάντια είχα. Αλλά αφού έχεις και εσύ το ίδιο πρόβλημα, λογικά δεν κάνω λάθος
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Προς μελη της διαχειρισης
.. Αναλαμβανουμε πληρως την ευθυνη ..επι του διπλου ασχετου
και γενικως του μικρο μπαχαλου του κανονικου θεματος

μνμ προς τους ανωθεν δυο τυχερους φιλους μου
Δηλωνουμε ξεκαθαρα και δημοσια οτι η ταλα και η μαντα δεν ελαβαν αντ αυτων τα διαμαντια
οκ καλα ..το ομολογουμε ισως ο Πουπουλενιος να εφαγε σκετα -χωρις διαμαντια- τα κομματακια σας της βασιλοπιτας για να μην χαλασουν
 

DeletedUser21

Guest
Όποιος δικαιούται Διαμάντια και δε τα έχει λάβει ας κάνει μια Αίτηση Υποστήριξης να το δούμε μέσω του Κέντρου Υποστήριξης.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Τοσο τσιπιδες ειναι τελικα αυτοι οι σχεδιαστες, πια????
Περναει 12 η ωρα τελευταιας μερας και δεν δινουν τις 35 ημερησιες μπαλλες....φτου σας!!!!
και τι θα κανουμε εμεις εδω δλδ?
https://prnt.sc/iamcvr
και μεχρι το 1 να μην πω ποσες φορες μου εφαγε ποντο...με το συστημα αυτο θα παμε μπροστα?
δλδ θα με εχει στο τζογο?.... 6-7 ποντους θα παρω απο τη μπαλλια...ωραια... 6 ή 7 δλδ...οτι θελει το μηχανημα?
και γιατι δλδ θελει ολο 6?
αντε μωρε...το ξεφτιλισατε....
τζαμπα ασχολουμαστε....θα σας στειλω τις 40 μπαλλες που μου εμειναν πεσκεσι...μη σας λειψουν κιολλας!!!
 
Κορυφή