Τεχνικά προβλήματα Κόσμου Cirgard

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser410
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28340

Guest
Για πολλοστή φορά, τωρα που μιλάμε, κράσαρε η συνδεση σε αυτον τον κόσμο, ενω στους αλλους μπαινω κανονικα. Το ίδιο εγινε και σημερα τα ξημερωματα, και χθες και προχθες.....
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα παιδια!Σημερα θελω να μπω να παιξω το παιχνιδι και δεν μπορω..ΜΟυ σταματαει συνεχως στο 93%..Γτ συμβαινει αυτο?Μπορει να με βοηθησει καποιος?Επισης 8ελω να μ δωσει καποιος αν μπορει ενα καλο site για να κατεβασω to abode flash player για να μπορω να παιζω και στο λαπτοπ..


ευχαριστω!

[stav] Εχει απαντηθει στο θεμα Ερωτησεις. Παρακαλω μην κανετε πολλαπλα posts. ευχαριστω [/stav]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31143

Guest
Καλησπέρα, για καμία ωρίτσα περίπου, δεν μπαίνει στο παιχνίδι. Δέχεται το login αλλά όταν πατάω το κουμπί του κόσμου, απλά κάνει refresh η αρχική σελίδα. Μόνο εγώ το αντιμετωπίζω;
 

AGALITSAS

Μέλος
Καλησπέρα, τα ίδια και εγώ παιδιά, ενώ είμαι login στο παιχνίδι, δεν μπαίνει σε κανέναν από τους τρεις κόσμους :( ...!!!
 

DeletedUser31143

Guest
Σε κάποιο από τα refresh έβγαλε μήνυμα ότι γίνεται "συντήρηση". Ίδωμεν
 

Stelloni

Νέο Μέλος
Καλησπέρα. Δεν έχω πρόσβαση στην πόλη μου. Μου προτείνει άλλους κόσμους και να παίξω από την αρχή. Θα ήθελα βοήθεια για να την ανακτήσω. Ευχαριστώ.
 

Stelloni

Νέο Μέλος
Πως? απ ό,τι βλέπω , πρέπει να έχω συνδεθεί στο παιχνίδι για να κάνω αίτηση υποστήριξης. Υπάρχει άλλος τρόπος?

Εντάξει, ευχαριστώ , έστειλα, αν και δεν είμαι σίγουρη ότι θυμάμαι σωστά τον κωδικό μου, είχα πάνω από ένα χρόνο να τον πληκτρολογήσω.
 
Κορυφή