διάλυση συντεχνίας {{{{{ angels }}}}

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser27181

Guest
βρε βρε τι μαθαινουμε .........γραφτε κι αλλα , γραφτε κι αλλα !!!

υγ : παρακαλω πολυ τη κυρια διαχειρηση να μη κλειδωσει κι ΕΔΩ το θεμα , εχει ψωμι και ζουμι ακομα ..............
υγ2 : αλεξη , ευχηθηκα σε ολους τους παιχτες καλα αποτελεσματα με αυτη την ιστορια μιας και το βλεπω το πραμα να τιναζει στον αερα τον Α κοσμο και κατα επεκταση ολο το foe κι εσυ γραφεις για χολη ?
υγ3 : διαχειρηστες προσοχη , κοντευετε να το χασετε το κορμι .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα. Αν και είναι μια πολύ δύσκολη περίοδο για προσωπικούς λόγους, μπήκα στην διαδικασία να γράψω για μια τελευταία φορά στο παιχνίδι για να πάψουν να ακούγονται ανακρίβειες. Με λένε Στέλα και είμαι η νόμιμη ιδιοκτήτρια του λογαριασμού stella.t. Ο λογαριασμός ανοίχτηκε από εμένα, από την δική μου ip και με το δικό μου, απολύτως νόμιμο και πραγματικό email. Στο παιχνίδι, εδώ και καιρό, δεν μπορούσα να μπαίνω συχνά. Είχα λοιπόν κατά κάποιο τρόπο, αποσυρθεί. Όμως κάποιοι (ή πιο σωστά κάποια) χρησιμοποιούσε τον λογαριασμό μου προς όφελος της και της συντεχνίας της. Στον φιλικό μου κύκλο υπήρχαν όμως άτομα που ακόμα έπαιζαν το παιχνίδι. Τυχαία λοιπόν έμαθα σε μια φιλική έξοδο τις τελευταίες εξελίξεις στον κόσμο του παιχνιδιού. Ο καθένας μπορεί να έχει την άποψη του αλλά εγώ προσωπικά δεν ήθελα να είναι ο λογαριασμός μου μέλος της πιο βρώμικης ίσως συντεχνίας του FOE. Πήγα λοιπόν να μπω στον λογαριασμό μου με σκοπό να τον βγάλω από την συντεχνία. Η κυρία όμως που τον χρησιμοποιούσε είχε αλλάξει κωδικούς στον ΔΙΚΟ ΜΟΥ λογαριασμό. Απλά λοιπόν ζήτησα ανάκτηση του κωδικού μου μέσω του mail μου. Του ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ λογαριασμού από το ΔΙΚΟ ΜΟΥ mail. Η εταιρεία, ως όφειλε, μου έστειλε link ανάκτησης κωδικού και μπαίνοντας είδα ότι ο λογαριασμός μου είχε δικαιώματα ιδρυτή. Προφανώς για να εξυπηρετείται η κυρία που προαναφέραμε. Καλός ή κακός τότε, αποφάσισα να κάνω κάτι πιο ουσιαστικό από την απλή αποχώρηση. Σαν ιδρυτής είχα το δικαίωμα να διαλύσω την συντεχνία και απλά άσκησα το δικαίωμα μου όπως προβλέπεται από το παιχνίδι. Αυτό για να τελειώσουν όλα τα σχετικά με hack, κλπ, κλπ. Μου κάνει μεγάλη εντύπωση ότι το αναφέρει και η διαχείρηση που μπορεί να δει ότι δεν υπάρχει τίποτα τέτοιο. Τόσο πλάτες τελικά; Τόσο απροκάλυπτα; Και για την παίκτρια που χρησιμοποιούσε ΠΑΡΑΝΟΜΑ τον λογαριασμό μου, καμία επίπτωση; Αλλά συγνώμη, ξέχασα... nefeli1973 και nimaj είναι στο απυρόβλητο. Και κάτι τελευταίο, Γιώργο (nefeli1973 πλέον) αν σεβόσουν τόσο την διαχείρηση, θα εφάρμοζες αυτά που αποφασίζει. Απομένως δεν θα έπαιζες μετά το μόνιμο ban του λογαριασμού σου (Fotene). Άσε λοιπόν το γλύψιμο γιατί δεν πείθεις τους παροικούντες την Ιερουσαλήμ. Λυπάμαι για τον κόπο κάποιων αλλά πραγματικά είναι πολύ λίγοι. Αν nefeli, nimaj και Pan Skarlo βγάλουν τους πολλαπλούς λογαριασμούς τους, αυτούς που οι πραγματικοί ιδιοκτήτες σταμάτησαν εδώ και καιρό να παίζουν, θα μείνουν μέσα πολύ πολύ λιγότεροι από τους μισούς παίκτες. Εν πάση περιπτώση, αν έχετε αποφασίσει να χρήσετε νικητές τους Angels, πείτε το ξεκάθαρα για να πάρουν και οι υπόλοιποι παίκτες τις αποφάσεις τους. Όποιον παίκτη και να πάρετε και να τον συνδιάσετε με διαμάντια, ανοχή της διαχείρησης και «πλάτες» της διαχείρησης σε λάθος επιλογές (γιατί λάθος επιλογή και πλεονεξία οδήγησαν την nefeli/nimaj να αφήσει ιδρυτικά δικαιώματα στους πολλαπλούς λογαριασμούς της), δημιουργεί ακαταμάχητο τελικό αποτέλεσμα.
Αυτά από εμένα, αντίο σας και καλή συνέχεια σε όλους. Μην προσπαθήσουν οι γνωστοί τύποι να ανοίξουν διάλογο μαζί μου στο forum. Δεν τσιμπάω. Και πολύ ασχολήθηκα μαζί τους. Αν θέλει η διαχείρηση την οποιαδήποτε διευκρίνηση, μπορεί να με ρωτήσει στο προσωπικό μου email το οποίο το έχει από το αρχικό άνοιγμα του λογαριασμού μου.
 

DeletedUser12785

Guest
καλημερα.....η διαχειριση πρεπει να τοποθετηθει αμεσα και διχως μισολογα.....για να ξερουμε και εμεις οι τιμιοι και σωστοι παικτες τι ακριβως συμβαινει,...ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝ
 

DeletedUser20701

Guest
Καλημερα,τι αλλο θελεις να μαθεις φιλε(vlageor)η κυρια ξεκαθαρισε τα πραγματα,με λιγα λογια ολα οσα υποθηκανε απο τις δυο πλευρες ειναι ψεματα.
 

DeletedUser1879

Guest
Eδώ δε μιλάμε απλά για ψέμματα και λυσσαλέα απόπειρα αποπλάνησης όλων μας -και της διαχείρισης συμπεριλαμβανομένης- αλλά για ατελείωτη σωρία παραπτωμάτων.
περιμένω να δω πως θα τοποθετηθούν όλοι αυτοί τώρα που η αλήθεια έλαμψε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] η διαχείριση δεν έχει να κάνει καμία άλλη τοποθέτηση. Δήλωσε μόνη της ότι έχει δώσει τους κωδικούς του λογαριασμού της.

Μετά την αποκάλυψη περισσότερων στοιχείων θα ελεγχθούν όλα τα ονόματα που αναφέρθηκαν και αν χρειαστεί θα λάβουμε τα κατάλληλα μέτρα,
τα οποία δεν θα ανακοινωθούν.

Το θέμα έχει ξεφύγει και κλειδώνει.
Το κέντρο υποστήριξης είναι πάντα ανοιχτό για καταγγελίες.
Ευχαριστώ[/iris]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή