Τεχνικά προβλήματα Κόσμου Brisgard

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5

Guest
[swt]Σ' αυτό το νήμα θα αναφέρονται μόνον τα προβλήματα σύνδεσης που αντιμετωπίζουν οι παίκτες, δηλαδή αδυναμία σύνδεσης ή καθυστέρηση ανταπόκρισης ή αν έχει πέσει κάποιος σέρβερ και όχι άλλου είδους προβλήματα είτε τεχνικής φύσης είτε χαρακτηριστικών του παιχνιδιού.

Άνοιγμα νήματος ή απάντηση στο παρόν νήμα που περιγράφει προβλήματα που δεν έχουν να κάνουν με τις παραπάνω περιγραφές, θα κλειδώνει πάραυτα χωρίς να απαντάται και θα τιμωρείται ως spam.

Ομάδα Διαχείρισης FoE[/swt]
 

DeletedUser

Guest
γεια σασ.. θα ηθελα να σασ ενημερωσω οτι εδω κ δυο ημερεσ περιμενω στο e-mail μου το μηνυμα με το κωδικο για τα διαμαντια αλλα δν εχει ερθει γιατι????
 

DeletedUser21

Guest
[yio]Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με το Κέντρο Υποστήριξης για να σε βοηθήσουμε να λάβεις τον κωδικό ενεργοποίησης.

Πάτα ΕΔΩ προκειμένου να συνδεθείς με το Κέντρο Υποστήριξης.[/yio]
 

DeletedUser1987

Guest
κι εγω το ιδιο προβλημα εχω... τι να κανω? δεν μασ απαντανε εκει που λετε...!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
δεν εχω ενημερωθει ακομα για τα διαμαντια μπορει καποιος να με βοηθησει?? δεν εχω λαβει ουτε μηνυμα στο παιχνιδι αλλα ουτε κ e-mail ... τι γινεται????
 

DeletedUser21

Guest
κι εγω το ιδιο προβλημα εχω... τι να κανω? δεν μασ απαντανε εκει που λετε...!!!!!!

[yio]Θα ειδοποιηθείτε μόλις σας δοθεί απάντηση. [/yio]

δεν εχω ενημερωθει ακομα για τα διαμαντια μπορει καποιος να με βοηθησει?? δεν εχω λαβει ουτε μηνυμα στο παιχνιδι αλλα ουτε κ e-mail ... τι γινεται????

[yio]Δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση, αν θες να μάθεις κάτι θα πρέπει να το ρωτήσεις. [/yio]
 

DeletedUser

Guest
μα ρωτησα γιατι δν εχει ερθει ακομα μηνυμα ουτε στο e-mail αλλα ουτε κ στα μηνυματα του παιχνιδιου!!!!!
 

DeletedUser

Guest
σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση..δεν εχω λαβει τιποτα εδω κ μερες...
 

DeletedUser21

Guest
[yio]Αν μιλάς για τον κωδικό ενεργοποίησης, θα πρέπει να κάνεις Αίτηση υποστήριξης για να σε βοηθήσουμε.[/yio]
 

DeletedUser1588

Guest
Σηγα θα παρεις μονο 30 διαμαντια δεν θα σου χρεισιμευσουν σε τπτ
 

DeletedUser

Guest
μα εχω κανει εδωκ μερες κ δεν εχω λαβει τιποτα..
 

DeletedUser1588

Guest
με 30 διαμαντια σου λεω τα ειχα αλλα για να αναπτυξεις την πολυ σου ποιο γρηγορα τουλαχιστον 1000 διαμαντια
 

DeletedUser1588

Guest
με 30 διαμαντια σου λεω τα ειχα και τα ξοδεψα σε ενα αχρηστο πραγμα αλλα για να αναπτυξεις την πολυ σου ποιο γρηγορα τουλαχιστον 1000 διαμαντια
 

D-force The Great

Νέο Μέλος
Εγώ έχασα 25 διαμάντια επειδή πάτησα 2 φορές σε κατοικία για την ωριαία συλλογή (δεν ανταποκρίθηκε στην πρώτη φορά και στη δεύτερη πήγε κατευθείαν στα διαμάντια διπλασιάζοντας την παραγωγή της κατοικίας σε 20+ νομίσματα).......
 

DeletedUser1962

Guest
Αφου καθεστε και ασχολιοσαστε ακομα με αυτο το βλακοδεσ παιχνιδι και με αυτουσ που σασ γραφουν στα να μην πω.ρε παρατηστε το και πηγεντε για κανα μπανιο


[yio]--------------------------------------------------------------
Μόνιμος αποκλεισμός από το φόρουμ λόγο απρεπούς συμπεριφοράς. Αν δε σας αρέσει το παιχνίδι και τα άτομα που το διαχειρίζονται, δεν καταλαβαίνουμε ποιος ο λόγος να έχετε το δικαίωμα να σχολιάζετε.

kinder[/yio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλημερα εχασα στην πολη μου 1001 προμηθειες (αυτα με το σφυρη)
μπηκα κανονηκα πηγα στοι στρατοπεδο στρατιωτον που ειχα ξεκηνηση χθες βραδη και ηταν ετοιμο σημερα το πρωι , ξεκληδοσα την παραγωγη στρατιωτον (ολουσ) και με πεταει εξω και οταν ξαναμπενο ηταν χαμενα τα σφυρακια η προμηθειες θαλω να πω και κανενας στρατιοτησ ξεκληδοτοσ !!!! ΤΗ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ???
 

DeletedUser

Guest
η αλειθεια ειναι οτι τα παιχνηδια ειναι beta που σημενει οτι δεν ειναι ακομα τελιοποιημενα . πρεπει λοιπον οι υπευθηνη να αντημετοπηζουν τουσ χρηστες μα καποια περησοτερη ελλαστηκοτητα ,και για παραδειγμα να ρωτησουν αυτον που εχει αναρμοστη συμπερηφορα γιατη την εχει μηποσ και ειναι δικιολογημενη απο καπιο λαθος του προγραματαοσ και την αργοπορια απαντησεωσ απο μερουσ τισ συντακτηκησ ομασδασ και οχι ετσι μια κει εξω ban
εαν ηταν το πεχνιδη τελιοποιημενο και οχι beta τοτε ΙΣΟΣ (και το γραφω με κεφαλεα για να τονησο το παλιο ρητο που λεει οτι ο πελατησ εχει πανta δικαιο) στο κατω κατω πελατησ ειναι και δικεουτε μια καπια συμπερηφορα καλητερη μια και τα χωνει που λεμε τα ευροπουλα και περνετε το μπαγιοκο και εσεισ σε χαλεπουσ κερουσ που διαγουμε βιον πονημενο
panos259
 

DeletedUser

Guest
ευχαρηστω για την διορθοση στο προβλημα που προεκυψε , παντα ετσι παιδια μπραβο
 

DeletedUser4

Guest
[mad]Το θέμα αφορά:
[/mad]

[swt]Σ' αυτό το νήμα θα αναφέρονται μόνον τα προβλήματα σύνδεσης που αντιμετωπίζουν οι παίκτες, δηλαδή αδυναμία σύνδεσης ή καθυστέρηση ανταπόκρισης ή αν έχει πέσει κάποιος σέρβερ και όχι άλλου είδους προβλήματα είτε τεχνικής φύσης είτε χαρακτηριστικών του παιχνιδιού.

Άνοιγμα νήματος ή απάντηση στο παρόν νήμα που περιγράφει προβλήματα που δεν έχουν να κάνουν με τις παραπάνω περιγραφές, θα κλειδώνει πάραυτα χωρίς να απαντάται και θα τιμωρείται ως spam.

Ομάδα Διαχείρισης FoE[/swt]

[mad]Και εσείς γράφετε:[/mad]

καλημερα εχασα στην πολη μου 1001 προμηθειες (αυτα με το σφυρη)
μπηκα κανονηκα πηγα στοι στρατοπεδο στρατιωτον που ειχα ξεκηνηση χθες βραδη και ηταν ετοιμο σημερα το πρωι , ξεκληδοσα την παραγωγη στρατιωτον (ολουσ) και με πεταει εξω και οταν ξαναμπενο ηταν χαμενα τα σφυρακια η προμηθειες θαλω να πω και κανενας στρατιοτησ ξεκληδοτοσ !!!! ΤΗ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ???


[mad]Πάλι καλά που δεν πήρατε ποινή για spam. [/mad]
 

DeletedUser

Guest
Τα bugs σε μάχες είναι ανυπόφορα......κάποιες φορές σε πετάει έξω λίγο πριν το τέλος και όταν επανέρχεται το μόνο που πραγματικά μπορείς να επιλέξεις είναι υποχώρηση γιατί όλα τα άλλα σου βγάζουν για αυτο το "σοβαρό" σφάλμα.....αποτέλεσμα πάπαλα μονάδες και πάπαλα νίκη και φτου και από την αρχή, και δεν είδα κανένα να μου δίνει το χρυσό πίσω και τα μέταλλα για τις νέες μονάδες, για το χρόνο που έχασα και χάνω δε ούτε να το συζητώ δεν είμαι παράφρον .........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή