Υλες και αναλογω κοιτασμα,Απορια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32285
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32285

Guest
Καλησπερα ηθελα να ρωτησω ειμαι στην συχρονη εποχη και εχω αναλογω κοιτασμα για αρωματικα βεβαια ζηταει απαιτουμενο αγαθο πισσα που μπορω να φτιαξω μονο 2 γιατι δεν εχω αναλογω κοιτασμα και λουλουδι =βαφη που μπορω να βγαλω 10...η απορια μου ειναι για να βγαζω 10 αρωματικα θα πρεπει ν μαζευω δυο δυο πισσα,αν ειναι δυνατον,η θελει και κατι αλλο?
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα ηθελα να ρωτησω ειμαι στην συχρονη εποχη και εχω αναλογω κοιτασμα για αρωματικα βεβαια ζηταει απαιτουμενο αγαθο πισσα που μπορω να φτιαξω μονο 2 γιατι δεν εχω αναλογω κοιτασμα και λουλουδι =βαφη που μπορω να βγαλω 10...η απορια μου ειναι για να βγαζω 10 αρωματικα θα πρεπει ν μαζευω δυο δυο πισσα,αν ειναι δυνατον,η θελει και κατι αλλο?


Καταρχας δεν φτιαχνεις τιποτα που δεν εχεις μπονους. Φτιαχνεις απο αυτα που εχεις μπονους και μετα ανταλλαζεις με συντεχνους, γειτονους φιλους να βρεις αυτο που θελεις. Δηλ εσυ φτιαχνε απο αυτα που εχεις μπονους ιδιας εποχης με πισσα και με ανταλλαγη θα βρισκεις πισσα.

Αλλα εφοσον εισαι συγχρονη εποχη μεγαλη βοηθεια θα σου δινουν τα ΜΚ που δινουν αγαθα γιατι πλεον δεν θα σου δινουν της εποχης σου αλλα ακατεργαστα που χρειαζεσαι για να παραξεις της εποχης σου.
 
Κορυφή