Τεχνικά προβλήματα Κόσμου Brisgard

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5

Guest
[swt]Βγάλτε παρακαλώ τα απαραίτητα Print Screen και κάντε μία αίτηση Υποστήριξης. Θα μας βοηθούσατε πολύ.[/swt]
 

DeletedUser

Guest
[vam]Μην αναρτάτε στο φόρουμ εικόνες από ο ταχυδρομείο σας και μάλιστα με εμφανή τα κείμενα και τα ονόματα. Και στην υποστήριξη θα πρέπει να γραφεί κάτι ως απάντηση για να ενεργοποιηθεί το κουμπί της αποστολής.[/vam]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser410

Guest
[vam]Εννοείτε πως ακόμη και όταν γράφεται κείμενο δεν ενεργοποιείτε το κουμπί της απάντησης;[/vam]
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] δεν πρόκειται για τεχνικό πρόβλημα του κόσμου, οπότε γράφετε σε λάθος θέμα.
κάντε αίτηση υποστήριξης για να γίνει έλεγχος[/iris]
 

DeletedUser27088

Guest
δεν ανοιγει ο κοσμος αυτος εδω και αρκετη ωρα φορτωνη η μπαρα μεχρι μεχρι 70 τις 100και σταματαει.τι να κανω?
 

DeletedUser26904

Guest
εχω προβλημα με την αποστολη leonardo! μου ζηταει να πληρωσω 10 μεταλια ομως πληρωσα 20 κ μπηκα κ στον κοσμο του arvahall κ μου λεει πληρωσε 10 μεταλια ομως απο κατω μου δειχνει 0/20, τελικα ποσα πρεπει να πληρωσουμε 10 ή 20 μεταλια? μπορει να διορθωθει το λαθος?
 

DeletedUser5

Guest
[swt]Είναι λάθος της μετάφρασης. Το απαιτούμενο ποσό είναι 20 μετάλλια.[/swt]
 

DeletedUser27144

Guest
Καλησπέρα ,

θα ήθελα να σας ενημέρωσω ότι μετά την αναβάθμηση 0.24, πολλές φορές σε κάποια απο τα κτήρια ,όταν συλλέγουμε τις στρατιωτικες μονάδες και βάζουμε την μονάδα να στρατολογήσει νέο στρατιώτη παραμένει το σύμβολο του φεγγαριού ενω η μονάδα φτιάχνει το νέο στρατιώτη.

Με εκτίμηση Gianbai.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser410

Guest
[vam]Σας ευχαριστούμε πολύ θα ενημερώσουμε την εταιρεία για το σφάλμα.[/vam]
 

DeletedUser20427

Guest
παρουσιαστικε ενα προβλημα στα μεγαλα κτηρια. Μου ελειπε 1 κομματι για να συμπληρωθει το αγαλμα του Δια, κανω ανταλλαγη 2 προς 1 και αντι να μου προσθεσει κομματι εστω και ενα απο αυτα που ειχα, μου αφαιρει 1 και γραφει εσωτερικο σφαλμα. Αυτο που με απογοητευσε περισσοτερο ηταν η απαντιση της υποστηριξης που ναι μεν ηταν αμεση αλλα η αντιμετωπιση δεν ηταν αυτη που περιμενα. Με ρωτησαν 2 φορες σιγουρα δεν σου εδωσε αλλο κομματι? και οτι δεν μπορουν να προσθεσουν κομματια. Θα μπορουσα να ειχα αγορασει διαμαντια για αυτο το κομματι, ευτηχως μονο πολλους forge ποντους ξοδεψα. Ειχα σκοπο να αγορασω διαμαντια για καποιο πιο σημαντικο κτηριο αλλα μετα την απογοητευση που πηρα δεν ξερω πλεον τι να κανω. Δεν ειχα κανενα παραπονο απο το παιχνιδι μεχρι τωρα. Ελπιζω να βρεθει καποια λυση. ευχαριστω
 

DeletedUser22557

Guest
Καλημερα σας ... ενω ξεκινησε ο φαρος μου και πηρα τα υλικα .... δεν μου δινει το μπονους στις προμυθειες !! μηπως γνωριζετε κατι ??
 

DeletedUser27586

Guest
καλημερα σας στα μηνυματα μπαιρδευονται τα εισερχομενα με τα εξερχομενα
 

DeletedUser28214

Guest
Καλημέρα!
Κυριαρχεί μεγάλο μπέρδεμα στα μηνύματα. Σε πολλά εμφανίζεται ο αποστολέας ως Άγνωστος ενώ το περιεχόμενο δεν συμφωνεί με τις δυο γραμμές που βλέπουμε αρχικά πριν το ανοίξουμε αλλά ούτε και ανταποκρίνεται στον αποστολέα.
 
Κορυφή