Τιτλοι Τελους

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

starlet o kalos

Νέο Μέλος
Ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσους παιξαμε μαζι αλλα αυτο το παιχνιδι δυστυχως εφτασε στο τελος του ,
Ειμουν εδω και καιρο στο να το παρατησω και μου εκανε την χαρη και εμενα οπως και σε πολλους αλλους η Ελληνικη διαχειρηση να με μπαναρουν ΜΟΝΙΜΑ , με την δικαιολογια οτι εχω καποια "επεκταση" στον περιηγητη που δεν ειναι νομιμη.
Θελω να αναφερω σε οσους παραμενουν (που ξερουμε οτι ειναι ελαχιστοι πλεον) πως αυτα γινονται ΜΟΝΟ στον ελληνικο σερβερ καθως παιζω και στον Beta αλλα και στον Αγγλικο ΚΑΙ ΟΥΔΕΜΙΑ αναφορα εχει γινει για τα extensions συγκεκριμενα και ολας για το FOE helper.
Συγκεκριμενα το FOE helper που το 90% των παιχτων που παιζει απο υπολογιστη το χρησιμοποιει ΔΕΝ δινει ΚΑΝΕΝΑ απολυτος αδικο προβαδισμα απεναντι σε αλλους παιχτες , εξου και γ αυτο σε ολο τον υπολοιπο κοσμο ειναι Whitelisted (πηγη : https://forgeofempires.fandom.com/f/p/3100000000000000246) (2η πηγη ,
)
Ομως εδω στο Ελλαδισταν ειτε απο κακοβουλη διαχειριση, ειτε σαν αφορμη για να διωξουν παιχτες που δεν θελουν να εχουν , ειτε γιατι η διαφθορα στην ελλαδα ακμαζει και εχει φτασει μεχρι και στα παιχνιδια (τι λεω ε?) τα μπαν πεφτουν σαν στραγαλια στο ακυρο και χρησιμοποιουνται πολλες φορες και για εκφοβισμο .
Εγινε και περισι και ειδαν πως δεν πετυχε και αυτη την φορα ανεβασαν τον πηχη.
Ειναι το παιχνιδι ετσι φτοιαγμενο που με 2 κλικ και 1 ωρα διαβασμα στο διαδυκτιο εχεις ενα λογισμικο που σου δινει αδικο προβαδισμα απεναντι στους αλλους παιχτες (Σε αντιθεση με την δικαιολογια των "extensions" που συνεργαζονται με την ιδια εταιρια ωστε να ειναι whitelisted.
Δεν θα πω οτι ειμουν ο καθαροτερος παιχτης και δεν θα κρυφτω πισω απο το δαχτυλο μου, αλλα εφοσον η ιδια η εταιρια εχει επιτρεψει καποια πραγματα και 8 χρονια ΔΕΝ εχει κανει τιποτα ακομα και που εχουμε οι ιδιοι ΑΝΑΦΕΡΕΙ τι συμβαινει και πως να το φτοιαξουν δεν κανει τιποτα γ αυτο. λογικο ειναι λοιπον να συνεχισουν να γινονται.
και μην εξαπαταστε μια πολυ μεγαλη μεριδα θα συνεχισει να εχει "αδικα πλεονεκτηματα" και θα ειναι στο ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ.
Με αυτη την κινηση απλα σκοτωνουν τον ανταγωνισμο τους(Αλλα και το παιχνιδι το ιδιο).
Ειδικα οι χαρτες ΣΕΣ Τελειωσαν σε ολους τους ελληνικους Σερβερ , θα παιζουν μαξ 3-5 ατομα ανα ομαδα και αν (αστειο αν καποιος σκευτει για ποσο μεγαλες ομαδες ειναι φτοιαγμενοι οι χαρτες).

Θα μπορουσα να πολεμισω και πιθανοτατα μετα απο καποιο χρονικο διαστημα να αρθει η μονιμη αποκλειση και να συνεχισω να παιζω , ΟΜΩΣ διαλεγω να μην παιξω αυτο το θεατρο του παραλογου και να φυγω απο αυτο το καρκινωμα που λεγετε Ελληνικο community και Ελληνικη διαχειριση παιχνιδιων.

Καλο καλοκαιρι και καλη φαρμα σε οσους παραμεινουν.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα αν και με αυτο το ονομα δεν ξερω ποιος μπορει να ειναι μπορει να ηταν ..οχθρος μπορει να ηταν φιλος
ομως οπως κανω τοσα χρονια το καθε post το κρινω κυριως βαση του περιεχομενου του κειμενου
και οχι βαση του ''κατοχου'' του κειμενου
Πολλοι γνωστοι μου παλαιοι παιχτες μου ειναι ετοιμοι να σας ακολουθησουν πλεον ,ειναι ετοιμοι να διαγραψουν 8-9 χρονια απο την ζωη τους ... ειναι απο αυτους που εκαναν το φοε αυτο που ειναι σημερα
Ανωθεν μου συντακτη θα σας πω οτι εχω πει και σε αυτους
μην δωσετε σε ''κανεναν'' την υποθετικη πιθανοτητα οι κοποι /πολεις σας να πεσουν ..σε ''ξενα'' χερια
γιατι ..κανεις δεν ξερει που και πως θα καταληξουν στο τελος
Φυσικα καποιοι εχουν λησμονισει οτι εαν δεν υπηρχαν οι πιστοι παλαιοι παιχτες που πρωτο ''διαφημισαν'' στους γνωστους τους το φοε και του εκαναν να παιζουν και αυτοι ... η ΙΝΝΟ δεν θα ηταν αυτη που ειναι τωρα
δεν υπηρχαν τοτε οι τωρινες ιντρ πλατφορμες αυτοι ηταν οι ..τσαμπα διαφησμιστες της
Δεν υπαρχει πιο τραγικο αλλοθι απο την ρηση
''Μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα''
Κατ εμε μεγα σφαλμα της ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ειναι το οταν συνειδητοποιησε οτι το εν λογω προγραμμα/επεκταση εγινε ...μη νομιμο
και εφ οσον ηξεραν οτι το ειχαν ενσωματωσει στους περιηγητες η πλειοψηφια των παιχτων
-οι οποιοι το χρησιμοποιουσαν ηδη για πολλους μηνες χωρις να τους ενοχλουν-
ηταν υποχρεωση της να ενημερωσει στο κεντρο μνμ τους παιχτες οτι πλεον το εν λογω προγραμμα -ονομαστικα το προγραμμα/επεκταση-
με αναλυτικη περιγραφη και να δωσει ακριβεις οδηγιες τι πρεπει να κανουν εαν δεν θελουν να τιμωρηθουν
και φυσικα να τους δωσει καποιο χρονικο διαστημα
οπως γνωριζαν πολλοι καλα δεν μπαινουν ολοι στο φορουμ καθημερινα ετσι ωστε να ειχαν ..ακουσει τις προηγουμενες συζητησεις
Οι γενικοτητες και οι αοριστολογιες σε μια οικογενεια δεν στεκουν
εκτος εαν ξαφνικα επαψαν να θεωρουν τους παιχτες μελη ...της οικογενειας του φοε
 

JIMI HENDRIX

Μέλος
Όλο αυτό το θέατρο του παραλόγου γίνεται γιατί είναι ανίκανοι να κλείσουν το πρόγραμμα αυτό αλλά και άλλα τέτοια που κυκλοφορούν απερίσπαστα και μάλιστα κάποια από αυτά ζητούν και χρήμα...και ενώ έχουν αναφερθεί πολλάκις στην διαχείριση η εταιρεία αντί να κινηθεί νομικά και ουσιαστικά κλείνοντας τα βρίσκει τα εύκολα θύματα τους παίκτες που είναι πολύ εύκολο να μπαναρει καμία 50 παίκτες παρά να κάνει αυτό που είναι υποχρέωση της να κρατάει καθαρό το προϊόν που πλασάρει.... τελος να σας πω ότι από την 20ετη εμπειρία μου σε διάφορες εταιρείες που δραστηριοποιούνται στον χώρο του ιντερνετικούς παιχνιδιού ουδεμία συνάντησα που να προστατεψε τους παίκτες ... φυσικά ούτε αυτή θα είναι η πρώτη που θα το κάνει κατά καιρούς κάποια αλάνια θα βγάζουν προγράμματα για να μαζεύουν χρήμα και τα θύματα πάντα θα είναι οι παίκτες....πρώτα κύριοι υπεύθυνοι κλείστε τα χελπερ και όλα αυτά που κυκλοφορούν και μετά ρίξτε όσα Μπαν γουστάρετε....αυτό που κάνετε κατε με είναι αλητεία....και δεν μας είπατε τον τυπικό που ζητάει 50αρικακι για την επέκταση κινηθηκατε νομικά για το παράνομο χρήμα που μαζεύει ή είναι κανένας δικός σας μάγκας που μαζεύει μαύρο χρήμα για την εταιρεία;;; ουδέν α απάντηση έχουμε πάρει σε κανένα ερώτημα γιατί απλά την ευθύνη την μεταφερεται
στους παίκτες.....
 

Melfice

Μέλος
Βρε συ Σταρλετ εκατσες και εγραψες αυτο το σπαραξικαρδιο σεντονι , κατηγορωντας ολο τον κοσμο αλλα μαλλον ξεχασες ενα πολυ βασικο πραγμα
Να αναλαβεις ΑΝΤΡΙΚΙΑ τις ευθυνες των πραξεων σου και τους λογους που οδηγησαν την διαχειρηση να σε στειλει σπιτι σου μια ωρα αρχητερα
Ξεχασες να μας αναφερεις για τις 7000 !!! μαχες ημερησιως που εκανες και πως της εκανες ,
Ξεχασες να αναφερεις τα Bot τα script και τα bug που αντι να τα αναφαρετε στην διαχειρηση τα χρησιμοποιουσατε κατα κορον στο ΣΕΣ
Ακομα ξεχασες να αναφερεις οτι προκειμενου να επιτυχεις τον σκοπο σου δεν διστασες να πουλησεις την ψυχη σου στον διαολο και να συμμαχησεις με τους Νο1 Κλεφτες του παιχνιδιου προκειμενου να παραμεινει η συντεχνεια σου στην κορυφη
Πρωτα λοιπον καθομαστε και αναλογιζομαστε τις ευθυνες που εχουμε σαν παικτες , μετα κανουμε την αυτοκριτικη μας , και αν τα εχουμε κανει ολα σωστα , μετα βγαινουμε και κραζουμε τους αλλους
Οταν σε πιανουν με την γιδα στην πλατη και στην χαριζουν μια στην χαριζουν δυο στην χαριζουν τρεις ε καποια στιγμη ρε φιλε θα σου πουν αδειασε μας την γωνια
Και κατι τελευταιο , κατηγορειτε τον κολεκτ οτι χρησιμοποιουσε κλικερ μποτ σκριπτ κτλ , αλλα τουλαχιστον αυτος βγηκε στο φορουμε και ανεφερε 5-6 bug που εντοπισε στο παιχνιδι και στο ΣΕΣ , εσεις το μονο που κανατε ηταν να γραφετε πονας καραφλα . πονας νυφιτσα και αλλες τετοιες μπαρουφες
Εντοπιζατε τα bug και αντι να τα αναφερετε, τα χρησιμοποιουσατε για να αποκομιζετε οφελως εναντι των αλλων παικτων του παιχνιδιου
Καλο καλοκαιρι και καλη συνεχεια με οτι κανουν απο εδω και περα στην ζωη τους αυτοι που παρατανε το παιχνιδι .....αρκετη ζημια κανανε
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
φιλε σταρλετ δεν σε ξερω ουτε με ξερεις. αλλα νομιζω λες την μιση αληθεια. το 90% του ελληνικου σερβερ εχει χελπερ. (δεν επεσε ποτε μονιμος αποκλεισμος για το χελπερ...κατι 12ωρα στην χειροτερη περιπτωση. αντε μονοημερα..)
αν ηταν για το χελπερ θα ελειπαν το 90% των ενεργων παιχτων ( που το χρησιμοποιει εννοειται)
μονος σου λες οτι δεν ησουν κ ο καθαροτερος παιχτης.. μηπως να αναρρωτηθεις λιγο πισω απο αυτο γιατι τιμωρηθηκες ετσι?
για τις εντυπωσεις μπορουμε να γραψουμε ολοι οτι θελουμε.. η πραγματικοτητα ομως ειναι μια..μας αρεσει η οχι.

υ.γ ταλα μην ψαρωνεις ετσι ευκολα.. κανεις δεν εχει τιμωρηθει με τοσο βαρια τιμωρια για το φοε χελπερ. ;)))
οκ η εταιρια ποτε δεν πηρε σαφη θεση για το τι ισχυει για το χελπερ. αλλα δεν τιμωρησε ποτε κανεναν με μονιμο αποκλεισμο.μην λεμε οτι θελουμε κ εμεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: atakta

starlet o kalos

Νέο Μέλος
Βρε συ Σταρλετ εκατσες και εγραψες αυτο το σπαραξικαρδιο σεντονι , κατηγορωντας ολο τον κοσμο αλλα μαλλον ξεχασες ενα πολυ βασικο πραγμα
Να αναλαβεις ΑΝΤΡΙΚΙΑ τις ευθυνες των πραξεων σου και τους λογους που οδηγησαν την διαχειρηση να σε στειλει σπιτι σου μια ωρα αρχητερα
Ξεχασες να μας αναφερεις για τις 7000 !!! μαχες ημερησιως που εκανες και πως της εκανες ,
Ξεχασες να αναφερεις τα Bot τα script και τα bug που αντι να τα αναφαρετε στην διαχειρηση τα χρησιμοποιουσατε κατα κορον στο ΣΕΣ
Ακομα ξεχασες να αναφερεις οτι προκειμενου να επιτυχεις τον σκοπο σου δεν διστασες να πουλησεις την ψυχη σου στον διαολο και να συμμαχησεις με τους Νο1 Κλεφτες του παιχνιδιου προκειμενου να παραμεινει η συντεχνεια σου στην κορυφη
Πρωτα λοιπον καθομαστε και αναλογιζομαστε τις ευθυνες που εχουμε σαν παικτες , μετα κανουμε την αυτοκριτικη μας , και αν τα εχουμε κανει ολα σωστα , μετα βγαινουμε και κραζουμε τους αλλους
Οταν σε πιανουν με την γιδα στην πλατη και στην χαριζουν μια στην χαριζουν δυο στην χαριζουν τρεις ε καποια στιγμη ρε φιλε θα σου πουν αδειασε μας την γωνια
Και κατι τελευταιο , κατηγορειτε τον κολεκτ οτι χρησιμοποιουσε κλικερ μποτ σκριπτ κτλ , αλλα τουλαχιστον αυτος βγηκε στο φορουμε και ανεφερε 5-6 bug που εντοπισε στο παιχνιδι και στο ΣΕΣ , εσεις το μονο που κανατε ηταν να γραφετε πονας καραφλα . πονας νυφιτσα και αλλες τετοιες μπαρουφες
Εντοπιζατε τα bug και αντι να τα αναφερετε, τα χρησιμοποιουσατε για να αποκομιζετε οφελως εναντι των αλλων παικτων του παιχνιδιου
Καλο καλοκαιρι και καλη συνεχεια με οτι κανουν απο εδω και περα στην ζωη τους αυτοι που παρατανε το παιχνιδι .....αρκετη ζημια κανανε
Εγω δεν ξερω ποιος εισαι και ποσος με ενδιαφερει , ο λογος που με απεκλεισαν μονιμα κατα την διαχειρηση ειναι η συνεχης χρηση παρανομου extension στον περιηγητη μου, ειχα φαει παρομοια ποινη παλαιοτερα για το foe power tools που ΕΓΩ ο ιδιος ανεφερα οτι υπαρχει και ρωτησα ΟΥΚ ολιγες φορες εαν επιτρεπετε η χρηση του , η απαντηση που πηρα ηταν Και ναι και οχι και τελικα πηρα ποινη 2 φορες, μια 3ημερη και μια 14ημερη(!!!!) που τελικα ανακαλεστηκε , αυτο ομως μαλλον με εβαλε σε "αυτοματη" λιστα για το επομενο οτιδιποτε παραπτωμα να φαω ΜΟΝΙΜΟ.
εαν αυτο εσενα σου φαινεται λογικο παω πασο.
Οποτε ολα αυτα που λες ειναι ακυρα τελειως οταν η διαχειριση η ιδια εδωσε ενα αυτοματο μηνυμα σε ολους τους παιχτες και καλα για bot/extensions.
τα μπαν που πεσαν ηταν στοχευμενα και αποσκοπουσαν να διωξουν συγκεκριμενους παιχτες.
ΤΡΑΝΗ αποδειξη ειναι ο φιλος ο Ατακτα που ειναι πιθανον ιδρυτης σου και σου κανει καρδουλες και δεν εφαγε μπαν ενω και αυτος εγραφε 7000 μαχες+ καθε μερα, το ιδιο και ο Daemon στον Δ (Πρωην GKcollect). εαν οντως υπηρχε αμεροληπτη διαχειρηση θα επρεπε να αποκλειστουν και αυτοι.
αλλα μαντεψε? παιζουν κανονικοτατα!
Τα ιδια εγιναν και στον Α και στον Β και στον Γ , ολο το φοε σε μηνυματα γελαει με αυτο που εγινε και θα αδειασει λειαν συντομος με αυτα που γινονται.

Τελος ΕΣΥ δεν θα μου πεις με ποιον θα κανω παρεα και δεν θα μπω καν στον κοπο να σου απαντησω σοβαρα οταν μου γραφεις ΟΤΙ η συντεχνια ΕΡΓΚΑ χρειαζεται βοηθεια να κρατησει την πρωτια απεναντι σε ενα τσουρμο ασχετων που δεν εχουν μυρωδια απο το παιχνιδι και ψαχναν υπαλληλους να κανουν την "βρωμικη" δουλεια.
Και κατι τελευταιο , κατηγορειτε τον κολεκτ οτι χρησιμοποιουσε κλικερ μποτ σκριπτ κτλ , αλλα τουλαχιστον αυτος βγηκε στο φορουμε και ανεφερε 5-6 bug που εντοπισε στο παιχνιδι και στο ΣΕΣ ,
επειδει δεν τα ξερεις καλα και μπορεις να ρωτησεις την ιδια την διαχειρηση το ΕΧΩ αναφερει και οτι πραξη εκανα αποσκοπουσε να τα διορθωσουν αλλιως θα τα "εκρυβα" ΟΠΩΣ καναν οι "μαγκες" οι συνυδρυτες σου (εαν εισαι στους παιχνιδιαριδες/σπαρτανς) οταν ειχαν το bug για να παιρνεις πινακακι πολιορκιας απο αλλο τομεα ΚΑΙ δεν το ειχαν αναφερει 2 χρονια !!!! 2 χρονια το παιζαν μαγκες με BUG. αυτοι ειναι οι ιδρυτες σου Για να ξερεις προβατακι. ΕΜΕΙΣ ειχαμε τα ΚΑΚΑΛΑ και τα βγαζαμε ΟΛΑ στην φορα!!
Ο κολλεκτ τα ξερει 2 χρονια+ ολα αυτα και τα ποσταρε στο φορουμ ΜΕ ΣΚΟΠΟ να μας αφοπλησει , ΓΙΑΤΙ δεν τα ποσταρε οταν τα εκανε στον Δ και κραταγε πρωτιες και κοκορευοταν??
ΟΛΟΙ οσοι ασχολιουνται με τον ΣΕΣ Εχουν παρανομα λογισμικα και οποιος λεει το αντιθετο ειναι ψευτης , αλλα μπαν πεσαν "τυχαια" μονο σε συγκεκριμενα ατομα.
Στο πεδιο τα ιδια , οποτε τι μας λες?
Γιατι δεν φαγαν μπαν παιχτες απο την συντεχνια σου ΠΟΥ ξερουμε ολοι οτι εχουν προγραμματα και ενας απλος ελενχος στην Database μπορει να το αποδειξει απλως ψαχνοντας επαναλαμβανομενα κλικς?
Γιατι φαγαν μονο απο ενα "στρατοπεδο" παιχτες μπαν?
Μηπως γιατι η διαχειρηση δεν ειναι τοσο αμεροληπτη?


φιλε σταρλετ δεν σε ξερω ουτε με ξερεις. αλλα νομιζω λες την μιση αληθεια. το 90% του ελληνικου σερβερ εχει χελπερ. (δεν επεσε ποτε μονιμος αποκλεισμος για το χελπερ...κατι 12ωρα στην χειροτερη περιπτωση. αντε μονοημερα..)
αν ηταν για το χελπερ θα ελειπαν το 90% των ενεργων παιχτων ( που το χρησιμοποιει εννοειται)
μονος σου λες οτι δεν ησουν κ ο καθαροτερος παιχτης.. μηπως να αναρρωτηθεις λιγο πισω απο αυτο γιατι τιμωρηθηκες ετσι?
για τις εντυπωσεις μπορουμε να γραψουμε ολοι οτι θελουμε.. η πραγματικοτητα ομως ειναι μια..μας αρεσει η οχι.

υ.γ ταλα μην ψαρωνεις ετσι ευκολα.. κανεις δεν εχει τιμωρηθει με τοσο βαρια τιμωρια για το φοε χελπερ. ;)))
οκ η εταιρια ποτε δεν πηρε σαφη θεση για το τι ισχυει για το χελπερ. αλλα δεν τιμωρησε ποτε κανεναν με μονιμο αποκλεισμο.μην λεμε οτι θελουμε κ εμεις.
Η εταιρια μολις το εκανε φιλε μου εαν θες μπορω να σου στειλω το μηνυμα που μου δωσαν σαν απαντηση για τον αποκλεισμο μου.
η αληθεια ειναι μια η διαχειριση διωχνει παιχτες ριχνοντας "τυχαια" μπαν και δινοντας φτηνες δικαιολογιες.
Γιατι δεν μου δινουν ξεκαθαρα τα στοιχεια οτι σε πιασαμε τοτε να κανεις αυτο και στελνουν ενα copy paste μηνυμα σε ολους για τα extensions?
Γιατι φαγαν μπαν παιχτες που ΟΥΤΕ κλικερακια εχουν ουτε απο υπολογιστη παιζουν???

Τελος παντων τσαμπα λογια και χρονο σπαταλαμε καθως δεν προκειται να αλλαξει τιποτα
εγω φευγω γεματος απο το παιχνιδι με μερικες φιλιες και αναμνησεις ωραιες και γελιο απειρο , επειδει εχω καθαρη ψυχη αυτα θα κρατησω, και οχι τις μικροπρεπειες που θελεις εσυ να μου επιβαλεις.
Bye
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta

atakta

Νέο Μέλος
Εδω εκτος απο θρασσος υπαρχει αλαζονια και ψεμμα
Επειδη αναφερθηκε το ονομα μου ενα εχω να πω και ρωταω ευθεως τον αδικιμενο starlet
Με παρακαλαγε να μου δωσει bot να κανω μαχες για πρεστιζ μαζι με τον ιπταμενο μπακαλιαρο η οχι?
αρνηθηκα κατηγορηματικά να παρω τέτοιο παρανομο υλικο? και αν ειχα γιατι δεν εφτασα το 1,5 δυσσσεκατομμυριο πρεστιζ οπως εκαναν αυτοι οι 2
Εγω εσπαγα ενεργες πολιορκειες απο 10 τομεις μακρια
εγω αφηνα τομεις μετα το ρολοι και τους ξαναεπαιρνα
εγω εκανα μονος μου μαχες σε 80αρι γεματο τομεα με απεναντι 5 ατομα να σπανε και ναα τον παρω ?, βαβαια και οχι διοτι για να το κανεις αυτο πρεπει να εισαι χταποδι να εχεις 8 χερια
Αλλα η αλαζονια και το απυροβλητο καποτε θα τιμωρηθουν οπως και οι συντεχνοι του απο το τρελλαδικο που τους τα μαθανε αυτα
Τωρα αν γελαγε και εκανε φιλους επειδη ολοι οι αλλοι δεν ειχαν ολα τα παραπανω καιρος να χαρει και το καλοκαιρακι , που δυσκολο αυτο να γινει γιατι καμμια 10αρι φορες λεει το ιδιο παραμύθι
να φύγουν το καρκίνωματα που δεν άφηναν συντεχνια να παίξει σε οποίον τομέα βαρούσε εξαιτίας των bot
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Σας ενημερώνουμε ότι το φόρουμ δεν είναι χώρος συζήτησης αποκλεισμών σύμφωνα με τους κανόνες,το θέμα κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή