Τελευταία αποστολή της Χειμερινής Εκδήλωσης.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αγαπητοί παίκτες,
Οι προγραμματιστές μας έλαβαν γνώση για το πρόβλημα που αντιμετωπίσατε πολλοί από εσάς με την τελευταία αποστολή της Χειμερινή Εκδήλωσης και έκαναν ότι καλύτερο μπορούσαν για να το διορθώσουν.
Όσοι από εσάς ανοίξατε την τελευταία αποστολή σήμερα 3/1/2015 μετά από 2:20 ώρα Κεντρικής Ευρώπης, θα έχετε την ενημερωμένη έκδοση.

Εσείς που ανοίξατε την αποστολή μεταξύ μεσάνυχτα και της λάθος έκδοσης, έχετε πουλήσει το ζαχαροπλαστείο και δεν πήρατε το νεότερο, θα το πάρετε σε περίπου μία εβδομάδα (θα φροντίσουν οι προγραμματιστές μας για αυτό).

Αν για οποιοδήποτε λόγο δεν είστε σε κάποια από τις παραπάνω κατηγορίες, παρακαλώ επικοινωνήστε με την υποστήριξη έτσι ώστε να ερευνήσουμε την υπόθεση σας.

Ζητάμε την υπομονή σας καθώς ελέγχουμε Όλες τις αιτήσεις, οι απαντήσεις μπορεί να αργήσουν λίγο περισσότερο από το συνηθισμένο.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας και λυπούμαστε για την ταλαιπωρία και την αναστάτωση.
 

giannis19570

Νέο Μέλος
Καλησπέρα
Άνοιξα την αποστολή στην λάθος έκδοση αλλά δεν πούλησα το ζαχαροπλαστείο
Είτε γιατί κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά
Είτε γιατί δεν μπορούσα
Και έστειλα χθες το παρακάτω ερώτημα στην υποστήριξη
«Καλησπέρα
Παίζω και στους 3 κόσμους
Η σημερινή αποστολή ζητάει να πουλήσω το ζαχαροπλαστείο για να πάρω ένα καλύτερο
Το πρόβλημα είναι ότι στον Arvahall και στον Cirgart που έχω το τεράστιο ζαχαροπλαστείο μου ζητάει να πουλήσω ένα απλό για να μου δώσει το μεγάλο
http://prntscr.com/9ldkld
Ενώ στον Brisgard που έχω το απλό μου ζητάει να πουλήσω το μεγάλο για να μου δώσει το θρυλικό
http://prntscr.com/9ldlmq
Τι να κάνω ;»

Και πήρα την παρακάτω απάντηση σήμερα
«Γεια σας giannis19570,
Λυπούμαστε που αντιμετωπίζετε διάφορα προβλήματα παίζοντας Forge Of Empires.
Οι τεχνικοί μας έχουν ήδη λύσει το πρόβλημα.
Μπορείτε να ενημερωθείτε σχετικά στο φόρουμ
εδώ»

Αλλά δεν μου λένε τι να κάνω
Μπορείτε να μου πείτε εσείς ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
παρακαλώ δώστε μας λίγο χρόνο και θα πάρετε απάντηση στην αίτηση σας.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή