Φόρος Τιμής σε ====> iceman1978

Mirmidons

Νέο Μέλος
Η συντεχνία Cimmeria (κόσμος C) ,ανακοινώνει την 24ωρη αποχή από τους ΣεΣ σαν ελάχιστο φόρο τιμής για τον χαμό ενός μεγάλου μαχητή του foe αλλά και της ζωής, τον Χρήστο (iceman1978).
Καλό παράδεισο φίλε Χρήστο !!!!!!!!
 

AGALITSAS

Μέλος
Εκ μέρους της συντεχνίας ***ΣΟΦΙΑ*** Α κόσμου κι από εμένα προσωπικά, θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του παλικαριού και στα μέλη της συντεχνίας που ανήκε..Ο Θεός να αναπαύσει τη ψυχούλα του..Καλό Παράδεισο να έχει...!!!
 

finrοd

Banned
1978, ε; Νωρίς, πολύ νωρίς.
Δεν είχα την τύχη να τον γνωρίσω. Ας θεωρηθεί ελάχιστος φορος τιμής στην μνήμη Του και η δική μου αποχή από τις μάχες στον χάρτη ΣεΣ.
Γεροί να 'ναι οι οικείοι και οι φίλοι του, όμορφα να τον θυμούνται, μέσα απ' αυτούς να ζει.
Τα συλλυπητήριά μου.
1598094181116.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Να ζήσετε να τον θυμόσαστε! Συλλυπητήρια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Λυπάμαι πολύ :(
Συλλυπητήρια στους οικείους του εκ μέρους της Ομάδας Υποστήριξης και της InnoGames.
 

DeletedUser27856

Guest
Οταν εχεις καποιον που αγαπας στον παραδεισο,
τοτε εχεις ενα κομματι του ουρανου μεσα σου...
και ΠΟΤΕ δεν πεθαινει καποιος οσο τον κουβαλας ΜΕΣΑ ΣΟΥ.

ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΑΔΕΛΦΕ ΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟ,
Θα εχεις παρεα τον ΑΝΔΡΙΚΟ να πινετε τα μπυρακια σας....κλακ...
 

DeletedUser27856

Guest
Η συντεχνία Νέμεσις αποχαιρετά ένα δικό της παιδί .
Ένα παλικάρι 42 χρόνων που έφυγε τόσο ξαφνικά από κοντά μας.Μια θέση στον παράδεισο τον περιμένει μαζί με τα άλλα παιδιά - συμπαίκτες που έφυγαν από κοντά μας .
Μακάρι Χρηστάρα να είσαι ο τελευταίος. Ως ελάχιστο φόρο τιμής η συντεχνία μας θα απέχει από κάθε μάχη σε ΣΕΣ και ΠΕΠ έως και τις 25-08 στις 19.59 . Να είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει και να έχουν κουράγιο οι δικοί του άνθρωποι.
 

art7

Νέο Μέλος
Συλλυπητηρια στην οικογενεια κ στους φιλους του φιλου Χρηστου!
Μακαρι να μην υπαρξει ξανα τετοια αποτομη στροφη στην πραγματικοτητα.
Φιλοι, συμμαχοι κ αντιπαλοι, να ζησετε να τον θυμοσαστε.
Ας ειναι το ταξιδι του το εναυσμα για μια καλυτερη Foe κοινοτητα!
Το κομβικο σημειο που να μας θυμιζει την εννοια του σεβασμου κ της ανθρωπιας.
Οσοι τον γνωριζατε, παρακαλω δεχθειτε τα ειλικρινη συλληπητηρια μας!

Καλο αυριο για ολους!

Με εκτιμηση, SpaceBalls.
 

Apostle Paul

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σε όλους.
Η συντεχνία ΑΡΜΑΓΕΔΔΩΝ,ως ελάχιστο φόρο τιμής για το χαμό του φίλου Χρήστου iceman1978,θα απέχει από τους ΣεΣ για 24 ώρες.
Ευχόμαστε καλή δύναμη στην οικογένειά του.
 

Ronnie James Dio

Νέο Μέλος
Συλλυπητήρια στην οικογένειά του και όσους τον γνώριζαν. Πολύ κρίμα να φεύγουν τόσο νέοι άνθρωποι
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
εγω θα πω την γνωμη μου οπως παντα :)
δεν αρεσει σε πολλους αλλα στα δικα μου ματια ειναι σκληρη πραγματικοτητα.

το παιδι ( να εχει καλο παραδεισο) θα πονεσουν μονο οι δικοι του ανθρωποι. η οικογενεια του οι φιλοι του κ κανεις αλλος.
ολα αυτα περι αποχης 3ων ημερων απο σεσ τα βρισκω σαν κροκοδειλια δακρυα κ ξαφνικα γινομαστε ανθρωποι.
δεν κανετε σεσ. πεδια κανετε.
δεν κανετε σεσ μαζευετε την πολη σας.
δεν κανετε σεσ ενεργειες κανετε.
δεν κανετε σεσ ποντους βαζετε.
δεν κανετε σεσ ειστε μεσα 10 ωρες (οσοι ειστε)
υποκρισια κ ψεμα σε ολο της το μεγαλειο.
οποιος πενθει δεν παιζει το παιχνιδι καν.

ας ειμαστε αληθινοι κ ας αφησουμε να πονεσουν αυτοι που πραγματικα θα πονεσουν.
 

DeletedUser

Guest
Άλλο πονώ και άλλο συμπονώ' τις ως άνω τοποθετήσεις τις έχω εκλάβει ως ένδειξη συμπόνιας χωρίς να διεκδικούν κάτι περισσότερο ή κάτι λιγότερο από αυτό που δείχνουν και το σέβομαι ως έχει, αν μη τι άλλο δεν τις θεωρώ ψεύτικες. Πως άλλωστε να είναι ψεύτικη η ανάγκη κάποιων συμπαικτών να εκδηλώσουν δημοσίως το ότι συναισθάνονται (άλλο αισθάνομαι και άλλο συναισθάνομαι) τους οικείους ενός ανθρώπου που πέθανε. Ο καθένας στην τελική μπορεί να εκδηλώνει όπως θέλει τον πόνο του ή τη συμπόνια του και αυτό σε τέτοιες στιγμές να γίνεται αν όχι σεβαστό, τουλάχιστον μη κατακριτέο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

finrοd

Banned
Σωστό και λάθος το που υποστηρίζεις Μήτσο.
Θα λείψει από την καρέκλα του στο τραπέζι, από τους φίλους του στην παρέα, από τους συνομιλητές του, τους συντεχνίτες του εδώ.
Από την άλλη μείνε στο συμβολικό τής απότισης τιμής στη μνήμη του.
Να, σαν κι αυτό, τον ήχο από το καπάκι της μπίρας...
Τίποτε πίσω δε θα τον φέρει. Τίποτε τον πόνο των δικών του δεν θ' απαλύνει. Μα, ειλικρινά, λυπήθηκα, ιδίως σαν έμαθα το πως, το αναπάντεχο, το ξαφνικό του φευγιού του.
Ας μείνουμε μόνο στο συμβολικό. Τίποτε παραπάνω, μα μήτε και παρακάτω.
 

konstantinos1974

Νέο Μέλος
Η συντεχνία Cimmeria (κόσμος C) ,ανακοινώνει την 24ωρη αποχή από τους ΣεΣ σαν ελάχιστο φόρο τιμής για τον χαμό ενός μεγάλου μαχητή του foe αλλά και της ζωής, τον Χρήστο (iceman1978).
Καλό παράδεισο φίλε Χρήστο !!!!!!!!
υγεια στους υπολοιπους κ να τον θυμομαστε οποτε κ οσο μπορουμε ,κριμα τον ανθρωπο
 

konstantinos1974

Νέο Μέλος
εγω θα πω την γνωμη μου οπως παντα :)
δεν αρεσει σε πολλους αλλα στα δικα μου ματια ειναι σκληρη πραγματικοτητα.

το παιδι ( να εχει καλο παραδεισο) θα πονεσουν μονο οι δικοι του ανθρωποι. η οικογενεια του οι φιλοι του κ κανεις αλλος.
ολα αυτα περι αποχης 3ων ημερων απο σεσ τα βρισκω σαν κροκοδειλια δακρυα κ ξαφνικα γινομαστε ανθρωποι.
δεν κανετε σεσ. πεδια κανετε.
δεν κανετε σεσ μαζευετε την πολη σας.
δεν κανετε σεσ ενεργειες κανετε.
δεν κανετε σεσ ποντους βαζετε.
δεν κανετε σεσ ειστε μεσα 10 ωρες (οσοι ειστε)
υποκρισια κ ψεμα σε ολο της το μεγαλειο.
οποιος πενθει δεν παιζει το παιχνιδι καν.

ας ειμαστε αληθινοι κ ας αφησουμε να πονεσουν αυτοι που πραγματικα θα πονεσουν.
ετσι συνηθιζουμε να κανουμε για καθε παιδι που φευγει απο κοντα μας ,φιλο η'' αντιπαλο ,δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο δυστυχως
 

JOELP

Ενεργό Μέλος
Εκ μέρους της συντεχνίας WILD SPIRIT (C, A, D κόσμων) κι από εμένα προσωπικά, θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του παιδιού και στα μέλη της συντεχνίας που ανήκε.

Ως συμβολική κίνηση συμπαράστασης για το θλιβερό αυτό γεγονός η Συντεχνία μας θα απέχει από τις δραστηριότητες στα Πεδία Μαχών και στους 3 κόσμους για 24 ώρες.
Ο Θεός να τον αναπαύει !!! Καλό Παράδεισο !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΜΚ80

konstantinos1974

Νέο Μέλος
Εκ μέρους της συντεχνίας WILD SPIRIT (C, A, D κόσμων) κι από εμένα προσωπικά, θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του παιδιού και στα μέλη της συντεχνίας που ανήκε.

Ως συμβολική κίνηση συμπαράστασης για το θλιβερό αυτό γεγονός η Συντεχνία μας θα απέχει από τις δραστηριότητες στα Πεδία Μαχών και στους 3 κόσμους για 24 ώρες.
Ο Θεός να τον αναπαύει !!! Καλό Παράδεισο !!!
μπραβο
 

ΜΚ80

Μέλος
Τα συλλυπητήρια μου στην οικογένεια του Χρήστου, καλή δύναμη στους οικείους του και στους φίλους - συμπαίκτες του, που απόκτησε στα χρόνια αυτά
Ήταν από τα πρώτα άτομα που είχα γνωρίσει εδώ μέσα και όπως είπαν ήταν "Ψυχάρα".
Το λιγότερο που μπορώ να προσφέρω στην μνήμη του είναι η αποχή μιας μέρας από το παιχνίδι σαν παίχτης και σαν ομάδα η Ethereum έκανε αποχή από μάχες!
Ο Θεός να τον αναπαύει !!! Καλό Παράδεισο !!!
 
Κορυφή