Τεχνικά προβλήματα Κόσμου Brisgard

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5

Guest
[swt]Σας έχω απαντήσει σε σχετικό μήνυμα σας.[/swt]
 

DeletedUser

Guest
αγαπητε αθανατε το παιγνιον εχει τα πλειστα οσα προβληματα και δεν βλεπω απο μερουσ σας να κανετε κατι ... λυπαμε αλλα θα αποχωρησω απο αυτο το παιγνιον διοτη θεωρο τον χρονο μου και τα χρηματα μου να μην αξιζουν να δοθουν σε αυτο το προβληματικο παιγνιον αυτα και αντιος αμιγκος


[swt]Σας ευχόμαστε καλή συνέχεια σε ο,τι κάνετε.

Warning για Spam[/swt]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
και εγώ αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα με το e-mail μου για 1 εβδομάδα.. μπορεί να διορθωθεί??
οπός ο tziat
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
συγνώμη εγώ το έγραψα εδώ επειδή είδα και τον άλλο παιδί...
 

DeletedUser

Guest
Είμαι έτοιμος να κατασκευάσω την εμβέλεια σφεντόνας αλλά όσες φορες και αν προσπαθησα μου γραφει "Λυπούμαστε, παρουσιαστικε ενα εσωτερικό σφαλμα. Παρακαλούμε προσοαθηστε ξανα αργότερα"
Το ίδιο μου λέει και για οποιαδήποτε άλλη κατασκευή
Το θέμα είναι ποσο αργότερα και πότε θα διοθωθεί το πρόβλημα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser410

Guest
Είμαι έτοιμος να κατασκευάσω την εμβέλεια σφεντόνας αλλά όσες φορες και αν προσπαθησα μου γραφει "Λυπούμαστε, παρουσιαστικε ενα εσωτερικό σφαλμα. Παρακαλούμε προσοαθηστε ξανα αργότερα"
Το ίδιο μου λέει και για οποιαδήποτε άλλη κατασκευή
Το θέμα είναι ποσο αργότερα και πότε θα διοθωθεί το πρόβλημα?


Κάντε ανανέωση την σελίδα του παιχνιδιού. Κάντε εκκαθάριση των Cookies και των Δεδομένων περιήγησης του browser σας. Αν συνεχίσει δοκιμάστε με άλλον browser. Αν το πρόβλημα επιμένει επικοινωνήστε με το Κέντρο Υποστήριξης.
 

DeletedUser

Guest
Προσπαθώ να μπω στον Brisgard και στο 70% που βγάζει σφάλμα διακομιστή.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] το γνωρίζουμε και προσπαθούμε να το φτιάξουμε, έχουμε ήδη ενημερώσει τους τεχνικούς μας και προσπαθούμε να το διορθώσουμε όσο πιο γρήγορα γίνεται[/iris]
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα.....εμενα το νεκροταφειο που ειναι δωρο του halloween ειναι λιγο στραβο!!!...μηπως μπορει να διορθωθει??
 

DeletedUser5

Guest
[swt] Έχει δοθεί απάντηση σε άλλο θέμα. Παρακαλούμε ΜΗΝ το γράφετε σε όλο το Φόρουμ.[/swt]
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρα,
δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα για να γράψω για το πρόβλημα που έχω αλλά δεν ξέρω που αλλού να το αναφέρω... ελπίζω να το δείτε και να μου πείτε τι πρέπει να κάνω...
Έχω παρατηρήσει ένα πρόβλημα στο στρατό μου... ενώ γεμίζω και τις 8 θέσεις στην άμυνα με στρατιώτες ( αυτή τη στιγμή του Πρώιμου Μεσαίωνα ) όταν μου κάνουν επίθεση άλλοι παίκτες και πάω να δω σε "βίντεο" τη μάχη, μου εμφανίζει ότι έχω μόνο δύο πολεμιστές με ακόντιο από την εποχή του Χαλκού, δηλαδή σαν να μην έχω βάλει στρατιώτες στην άμυνα.... Γιατί συμβαίνει αυτό; Τι μπορώ να κάνω για να το λύσω;
 

DeletedUser5

Guest
[swt]Αυτό συμβαίνει γιατί δεν τους έχετε στο κουτάκι της Άμυνας αλλά της Επίθεσης.[/swt]
 

DeletedUser

Guest
Ουπς..... δεν το είχα προσέξει καθόλου ότι υπήρχε κ άλλη καρτέλα... Ευχαριστώ!!!
 

DeletedUser11959

Guest
Καλημερα. Σημερα το πρωι 26/12 οι ποντοι της συντεχνιας μας (Legio Invicta) μηδενιστηκαν!!!
Οι ποντοι των παικτων υπαρχουν κανονικα, αλλα η συντεχνια ειναι με 0 ποντους!
Δειτε το παρακαλω.
 

DeletedUser410

Guest
[vam]Ενδεχομένως παρουσιάστηκε πρόβλημα στην κατάταξη και τους πόντους με την τελευταία αναβάθμιση. Θα διορθωθεί με την επόμενη όπως πάντα![/vam]
 

DeletedUser

Guest
Εχω ενα προβλημα στο χωριο μου...καμια φορα ανεβαινει ο κοσμος στα κεραμιδια και φοβαμαι μην πεσουν τι να τους κανω?

[SPOIL]χαχαχαχα αστειευομαι αλλα τα ανθρωπακια καμια φορα οταν περνανε πισω απο κτιρια φαινετε σαν να περπατανε στις σκεπες.[/SPOIL]
 

DeletedUser410

Guest
[vam]Πρόκειται για πρόβλημα που παρουσιάζεται στα γραφικά και θα διορθωθεί![/vam]
 

DeletedUser

Guest
Δεν μπειραζει αφηστε το νιωθω σαν εχω χωριο στο assasins creed lol
 

DeletedUser

Guest
παιδια εγω εχω ενα παγκ με τα μηνυματα!!μερικες φορες δεν μου βγαζει καν ποιος το εγραψε το μηνυμα αυτο που βλεπω ή γραφω ενα μηνυμα και στο τελος τδεν μπορω να το δω κ.α. Τι μπορει να γινει?
 
Κορυφή