ΦοΈκδοτα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

cknadia

Μέλος
Φίλε μου έχω όλη την όρεξη και σου απαντάω τώρα.
Στον αγγλικό σέρβερ έχουμε κοινή και μας έχει επιτραπεί η ανταλλαγή αγαθών και πόντων ισορροπημένα, όπως και στον beta από τον οποία έστειλα φωτογραφίες με αποσπάσματα από: τις εγκρίσεις κοινής σύνδεσής μας, από ποντοδοσία του nightvisitor προς μκ μου, και ποντοδοσίας μου σε μκ του nightvisitor που ολοκληρώθηκαν πριν λίγα λεπτά, εδώ κατά τη διάρκεια του διαλόγου μας.
Επίσης ισορροπημένες ανταλλαγές αγαθών και πόντων εξήγησαν ότι είναι αποδεκτές και στον Αμερικάνικο και στον Γαλλικό και απλά περίμεναν το όνομα που θέλω να μοιραστώ για να καταχωρίσουν το αίτημα (δλδ αυτό που στον beta γράφεται ως εξής: a note has been added to your account in regards the shared connection.)
Αν δεν έχω απαντήσει σε κάτι, μη διστάσεις να με ρωτήσεις :)
Όσο για το ποιος φταίει, στην Ελλάδα το ΦΟΕ εκπροσωπείται από την ΟΔ η οποία, λογικά, με όμοιο τρόπο απαντά και μεταχειρίζεται τα αιτήματα των παικτών του σέρβερ. Σε αυτή τη διαχείριση ρώτησα γιατί δεν έχουμε τον ίδιο κανόνα με όλες τις άλλες χώρες και γιατί άλλο μου λένε τη μία και άλλο μου λένε την άλλη...να βάλω βύσμα τη Μαντάμ Μέρκελ; LOL:rolleyes:
Αν για παράδειγμα το 2016 που έκανα εγώ το πρώτο αίτημα κοινής με την αδερφή μου, έκανες και εσύ με τη δική σου και εγώ τώρα ζητώ μια νέα ενώ εσύ συνεχίζεις με την μία και μόνη κοινή σου, δεν είναι άδικο για μένα να μου απαγορευτεί κάτι που εσύ συνεχίζεις να κάνεις; Δεν παίζεις κατά κάποιον τρόπο εις βάρος μου και μάλιστα με την ευλογία της ΟΔ που δεν σου έχει πει να σταματήσεις επειδή πχ πλέον απαγορεύεται;
Και επιπροσθέτως, πώς παρόλο που ξεκινάς ένα λάθος εν αγνοία σου, προστατεύεσαι από τα αποτελέσματα πιθανού μελλοντικού ελέγχου; Επειδή ο διαχειριστής τότε σου είχε πει ότι επιτρέπεται, σωστά;.....ε εμένα μου είπαν ότι ακόμα και έτσι να είχε πει ο διαχειριστής αν σε μελλοντικό έλεγχο βρεθώ να έχω παραβεί κανόνα που ισχύει πλέον, μπορεί να τιμωρηθώ....ε να του πέφτει το μαλλί τούφα τούφα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Finrod πιστεύεις ότι η εταιρία έχει νέες οδηγίες και καμία διαχείριση δεν τις σέβεται...
ΔΕΝ πιστεύω. Το 'χω βέβαιο για τις οδηγίες τής εταιρείας, από τη στιγμή που αναφορά έγινε από την CM. Και είπαμε: με κανέναν τίποτε δεν έχει να χωρίσει, επαγγελματίας είναι, τη δουλειά της κάνει κατά το πως ο εργοδότης της τής υποδεικνύει.
Αν η εταιρεία αποφασίσει κάποια στιγμή ότι οι συνεισφορές φπ, μεταξύ λογαριασμών που χρησιμοποιούν κοινή σύνδεση, επιτρέπονται έως που το σύστημα αυτόματα να τις ...απαγορεύσει κι από κανέναν άλλον κολασμό δεν θα κινδυνεύουν αυτοί οι λογαριασμοί, αυτό θα μας πει και την ημέρα τής μισθοδοσίας θα πάει να εισπράξει τον μισθό της!
Γιατί αν υπάρχουν και τις σεβόταν η μεν ελληνική, θα έπρεπε έστω και τώρα να έχει επικαιροποιήσει τους κανόνες και όχι παλιοί και νέοι να νομίζουμε ότι παίζουμε με αυτούς του 2015
1/9/2015 η ημερομηνία αναθεώρησης και 49 μέρες μετά η πρώτη δημοσίευση που αφορά αυτόματο μήνυμα του συστήματος για απαγόρευση συνεισφοράς φπ λόγω χρήσης κοινής σύνδεσης.
Καμμία αναφορά για επιβολή κάποιας ποινής ή για εντοπισμό κάποιας οποιαδήποτε παραβατικής ενέργειας ή συμπεριφοράς. Απλώς, όχι συνεισφορά φπ μεταξύ τους λόγω χρήσης κοινής σύνδεσης. Δεδομένο αυτό, ε; Να ξαναβάλω το αποτύπωμα. όπου υπάρχει και η απάντηση από την CM, (4+ χρονια πριν), που είναι ξεκάθαρη και σε τίποτε δεν διαφέρει απ' ότι και τώρα γράφει:20151019.png
Δηλαδή τόσοι άνθρωποι, όλοι αστοιχείωτοι;...πέραν του τι θεωρούμε εμείς θεμιτό ή μη.
Ας ερωτηθούν γι' αυτά που στην αγγλόφωνη γνωσιακή βάση τής ΙΝΝΟ είναι γραμμένα, (η αγγλική είναι η επίσημη γλώσσα ττής εταιρείας), σχετικά με τις συνεισφορές φπ μεταξύ λογαριασμών που κάνουν χρήση κοινής σύνδεση και οι Greg75 και dspev μας γνωστοποίησαν.
Η θέση τής δικής μας CM είναι απολύτως σύμφωνη με τα γραφόμενα εκεί.

Υπάρχει και μία άλλη παράμετρος, που δεν της δόθηκε η προσοχή που θα 'πρεπε.
Το σύστημα ΔΕΝ τιμωρεί, πχ με αποκλεισμό προσωρινό, τους λογαριασμούς που ενώ κάνουν χρήση κοινής σύνδεσης, ανταλλάσσουν και φπ. Απλώς αποκλείει, σαν τις εντοπίσει, αυτές τις συνεισφορές. Έτερον ουδέν. Καμμία συνέχεια. Ούτε κι από τα άτομα-μέλη των ΟΔ, στα οποία η εταιρεία προέβλεψε να ΜΗΝ δώσει δικαίωμα παρέμβασης και αναίρεσης των αποκλεισμών στις συνεισφορές που το σύστημα αυτόματα επιβάλλει.
Αυτό πως σας φαίνεται;
Συνδυάστε το και με το ότι δεν υπάρχει καμμία αυτόματη απαγόρευση μεταξύ αυτών των λογαριασμών στιςανταλλαγές αγαθών, ούτε πριν ούτε μετά τον αυτόματο αποκλεισμο των συνεισφορών φπ από το σύστημα.
Κανένας έλεγχος, αυτόματος, για το εάν οι ανταλλαγές αγαθών είναι «ισορροπημένες» ή ετεροβαρείς!

Τέλος πάντων. Το ξανάπα. Κυριακή, κοντή γιορτή.
Μένει μόνο ν' απαντήσουν όποιοι και εάν υποστηρίζουν στις απαντήσεις που σας δώσανε, ότι επιτρέπονται οι συνεισφορές φπ μεταξύ λογαριασμών που χρησιμοποιούν κοινή σύνδεση, αν είναι παρωχημένο αυτο το λήμμα στην αγγλόφωνη γνωσιακή βάση τής ΙΝΝΟ, κι αν έχει αλλάξει η πολιτική της:
(βάζω μόνο αυτό, μιας και επί του νοήματός του δεν υπήρξε καμμία ένσταση)
scdfp.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
REJECTED.png
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Το κλείδωσες, ε; Καλά τού 'κανες! :cool:
Ο γέλωτας όμως, εκ του προθέματος, που του 'κατσες, πηγάζει!
Σκέψου να 'χες επιλέξει κάποιο από τα προθέματα «Υπό Εξέταση», «Έπιβεβαιωμένο», «Έχει αναφερθεί», «Επιλυμένο»!!!! LOLLOLLOLLOLLOL
Θα μπορούσες και κανένα πρόθεμα να μην βάλεις. Όμως «το 'χεις» κι Εσύ! Πανάθεμά με, «το 'χεις»! :check_mark:
Αλλά κι εγώ «κάτι» γνώριζα κι ...υπ' όψιν μου είχα, σαν το «Καυτή» ως πρόθεμα έβαλα!;)
Πάντως, ΖΩ για τη μέρα που θα δω τον λογαριασμό «*iris*_UPGRADE GvG», στο facebook, να αποδοκιμάζει με «dislike» ανάρτηση της ΙΝΝΟ!!
(Μεταξύ μας, ΑΘΑΝΑΤΟ με κόβω!):p

Επειδή εγώ ξύπνησα καλά σήμερα, απλά θα το κλειδώσω.
Έτσι, πάντα καλά να ξυπνάς και με καλή διάθεση! Άφησε τα «στραβοξυπνήματα» και τις «κακοκεφιές» σε μας!:):)
(Σωζόμαστε από τ' «αστραπόβροντα» και τα «ξενυχιάσματα»...)

Είσαι οριακά στην παρακίνηση μελών για δυσφήμιση της εταιρίας και του παιχνιδιού.
Σαν εναγωνίως και με κάθε πρόσφορο μέσο, (αλάργα από κάθε διάθεση και πράξη δυσφήμισης), κρούεται το καμπανάκι προς την ΙΝΝΟ για ν' ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ, ν' ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙ, να ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ το ΔΙΑΜΑΝΤΙ που στα χέρια της έχει και ΧΑΡΤΗΣ ΣεΣ ονομάζεται, εσείς δυσφήμιση εισπράτετε;
Αυτό, όχι απλώς ακροβατεί στ' όριο μεταξύ λογικού και παραλογου, αλλά σάλτο κι ελεύθερη πτώση στου παραλογισμού την άβυσσο αποτελεί.:smiling_imp:
(είπα, πάλι, την «καλή μου κουβέντα»!).

Δηλαδή, η αποδοκιμασία, (ο καθείς το δικαίωμα να μην του αρέσουν έχει), αναρτήσεων τής ΙΝΝΟ στο facebook, «δυσφήμιση» θα θεωρηθεί, κυρώσεις, στους λογαριασμούς, στο παιχνίδι ή στο φόρουμ τ' αφιερωμένο σ' αυτό, επιφέροντας; Όχι δα!:imp:

Πάμε τώρα στα σημαντικά, σ' εκείνα που εμπρός τους, τα παραπάνω, «να 'χαμε να λέγαμε για να περνά η ώρα» είναι.
Καταλαβαίνουμε ότι έχεις παράπονα, αλλά προς το παρόν οι σχεδιαστές δε θα κάνουν επιπλέον προσπάθειες ανάπτυξης του ΣεΣ.
*Η υπογράμμιση και ο τονισμός από εμένα.
Ανάπτυξης; ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ;; ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ;;; Μακάρι να 'μασταν σε θέση γι' αυτήν να κουβεντιάσουμε! Τώρα, έτσι όπως, μ' ευθύνη τής ΙΝΝΟ πανθομολογούμενη, είναι ο ΣεΣ στην εντατική σε κώμα, μιλάμε για να μην του σταματήσετε την παροχή οξυγόνου!
Συνειδητά, κατά την άποψή μου κι όχι μόνο, απαξιώνετε καθημερινά τον ΣεΣ.

Ποιός να πάει μάχες εκεί να κάνει, αγαθά για την τοποθέτηση και στρατιωτικές μονάδες για την επάνδρωση στρατεύματος πολιορκίας να δαπανήσει, σε τομέα με 10 μάχες που γι' άμυνα 8 κακοποιούς ή, στην καλύτερη, μία καθαρόαιμη μονάδα και 7 κακοποιούς έχει; Τι βαθμούς από τις μάχες αυτές ν' αποκομίσει; Τι διασκέδαση;
Με τι καρδιά αγαθά για ξεκλείδωμα αμυντικών θέσεων να δαπανήσει, γνωρίζοντας πως ο κάθε «τίποτας» στην ουσία λογαριασμός, πως κάθε «ανύπαρκτη» στην ουσία συντεχνία, με 5*5 αγαθά, 8 κακοποιούς για πολιορκία, ένα αλκατράζ, μια κρυψώνα ή άντρο κακοποιών και μια μικρομεσαία ενίσχυση της δυναμικότητας των επιθετικών μονάδων, μπορεί να κάνει «πάρτι» και να νομίζει πως «κάποιος» είναι;
Έλεος
....

Τραβάει ο έρμος ο παίκτης, όσο κι αν ο ΣεΣ τού αρέσει, («αδρεναλίνη τού ΣεΣ» έγραφε ο συμπαίκτης εξ αλλοδαπής στο φόρουμ τής βήτα έκδοσης), τραβάει λοιπόν ο έρμος στην καρικατούρα των ΠΜΣ, όπου διχως να ξοδέψει μονάδες, δίχως να ξοδέψει αγαθά, έχει σίγουρες μαχούλες εναντίον αμυντικών στρατών δίχως κακοποιούς, που δίνουν βαθμούς κατάταξης, πέρα από τις λοιπές ανταμοιβές που παίρνει.

ΤΗ ΜΟΙΡΑ ΤΩΝ ΑΚΟΝΤΙΣΤΩΝ ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΝΑ 'ΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΚΟΠΟΙΟΙ Σ' ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΤΟΥ ΣεΣ,
όσον αφορά την επάνδρωση θέσεων στρατεύματος πολιορκίας και την τοποθέτηση στρατευμάτων στις αμυντικές θέσεις των τομέων.

Σ' όποιους αρέσει και για όσους έχουν πόλεις με @@ που αντέχουν να παίζουν στον ΣεΣ.
Οι υπόλοιποι, «γατιά», «παραγατιά», και λοιποί «ΤρεχαΤαδεΔεινοΓυρευόπουλοι» ας πάνε να «ξεχαρμανιάζουν» στα ΠΜΣ.
Εξάλλου κι εκεί, το «ξύλο» από τις οργανωμένες συντεχνίες και τους παίκτες που 'χουν πόλεις με @@, θα το τρώνε με τη σέσουλα!
ΠΟΝΑΕΙ και μας ΠΟΝΑΕΙ, που να πάρει, ο ΣεΣ.

Οποιαδήποτε σφάλματα από την άλλη, αναφέρονται και γίνονται προσπάθειες για αναπαραγωγή και διόρθωσης τους
Καλό τ' ανέκδοτο. Για πες το και στον Μέγα Ταβλαδόρο να γελάσει.
Προειδοποιώ όμως ότι ριψοκινδυνεύεις, «κώλο» από το ...τάβλι να σηκώσει, κατά δώθε ν' αριβάρει, πρόταση μομφής να υποβάλλει, άμεσα εκλογές για τη θέση COMA ν' απαιτήσει, έστω κι αν μαζί μ' άλλους γέρο-Φοέλυκους, ιστορικής συντεχνίας το καράβι, στου β' κόσμου τις φουρτούνες, κουμαντάρει.
Θα βρει χρόνο εκείνος! Για τον ΣεΣ θα βρει.:cool:

ΥΓ (μη καθυστερημένο!!)
Αν τα παραπάνω ως «δυσφήμιση» προς την ΙΝΝΟ και το ΦοΕ θεωρείτε ή με διάθεση «δυσφήμισης» κρίνετε ότι έχουν γραφτεί, τιμωρήστε με.
Σε χρυσοποίκιλτο, με μύρια πλουμίδια πλαίσιο την τιμωρία αυτή θα βάλω, πλάι στα βραβεία μου, σε περίοπτη θέση, τοποθετώντας την.
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Γεια χαρά Σας!
Με δεδομένη την απόρριψη (από την ΙΝΝΟ), της Ιδέας-Πρότασης που δημοσιεύθηκε στο θέμα αυτό, κι εξίσου δεδομένα τα όσα στην αμέσως προηγούμενη δημοσίευση, στο παρόν θέμα, περιέχονται και, συγκεκριμένα, η παράγραφος εντός τού κάτωθι περιέκτη,
Καταλαβαίνουμε ότι έχεις παράπονα, αλλά προς το παρόν οι σχεδιαστές δε θα κάνουν επιπλέον προσπάθειες ανάπτυξης του ΣεΣ.
*Η υπογράμμιση και ο τονισμός από εμένα.
Ανάπτυξης; ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ;; ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ;;; Μακάρι να 'μασταν σε θέση γι' αυτήν να κουβεντιάσουμε! Τώρα, έτσι όπως, μ' ευθύνη τής ΙΝΝΟ πανθομολογούμενη, είναι ο ΣεΣ στην εντατική σε κώμα, μιλάμε για να μην του σταματήσετε την παροχή οξυγόνου!
Συνειδητά, κατά την άποψή μου κι όχι μόνο, απαξιώνετε καθημερινά τον ΣεΣ.

Ποιός να πάει μάχες εκεί να κάνει, αγαθά για την τοποθέτηση και στρατιωτικές μονάδες για την επάνδρωση στρατεύματος πολιορκίας να δαπανήσει, σε τομέα με 10 μάχες που γι' άμυνα 8 κακοποιούς ή, στην καλύτερη, μία καθαρόαιμη μονάδα και 7 κακοποιούς έχει; Τι βαθμούς από τις μάχες αυτές ν' αποκομίσει; Τι διασκέδαση;
Με τι καρδιά αγαθά για ξεκλείδωμα αμυντικών θέσεων να δαπανήσει, γνωρίζοντας πως ο κάθε «τίποτας» στην ουσία λογαριασμός, πως κάθε «ανύπαρκτη» στην ουσία συντεχνία, με 5*5 αγαθά, 8 κακοποιούς για πολιορκία, ένα αλκατράζ, μια κρυψώνα ή άντρο κακοποιών και μια μικρομεσαία ενίσχυση της δυναμικότητας των επιθετικών μονάδων, μπορεί να κάνει «πάρτι» και να νομίζει πως «κάποιος» είναι;
Έλεος
....

Τραβάει ο έρμος ο παίκτης, όσο κι αν ο ΣεΣ τού αρέσει, («αδρεναλίνη τού ΣεΣ» έγραφε ο συμπαίκτης εξ αλλοδαπής στο φόρουμ τής βήτα έκδοσης), τραβάει λοιπόν ο έρμος στην καρικατούρα των ΠΜΣ, όπου διχως να ξοδέψει μονάδες, δίχως να ξοδέψει αγαθά, έχει σίγουρες μαχούλες εναντίον αμυντικών στρατών δίχως κακοποιούς, που δίνουν βαθμούς κατάταξης, πέρα από τις λοιπές ανταμοιβές που παίρνει.

ΤΗ ΜΟΙΡΑ ΤΩΝ ΑΚΟΝΤΙΣΤΩΝ ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΝΑ 'ΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΚΟΠΟΙΟΙ Σ' ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΤΟΥ ΣεΣ,
όσον αφορά την επάνδρωση θέσεων στρατεύματος πολιορκίας και την τοποθέτηση στρατευμάτων στις αμυντικές θέσεις των τομέων.

Σ' όποιους αρέσει και για όσους έχουν πόλεις με @@ που αντέχουν να παίζουν στον ΣεΣ.
Οι υπόλοιποι, «γατιά», «παραγατιά», και λοιποί «ΤρεχαΤαδεΔεινοΓυρευόπουλοι» ας πάνε να «ξεχαρμανιάζουν» στα ΠΜΣ.
Εξάλλου κι εκεί, το «ξύλο» από τις οργανωμένες συντεχνίες και τους παίκτες που 'χουν πόλεις με @@, θα το τρώνε με τη σέσουλα!
ΠΟΝΑΕΙ και μας ΠΟΝΑΕΙ, που να πάρει, ο ΣεΣ.
η συντεχνία «Σπουργίτια», στον κόσμο Cirgard, θα επιτίθεται, (γενικώς κι αορίστως, κάνοντας το κατά δύναμιν), εναντίον τομέων πάσης συντεχνίας, (δίχως καμμία αντιπαλότητα ή έχθρα προς αυτές ή τα μέλη τους να 'χει), σε μια προσπάθεια να θέσει υπό δοκιμασία τούς κανονισμούς που 'χει επιλέξει η ΙΝΝΟ να διέπουν το παιχνίδι στους Χάρτες των Εποχών στον ΣεΣ, θεωρώντας πως αυτοί το απαξιώνουν.

Μαζί σας κι εγώ, θα διαπιστώσω το εάν και σε ποιο βαθμό, μπορεί ένας ασήμαντος λογαριασμός, σε μία ασήμαντη συντεχνία, να μετατρέψει σε «οίκο ανοχής» τούς Χάρτες των Εποχών στον ΣεΣ, υπό τις «ευλογίες» τής ΙΝΝΟ, η οποία εμμένει στους ισχύοντες κανονισμούς δίχως, επίσης, ουδεμία, εδώ και χρόνια, ουσιαστική διόρθωση, αναβάθμιση, βελτίωση στον ΣεΣ να κάνει, παρά και αγνοώντας τις επισημάνσεις των παικτών για τα κακώς κείμενα και τα σφάλματα σ' αυτόν, αλλά και τις προτάσεις τους για διόρθωση-βελτίωση-αναβάθμισή του.
Κατά πόσο οι κανονισμοί που τον ΣεΣ διέπουν διάτρητοι είναι, στην ηθελημένη, (από την ΙΝΝΟ), απαξίωσή του οδηγώντας.
Ίδωμεν...

Αυτό, όχι για να «δυσφημστεί», η ΙΝΝΟ ή το ΦοΕ ή το ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΣεΣ, αλλά για να δοθεί έναυσμα στην εταιρεία ώστε ν' ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ, ν' ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙ, να ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ το ΔΙΑΜΑΝΤΙ που στα χέρια της έχει και ΧΑΡΤΗΣ ΣεΣ ονομάζεται.

Σε περίπτωση που γίνει κατορθωτό, στους Χάρτες των Εποχών στον ΣεΣ, (από την συντεχνία «Σπουργίτια»), το παραπάνω αναγραφόμενο, όνειδος για την εταιρεία θα 'ναι η μη άμεσή της ενασχόληση με την αναβάθμιση του ΣεΣ, την αλλαγή των κανονισμών σ' αυτόν, αποτελώντας χαρακτηριστικό παράδειγμα εταιρείας που ΔΕΝ μπορεί την ποιότητα του προΐόντος της να υποστηρίξει, που σεβασμό κι εκτίμηση προς τους πελάτες της, οι οποίοι φανατικά το προτιμούν και σ' αυτό εμμένουν κι επιμένουν, δεν δείχνει.:smiling_imp:

ΥΓ
Ας μεταφερθεί στους σχεδιαστές τού παιχνιδιού, σε άπταιστα γερμανικά ή εγγλέζικα και δόκιμη μετάφραση, ώστε πλήρης να 'ναι η απόδοση τού νοήματός του, το περιεχόμενο τούτης της δημοσίευσης. (Να μην έχουν να πουν: «Δεν ξέραμε, δεν γνωρίζαμε».
Προσωπικά, έχω αγανακτήσει με τη στάση τής ΙΝΝΟ απέναντι στον ΣεΣ, με τους προγραμματιστές, σε ρόλο ...«μπόγια», ν' ασχολούνται με το «μάντρωμα» των Homo Erectus στη Λίθινη Εποχή, ενώ οι παίκτες βοούν γι' αυτά που στον ΣεΣ απαιτείται να γίνουν.

ΥΓ2
¨Οχι, δεν «στραβοξύπνησα». Τ΄αντίθετο! :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Δόθηκε προειδοποίηση για ανάρμοστη συμπεριφορά προς την Ο.Δ
έχετε βγει εκτός ελέγχου κι εκτός θέματος.
Κλειδώνει.

Finrod, μην ανοίξεις άλλο θέμα για να δημοσιεύσεις την απάντηση. Μπορείς να τη στείλεις σε προσωπικό μήνυμα στον Zachos Runner, αφού το θέμα είναι προσωπικό σας. Επίσης θα σας παρακαλέσω οποιοδήποτε άλλο σχόλιο και προσβολή μεταξύ σας να μείνει σε προσωπικό μήνυμα και όχι στο δημόσιο φόρουμ.
Το «εκτός ελέγχου» παρακαλώ σε μένα μην το απευθύνεις. Την προσωπικότητα και το ακέραιο του χαρακτήρα μου αναγκασμένος να υπερασπιστώ είμαι, μετά από την αήθη δημοσίευση του έτερου μέλους.
Με αποκάλεσε κλέφτη κι αμφισβήτησε την ειλικρίνεια καθώς και την προσήλωσή μου στην αλήθεια.
Ιδού, εντός τού περιέκτη, για να μην γεμίσω τη δημοσιεύση με παραθέσεις:
Το λοιπόν, ΌΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ το «εκτός ελέγχου».
Ας έρθει ο καθένας στη θέση μου. Να τον συκοφαντούν, να τον λένε κλέφτη, ψεύτη και, μάλιστα, με λόγια τού αέρα, αναπόδεικτα.

Χίλια να κλείσεις, χίλια ένα θα ανοίξω.
Περίσσεψε η ξεφτίλα. Στα ρουθούνια έφτασε. Την ανάσα μάς έκοψε. ΦΤΑΝΕΙ.
Στον εκτός τού παιχνιδιού κόσμο, παρόμοια, με του έτερου μέλους, συμπεριφορά, κολάζεται από το δίκαιο.
Αν θέλετε, εσείς, κολάστε εμένα, που δεν έχω κλέψει, που επειδή το παιχνίδι πολύ μου αρέσει, δεν το μαγάρισα με ατιμίες.
Δώστε στον κάθε λασπολόγο την ικανοποίηση ότι αποκλείστηκε και φιμώθηκε ένας από τους λογαριασμούς που σε τίποτε δεν παρανόμησε, απλώς και μόνο γιατί δημόσια, (όπως δημόσια συκοφαντήθηκε), θέλησε τη ρετσινιά από πάνω του να βγάλει και τις άτιμες συμπεριφορές να καταδείξει.

Να και η απάντηση στο αίτημα της ....αυτοαναφοράς μου. Ακόμη κι αν με αποκλείσουν επειδή τον εαυτό μου δημόσια υπερασπίζομαι, άλλος είναι αυτός που πλέον οφείλει το λάθος του να κατανοήσει, να παραδεχθεί και τα λεγόμενά του ν' ανακαλέσει.
Μαζεύτε τις γλώσσες σας και να 'στε φειδωλοί στους χαρακτηρισμούς σας προς τους άλλους, εσείς οι ...παλαίουρες νουμπάδες!

011.png

0111.png


ΥΓ
Μη μου το κλείσετε το θεματάκι εξαιτίας των αισχών των αισχΡών, Πού θα βρω μετά ...απάγκιο; :oops:
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: MarkDr

finrοd

Banned
Μεγάλε!!! Για έλα κι εξήγησε στους παλιούς παίκτες που ...νουμπάδες παραμένουν, το πως έχει το παιχνίδι στον ΣεΣ. Δηλαδή πως παίζεται το ...τάβλι!!
Μην αρχίσω να εξηγώ το πως γίνεται η εστίαση ώστε να 'ρθουν σε βολικό σημείο και οι ακριανοί τομείς...
Συγχίστηκα βρε φίλε.
Μοιράζονται στις εποχές, βαράνε από 2-3 στην κάθε εποχή και παρ' όλα αυτά το «ξύλο» και το «ξήλωμα», όλο αυτοί το τρώνε.
Άκου εκεί, να μην θέλουν να τους παίζουνε στον ΣεΣ, να τους κάνουν ...μούτρα οι άλλες συντεχνίες και να τους αγνοούν, αφήνοντας τους στην ησυχία τους στις περιοχές που 'χουν στους χάρτες τού ΣεΣ, έτσι ώστε να φαρμάρουν την ισχύ τους κι απερίσπαστοι να παίζουν στην παιδική χαρά τού ΠΜΣ.
Κοίτα που καταντήσαμε ....Λοχία!!!

Βγάλαμε όμως και «λαγό»!
Από την απάντηση της ΟΔ φαίνεται ότι ακόμη και τα πρόσθετα στους περιηγητές, (σαν και το «αθώο» για τον υπολογισμό συνεισφοράς φπ σε ΜΚ με προσαύξηση Θόλου που είδαμε σε ένα ταινιάκι εδώ στο φόρουμ), μπορούν να εντοπίσουν.
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ.
Κανονικός ...πρόσκοπος!!! χεχε
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή