Χειμωνιάτικος διαγωνισμός !

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lolitaki

Καμένος Χρήστης
WINTER_A_Loading_Screen_1_2019Smaller.png
Όπως κάθε μήνα , έτσι και τώρα επέστρεψα και ντυθηκα στα χειμωνιάτικα !
Είμαστε στα μέσα της χειμερινής εκδήλωσης και η πόλη μου σκεπάστηκε με χιόνι!
Για αυτόν τον μήνα , θα σας ζητήσω λοιπόν χειμωνιάτικη φωτογραφία της πόλης σας , είτε χιονισμένη είτε στολισμένη με τα Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά !
3 τυχεροί που θα επιλεγούν έπειτα από κλήρωση θα κερδίσουν 300 , 200 και 100 διαμάντια αντίστοιχα .
Ο διαγωνισμός θα κρατήσει περισσότερες μέρες αυτή τη φορά , έως την επόμενη Κυριακή 22 Δεκεμβρίου και ώρα 23.59. Καλή επιτυχία σε όλους!
 

JOELP

Ενεργό Μέλος
Κύριος κόσμος μου είναι ο C... αλλά εδώ επέλεξα να βάλω φωτο μιας από τις μικρές μου πόλεις, στον Α. Χιονισμένη και στολισμένη χριστουγεννιάτικα μοιάζει τόσο όμορφη και φιλόξενη :) ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!

https://prnt.sc/qbeyqe
(Βάζω την φωτο έτσι όπως πήρα το στιγμιότυπο, γιατί όπως και να την φτιάχνω ως αρχείο δεν ανεβαίνει. Μου βγάζει ότι είναι μεγάλο το αρχείο και κόβει το upload. Ακόμα και αρχείο png 2.175KB ... το ίδιο κάνει)

Μετά από οδηγίες του finrod, επισυνάπτω και το σχετικό αρχείο. Ευχαριστώ finrod :)
 

Συνημμένα

  • Foe city A xms 2019 2.jpg
    Foe city A xms 2019 2.jpg
    354,9 KB · Προβολές: 25
Τελευταία επεξεργασία:

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Κύριος κόσμος μου είναι ο C... αλλά εδώ επέλεξα να βάλω φωτο μιας από τις μικρές μου πόλεις, στον Α. Χιονισμένη και στολισμένη χριστουγεννιάτικα μοιάζει τόσο όμορφη και φιλόξενη :) ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!

https://prnt.sc/qbeyqe
(Βάζω την φωτο έτσι όπως πήρα το στιγμιότυπο, γιατί όπως και να την φτιάχνω ως αρχείο δεν ανεβαίνει. Μου βγάζει ότι είναι μεγάλο το αρχείο και κόβει το upload. Ακόμα και αρχείο png 2.175KB ... το ίδιο κάνει)
Όμορφη πολύ!!!μπράβο!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ
Η ταλα η μαντα και το λοιπο σοι τους δηλ Κουασιμοδος και Πουπουλενιος σας Ευχονται
ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ...ΑΣΦΥΚΤΙΚΑ ΠΕΡΙΚΥΚΛΩΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ & ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΗ ΘΑΛΠΩΡΗ
Αντε και μια αποψη της διασημης πολης τους ..''Αλλα ντ'Αλλων''


Ασχετο
Μαζι με τις ανωθεν Ευχες η ταλα σας Ευχετε
Να εχετε Παντα και παντου Τυχη ...

μεταξυ μας η μαντα μεν συνυπογραφει την συμπληρωματικη Ευχη ..με μια μικρη υποσημειωση
με εξαιρεση το ΦΟΕ ..εκει τυχη να εχουμε εμεις μονο
δηλ η οικογενεια Ταλα Οφ Ντε Μαντα και ΣΙΑ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή