Χωριό viking

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32733
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32733

Guest
Θα ήθελα κάποιος να με βοηθήσει στο εξής : Το χωριό Viking, ξαφνικά διαγράφηκε όλη η πορεία και ξεκίνησε από την αρχή χωρίς να έχει ολοκληρωθεί...Γιατί αυτό??? Και πως θα επανέλθει???
 

DeletedUser29206

Guest
Δεν πρόκειται να επανέλθει, θα πρέπει να το ξανακάνεις από την αρχή.
Η εγκατάλειψη οικισμού σου διαγράφει τον οικισμό.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ναι αλλα δεν εχει και λογικη να συνεχιζει....
δεν κερδιζεις τπτ...nada...

Οπως επισης και αν πατησεις εγκαταλειψη δεν ξαναρχιζει απο μονος του νεος οικισμος...πρεπει εσυ να επιλεξεις για να ξαναρχισει....
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εγω παντως ποτε δεν πιανω τις προθεσμιες γιατι το παω χαλαρα. Και εννοειται δεν σου διαγραφει την πολη αν τελειωσουν οι προθεσμιες. Και κερδιζεις το κεντρικο δωρο κανονικα δηλ ειτε δεντρο ειτε απεσταλμενους.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
αχα !!!....τωρα μαλιστα....
με βλεπω χαλαρα να τελειωνω τον οικισμο πλεον....χαχαχχα
 

DeletedUser29206

Guest
Και εγώ χαλαρά το πάω, νομίζω μια-δυο φορές έχω κάνει το ασημί και όλες τις υπόλοιπες το χάλκινο εκτός από μία που δεν πήρα το σεντούκι καθόλου. Ρουνική λίθος ας μην κτιστεί ποτέ αφού το έχουν σχεδιάσει έτσι...
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Θα ήθελα κάποιος να με βοηθήσει στο εξής : Το χωριό Viking, ξαφνικά διαγράφηκε όλη η πορεία και ξεκίνησε από την αρχή χωρίς να έχει ολοκληρωθεί...Γιατί αυτό???
Γιατί μάλλον, όπως είπε και ο albertus magnus, πατήθηκε το κουμπί ολοκλήρωσης του οικισμού
Και πως θα επανέλθει???
Δεν επανέρχεται...ξανά από την αρχή.

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση απευθύνσου στην υποστήριξη. Πιστεύω ότι μέσα από το καταγεγραμμένο ιστορικό ενεργειών θα φανεί αν πάτησες το κουμπί ολοκλήρωσης.

Και κάποια ερωτήματα:
Εμφανίστηκε μήνυμα ότι μπορείς σε Χ ώρες να πατήσεις Έναρξη του οικισμού;
Αν όχι, πόσες ώρες είχες να μπεις στο παιχνίδι όταν αντιλήφθηκες ότι ξαναξεκίνησε;
 

DeletedUser32299

Guest
καλημέρα. θέλω να παρατηρήσω ότι όταν μπαίνεις στον οικισμό βίκινγκς πολλές φορές το χωριό κολάει και δεν μπορείς να μαζεψεις η να κάνεις οτιδήποτε σαυτό.πρεπει να κάνεις επανακίνηση και τότε βελτιώνετε το σφάλμα και μαζεύεις!παρακαλώ μεριμνήστε για την αποκατάσταση του προβλήματος γτ καταντάει εκνευριστικό να μπαίνεις και να μην μπορείς να μαζέψεις και να χρειαζετε να κάνεις επενακινηση κάθε φορά!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Eχω παρατηρησει οτι και σε εμενα συμβαινει αυτο...
Αλλα επισης εχω παρατηρησει οτι γινετε οταν επιστρεφω μετα απο ωρα στο pc και εχει μπει σε λειτουργια η προφυλαξη οθονης...
χρησιμοποιω firefox οποτε θεωρω οτι κατι γινετε με τον browser....
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Eχω παρατηρησει οτι και σε εμενα συμβαινει αυτο...
Αλλα επισης εχω παρατηρησει οτι γινετε οταν επιστρεφω μετα απο ωρα στο pc και εχει μπει σε λειτουργια η προφυλαξη οθονης...
χρησιμοποιω firefox οποτε θεωρω οτι κατι γινετε με τον browser....
Και σε εμένα συμβαίνει και χρησιμοποιώ τον Chrome, οπότε δεν νομίζω να παίζει ρόλο ο browser αλλά να είναι σφάλμα του παιχνιδιού.
 
Κορυφή