Τελευταια αποστολη Mandrubar.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28662
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31276

Guest
Και μένα μου ζήτησε να πουλήσω το "Τεράστιο Ζαχαροπλαστείο" και θα μου έδινε το "Θρυλικό Ζαχαροπλαστείο", αλλά δεν πήρα τίποτα.
 

DeletedUser31199

Guest
η κοροιδια συνεχιζει να μου ζηταει πουλα το τεραστιο ενω δινει παλι σημερα το απλο,ευχαριστω δεν θα παρω

α ξεχασα και η αποστολη ειναι να πουλησω το τεραστιο το οποιο δεν εχω και δεν ειχα ποτε
http://prntscr.com/9ls8jw
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28896

Guest
έχετε ενημερωθεί
αν δεν έχετε κάνει αίτηση υποστήριξης, θα πρέπει να κάνετε για να ελέγξουμε την αποστολή που σας έχει ανοίξει και να διορθωθεί το πιθανό σφάλμα
 

DeletedUser28662

Guest
Ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη και τη διορθωση του προβληματος.

:)
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους παίκτες, που επηρεάστηκαν από το σφάλμα της εκδήλωσης,
για την υπομονή και την κατανόηση που έδειξαν.

46949072.jpg
 

DeletedUser31199

Guest
και εγω ευχαριστω για την υποστηριξη και την λυση του προβληματος μου
 

DeletedUser30502

Guest
Καλησπέρα
Και εγώ διέθετα το τεράστιο ζαχαροπλαστείο και το πούλησα περιμένοντας το θρυλικό και δεν πήρα τίποτα.
Είχα και ένα απλό ζαχαροπλαστείο και πήρα το μεγάλο.
Ελπίζω να διευθετηθεί το θέμα... και να πάρουμε το θρυλικό :)
Οι πωλήσεις έγιναν σχεδόν αμέσως με το που άνοιξε η τελευταία αποστολή στις 12:05
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
έχουν ήδη δοθεί οι ανταμοιβές στους παίκτες που επηρεάστηκαν από την εκδήλωση.
Δόθηκε η αναβαθμισμένη έκδοση του Ζαχαροπλαστείου που πουλήσατε.
Αν είχατε πουλήσει το τεράστιο, πήρατε το Θρυλικό.
Όσοι είχατε κάνει αίτηση έχετε ήδη ενημερωθεί σχετικά και σε όσους είχε ανοίξει η λάθος αποστολή, το διορθώσαμε και δώσαμε τη σωστή για να μπορέσουν να πάρουν τις ανταμοιβές τους.
Όσοι δεν είχατε κάνει αίτηση, πριν τη λήξη της εκδήλωσης, δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει κάτι τώρα.
 
Κορυφή