Χειμερινός Διαγωνισμός 2020

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Winter%20Contest%202020%20logo.png

Γεια σας Βασιλιάδες και Βασίλισσες

Έχουμε ετοιμάσει για εσάς κάτι ιδιαίτερο για τις Γιορτές! Ξεκινώντας σήμερα (14 Δεκεμβρίου 2020), ο ειδικός Χειμερινός Διαγωνισμός μας στο φόρουμ θα σας φέρει τρεις προκλήσεις μέχρι τις 4 Ιανουαρίου, από τις οποίες μπορείτε να πάρετε δώρα. Συνδεθείτε και πατήστε στο κουμπί παρακάτω, για να δείτε την εικόνα του ειδικού διαγωνισμού μας και να επιλέξετε έναν αριθμό για να ξεκινήσετε μία από τις τρεις προκλήσεις.



*Πάτησε στο κουμπί για να μεταφερθείς στην εικόνα του διαγωνισμού

Σημείωση:Παρακαλούμε να θυμάστε ότι η κάθε πρόκληση ξεκλειδώνεται σε συγκεκριμένη ημέρα

Για κάθε πρόκληση, θα έχετε την ευκαιρία να κερδίσετε ένα ειδικό δώρο στέλνοντας τη σωστή απάντηση. Συνοψίζοντας:
  • Πρόκληση 1 – 14 Δεκεμβρίου 2020
  • Πρόκληση 2 – 21 Δεκεμβρίου 2020
  • Πρόκληση 3 – 28 Δεκεμβρίου 2020

Τα Δώρα:
Κάθε διαγωνισμός χρειάζεται δώρα! Αυτή τη φορά, δίνουμε μοναδικά κτίρια από διαφορετικές Χειμερινές Εκδηλώσεις, καθώς κι επιπλέον Διαμάντια, Forge Πόντους και Σχέδια. Δεν είναι όμως μόνο αυτά, 3 τυχεροί νικητές θα έχουν την ευκαιρία να αρπάξουν σπάνια καλούδια με την υπογραφή της InnoGames.

Πρόκληση 1 – 14 Δεκεμβρίου
  • Ανταμοιβές: 1 Δώρο από την InnoGames , 2 Κιτ Επιλογής Χειμερινού Πύργου (1 νικητής), 1000 Διαμάντια (1 νικητής)
  • Νικητές: 3 τυχεροί που θα επιλεχθούν τυχαία από τις σωστές απαντήσεις
Πρόκληση 2 – 21 Δεκεμβρίου
  • Ανταμοιβές: 1 Δώρο από την InnoGames, 2 Βαγόνια Τρένου (1 νικητής), 100 Forge Πόντοι (1 νικητής)
  • Νικητές: 3 τυχεροί που θα επιλεχθούν τυχαία από τις σωστές απαντήσεις
Πρόκληση 3 – 28 Δεκεμβρίου
  • Ανταμοιβές: 1 Δώρο από την InnoGames, 2 Κιτ Αναβάθμισης Χειμερινού Φούρνου (1 νικητής), 10 Σχέδια (1 νικητής)
  • Νικητές: 3 τυχεροί που θα επιλεχθούν τυχαία από τις σωστές απαντήσεις

Οι νικητές θα καθοριστούν μετά από κλήρωση ανάμεσα σε όλες τις σωστές απαντήσεις στο τέλος του διαγωνισμού.

Απαιτήσεις Συμμετοχής & Όροι Διαγωνισμού

Απαιτήσεις Συμμετοχής:

Έχεις λογαριασμό στο παιχνίδι και το φόρουμ? Τέλεια, αυτό είναι αρκετό για να μπορέσεις να πάρεις μέρος. Αν δεν έχει, τότε μπορείς να δημιουργήσεις το λογαριασμό σου στο παιχνίδι εδώ και στο φόρουμ εδώ!

Όροι Διαγωνισμού:

Μπορείς να υποβάλλεις τις απαντήσεις για οποιαδήποτε από τις τρεις προκλήσεις μέχρι τις 4 Ιανουαρίου, 23:59 ώρα σέρβερ. Μετά, η Ομάδα Υποστήριξης θα ελέγξει τις απαντήσεις σας, για να δώσει τις λύσεις μαζί με τη λίστα των νικητών. Παρακαλούμε να διαβάσετε προσεκτικά τους κανόνες του διαγωνισμού:

  • Κάθε λογαριασμός μπορεί να πάρει μέρος στο διαγωνισμό μόνο μία φορά.
  • Αν κερδίσετε ένα βραβείο στο διαγωνισμό, μπορεί να δοθεί μόνο στο λογαριασμό που το κέρδισε.
  • Τα μέλη της ομάδας του FoE δε μπορούν να πάρουν μέρος σε αυτό το διαγωνισμό.

Το πήρες απόφαση? Συνδέσου και στείλε τις απαντήσεις σου τώρα! Επίσης, αν θέλεις να μας πεις τη γνώμη σου σχετικά με το διαγωνισμό, παρακαλούμε πάτησε εδώ.

Με εκτίμηση,
Η Ομάδα του Forge of Empires
 

Συνημμένα

  • Terms and Conditions - WG.pdf
    158,7 KB · Προβολές: 26
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
FAQ - Συχνές Ερωτήσεις

  • Γιατί δε πήρα τις ανταμοιβές μου αφού απάντησα σωστά??
    • Για κάθε πρόκληση έχουμε περιορισμένο αριθμό νικητών. Δίνοντας τη σωστή απάντηση συμμετέχεις στην κλήρωση με άλλους παίκτες για να πάρετε ένα από τα διαθέσιμα δώρα (οι νικητές θα επιλεχθούν τυχαία).

  • Υπάρχει και άλλη πρόκληση διαθέσιμη τώρα! Μπορώ ακόμα να παίξω την προηγούμενη?
    • Ναι! Δε κλείνουμε τις προηγούμενες προκλήσεις, που σημαίνει ότι μπορείς να παίξεις στην πρώτη πρόκληση από 14 Δεκεμβρίου μέχρι 4 Ιανουαρίου 23:59, όταν θα κλείσει ο διαγωνισμός.

  • Πως μπορώ να ελέγξω το αποτέλεσμα σε κάθε πρόκληση?
    • Τα αποτελέσματα και οι ανταμοιβές θα δημοσιευτούν από την ομάδα υποστήριξης μετά τις 4 Ιανουαρίου 2021.

  • Γιατί κάποια από τις προκλήσεις δεν είναι διαθέσιμη για εμένα?
    • Κάθε πρόκληση έχει μια ημερομηνία έναρξης, που σημαίνει ότι θα πρέπει να περιμένεις μερικές ημέρες πριν ανοίξουν.

  • Μπορώ να μοιραστώ τις απαντήσεις μου στις προκλήσεις με τους φίλους μου?
    • Από εσένα εξαρτάται, αλλά οι πιθανότητες σου να πάρεις τις ανταμοιβές θα μειωθούν, αφού θα έχουμε περισσότερους συμμετέχοντες με σωστές απαντήσεις.

  • Δε θέλω κάποιος άλλος να αντιγράψει τις απαντήσεις μου! Είναι ασφαλές να τη στείλω πατώντας στο κουμπί "Συμμετοχή"?
    • Ναι! Τα φόρουμ των προκλήσεων απαιτούν συντονισμό, που σημαίνει ότι οι συμμετέχοντες ΔΕ θα μπορούν να δουν τις απαντήσεις άλλων παικτών.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή