Χριστούγενα 2019

finrοd

Banned
Χρόνια Σας Πολλά, μ' Ειρήνη, Αγάπη, Υγεία, Δημιουργία, γιομάτα από μέρες πλημυρισμένες μ' ενδιαφέρουσες εμπειρίες!
Να 'μαστε πάντα καλά και να χαμογελάμε στη ζωή σαν αυτή ...σκυθρωπιάζει!
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Χρονια πολλα σε ολους -διαχειριστες και μη- και Καλα Χριστουγεννα.ο Θεος να μας δωσει φωτιση και δυναμη.
 

DeletedUser24496

Guest
ΚΑΛΆ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ
ΌΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ, ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΆΤΕ
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Χρονια πολλα παιδες!!!χα χα ακομα εδω????Να περασουμε ομορφα!!!ΑΑ ο παλαιοπωλης....ολο ψιλικοκο....δεν βλεπω καπου να το σχολιαζετε...επισης δεν βλεπω αναφορα καπου για το κολπο με την εξτρα αναβαθμιση των κτηριων απο τα event επιπεδο 9 ας πουμε στο ασυλο...που μονο με διαμαντακια το κερδιζες...
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Χρόνια πολλά με υγεία κι ευτυχία για όλους.
Ζαχαρία τι εννοείς "κόλπο για την έξτρα αναβάθμιση"?
Δεν έχω δώσει ούτε ένα διαμάντι σε event και μόνο για την παγκόσμια έκθεση δεν πήρα όλες τις αναβαθμίσεις.
Για όλα τα άλλα τα κατάφερα.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Χρόνια πολλά με υγεία κι ευτυχία για όλους.
Ζαχαρία τι εννοείς "κόλπο για την έξτρα αναβάθμιση"?
Δεν έχω δώσει ούτε ένα διαμάντι σε event και μόνο για την παγκόσμια έκθεση δεν πήρα όλες τις αναβαθμίσεις.
Για όλα τα άλλα τα κατάφερα.

παρομοιως.τα εχω βγαλει ολα τα event στο τελευταιο επιπεδο χωρις διαμαντια παρα μονο την παγκοσμια εκθεση.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Χρόνια Πολλά, Ευτυχισμένα, Δημιουργικά με λιγότερη γκρίνια και περισσότερα χαμόγελα!
Καλές γιορτές με υγεία σε όλους!!!
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Χρόνια πολλά με υγεία κι ευτυχία για όλους.
Ζαχαρία τι εννοείς "κόλπο για την έξτρα αναβάθμιση"?
Δεν έχω δώσει ούτε ένα διαμάντι σε event και μόνο για την παγκόσμια έκθεση δεν πήρα όλες τις αναβαθμίσεις.
Για όλα τα άλλα τα κατάφερα.
Τελειωσα ολο το event και δεν εφτασα το επιπεδο 9,,χρειαζομουν διαμαντακια για εχτρα προσπαθειες....και στους 3 κοσμους επαθα το ιδιο και για πρωτη φορα απο το 13 που παιζω foe.....Ειπα οκ θα το βγαλει ο παλαιοπωλης....αλλα ο παλαιοπωλης βγαζει κοροιδιες.....στοιχιματιζω οτι θελετε οτι σε ενα ετος θα εχει απαξιωθει οπως ο ΣεΣ...Μην ξεχνατε και τοτε φωναζα οτι δεν αξιζε τον κοπο Ο ΣεΣκαι δικαιωθηκα...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Η ΓΝΩΣΤΗ ? ΦΟΕΚΙΚΗ ''ΣΥΜΜΟΡΙΑ''
ΤΑΛΑ ΟΦ ΝΤΕ ΜΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΙΑ
ΣΑΣ ΕΥΧΟΝΤΑΙ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ
ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΥΞΗ ΤΩΝ ΣΤΟΧΩΝ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ


Ακολουθει ασχετο
μεταξυ μας εαν παψουμε να γκρινιαζουμε iris μου
να αρχισεις να ανησυχεις και να ψαχνεις ....γιατι μαλλον ''αλλοι'' θα ειναι στην θεση μας
 
Κορυφή