Τεχνικά προβλήματα Κόσμου Cirgard

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser410
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser410

Guest
[vam]Σ' αυτό το νήμα θα αναφέρονται μόνον τα προβλήματα σύνδεσης που αντιμετωπίζουν οι παίκτες, δηλαδή αδυναμία σύνδεσης ή καθυστέρηση ανταπόκρισης ή αν έχει πέσει κάποιος σέρβερ και όχι άλλου είδους προβλήματα είτε τεχνικής φύσης είτε χαρακτηριστικών του παιχνιδιού.

Άνοιγμα νήματος ή απάντηση στο παρόν νήμα που περιγράφει προβλήματα που δεν έχουν να κάνουν με τις παραπάνω περιγραφές, θα κλειδώνει πάραυτα χωρίς να απαντάται και θα τιμωρείται ως spam.


Ομάδα Διαχείρισης FoE[/vam]
 

DeletedUser27156

Guest
παρατήρησα οτι στο καινουριο κοσμο που παιζουμε οταν κάνω μαχες ειναι πολύ ποιο αργο απο τον προηγούμενο που παίζουμε μήπως ξέρουμε που οφείλεται;
 

DeletedUser27156

Guest
τα στρατεύματα πηγαίνουν αργα δεν τρεχουνε δηλαδή να πανε ποιο γρήγορα στο νταμακι που τα στέλνεις
 

DeletedUser

Guest
δεν πειραζει απλα πανε αργα και..............
 

DeletedUser410

Guest
[vam]Έχετε ρυθμίσει το κουμπί της ταχύτητας που υπάρχει μέσα στην μάχη;[/vam]
 

DeletedUser27156

Guest
o.k. boss ευχαριστω το ειχα απενεργοποιημένο
 

DeletedUser302

Guest
παίζω στον κόσμο α και στον κόσμο c. όταν μου στέλνουν μήνυμα στον c, το λαμβάνω και στον α. Και το ανάποδο. μπορεί να λυθεί αυτό το πρόβλημα;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser410

Guest
[vam]Δεν είναι πρόβλημα αλλά λειτουργία του παιχνιδιού. Τα μηνύματα όλων των κόσμων τα βλέπετε σε όλους τους κόσμους.[/vam]
 

DeletedUser302

Guest
Μα έτσι γίνετε χαμός και δεν ξέρεις που απευθύνετε το μήνυμα.Τέλος πάντων, εσείς ξέρετε. Για 'μένα πάντως είναι λάθος.
 

DeletedUser410

Guest
[vam]Είναι ρύθμιση που έχει μπει από την εταιρεία και είναι υπό συζήτηση τι θα γίνει με αυτό.[/vam]
 

DeletedUser27580

Guest
γενικα τοπαιγνιδι ειναι αργο ...αρκετες φορες κολλαει και αυτο το κανει της υπομονης......................
 

DeletedUser410

Guest
[vam]Οι τρεις κόσμοι δεν έχουν καμία διαφορά.[/vam]
 

DeletedUser28346

Guest
Αντιμετωπίζω πρόβλημα με το πεδίο των μηνυμάτων. Τα αναγνωσθέντα τα εμφανίζει ως μη αναγνωσμένα μονίμως. Επίσης δεν είμαι πλέον σίγουρος εάν έρχονται νέα μηνύματα. Τέλος, δεν μπορώ να λάβω μέρος στο chat.
 

DeletedUser28758

Guest
καλησπερα και απο μενα... ειμαι καινουριος παιχτης και παιζω στον τριτο κοσμο..
εχω προβλημα με το μαιλ ενεργοποιησης.. δεν μου αποστελεται.. πατα ξανα ξανα να μου αποσταλει και δεν στελνετε τπτ!!!! ελεγξτε το σας παρακαλω, δεν μπορω να στειλω μηνυμα σε κανεναν αν δεν το ενεργοπιησω πρωτα!
ευχαριστω!
 

DeletedUser29056

Guest
Γεία σας ! Εχω θέμα με μια αποστολή του παιχνιδιου!
Είναι για μια κατάκτηση περιοχης , ενω εχω παρει αυτη την περιοχη στην αποστολη λεει οτι απομενουν 3 περιοχες ακομα !? για ποιο λογο!?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris]παρακαλώ κάντε αίτηση υποστήριξης να το ελέγξουμε[/iris]
 

DeletedUser28752

Guest
Στην Αμερική αφού κατέκτησα την πρώτη επαρχία, προσπαθώ να ανιχνεύσω τις άλλες 2 που μου άνοιξε. Κάθε φορά όμως που πατάω πάνω σε μία απ' αυτές μου βγάζει μήνυμα:

"Λυπούμαστε, παρουσιάστηκε ένα εσωτερικό σφάλμα. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά αργότερα"

και κάνει reload το παιχνίδι.
 
Κορυφή