Τι είναι οι θόλοι;;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32589
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32589

Guest
Καλησπέρα παιδια.. Τι είναι οι θόλοι;Και πως χρησιμοποιούνται;Και πως μπαίνουν στο επιπεδο 90 στα κτηρια μας, χωρις να χανουν ποντους; Υπάρχει σε κάποιο θέμα για να το διαβασω;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα παιδια.. Τι είναι οι θόλοι;Και πως χρησιμοποιούνται;Και πως μπαίνουν στο επιπεδο 90 στα κτηρια μας, χωρις να χανουν ποντους; Υπάρχει σε κάποιο θέμα για να το διαβασω;
Kαλημερα

Θολος ειναι ενα απο τα 2 ΜΚ της εποχης του Μελλοντος

https://gr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Ο_Θόλος

Τα μπονους που δινει ειναι:
1 Υλικα στο συντεχνιακο θησαυροφυλακειο της εποχης που ειναι ο ιδιοκτητη του
και το βασικο ''κερασακι''
2 Δινει στον ιδιοκτητη του δωρο την προσαυξηση των κερδων του ως χορηγος στα ΜΚ αλλων παιχτων (αναλογα με το επιπεδο που ο Θολος του ειναι και τα επιπλεον επι της %) ''κερδη'')

Σε μεγαλα επιπεδα πχ 80 το επιπλεον κερδος ειναι γυρω στο 90%
δηλ εκτος απο αυτα που επισημα κερδιζει ως χορηγος
ενας παιχτης -χορηγος (που εχει Θολο απο το επιπεδο 80 και πανω) θα παρει επι πλεον (+) ΚΑΙ το 90% του πακετου χορηγου

Ακολουθει ασχετο οχι με το συνηθες υφος των γνωστων ταλιων ασχετων
...ομως με πολυ σχετικη ''αποχρωση'' υφους μαντας
ΙΣΩΣ ηχησουν καπως σκληρα τα λογια μου ομως παντα λεω (εγγραφως ορατα) αυτο που πιστευω
Κατα την προσωπικη μου γνωμη ..ο Θολος ειναι μια απο τις αιτιες που οι παιχτες αρχισαν να ξεχνουν τι αγαπησαν στο φοε και γιατι ξεχωριζε απο τα αλλα παιχνιδια MMO
Πιστευω οτι ''ισως'' εν τω βαθει δημιουργηθηκε για να μετατρεψει του παιχτες απο ενεργους στρατηγους σε ''στρατηγικους επενδυτες''

και ετσι οι περισσοτεροι παιχτες δεν πολυ ασχολουνται με τα σφαλματα , την στασιμοτητα και γενικα με τον χαρτη....
και στην τελικη επαψαν να ακουγονται πολλες φωνες διαμαρτυριας για ολα τα χαλια (ο τονος στο α) που ''σερνει'' τα τελευταια χρονια ο χαρτης
θα μπορουσα να το προχωρισω και λιγο παρακατω ..δηλ να μην πολυ λειψει στην πλεοψηφια των παιχτων εαν ξαφνικα ''ολοκληρωσει'' την λειτουργια του ...το τμημα του ΦΟΕ που λεγεται Χαρτης Ηπειρων Συντεχνιων
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser32589

Guest
Μάλιστα.. Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου,ήσουν πολύ περιληπτικος και κατατοπιστικός.. Να είσαι καλά..
 
Κορυφή