εκλογες εδω και τωρα!!

ψηφιστε με για Community Manager η ιρις πηρε συνταξη!

  • ναι

    Ψήφοι: 5 50,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 5 50,0%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    10
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
καλησπερα! κατεβαινω υποψηφιος (απο μονος μου :p ) για Community Manager του παιχνιδιου του φορουμ της υποστηριξης της ιννο κ γενικα στα παντα ολα!
δεσμευομαι τα εξης.
1) χιλαδες διαμαντια για ολους!
2) κανενα σφαλμα στο παιχνιδι.
3) 15 ευρω σε καθε παιχτη καθημερινα.
4) θα ξαναβαλω την αρχαιολογικη εκδηλωση με την σκακιερα! και δεν θα εχει ξανα ημερησιο δωρο την σκακιερα! για να γκρινιαζεται κ να μοιραζω μπαν.
5) 2 επεκτασεις αμεσα σε καθε παιχτη που θα με ψηφισει.
6) να απολυσω την λολιτακι. ειναι ξεκαθαρα με την πλευρα της ιρις.
7) να απολυσω τον The Gunman. ειναι καθε μερα εδω κ παρακολουθει αλλα γραφει σπανια.. ειναι κατασκοπος απο αλλο παιχνιδι
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα
Αντε και Καλη Τυχη
Ασχετο ..τι μου θυμιζουν οι 7Mitsos εκ Νικαιας τι μου θυμιζoυν
μηπως αυτο ?

και ενα πριβε ασχετο
εαν σας ψηφισω θα μου εξασφαλισετε την θεση του βυζιρη στην θεση του χαλιφη?
 

finrοd

Banned
Όμικρον Χι Ιώτα ...δαγκωτό!
Διότι:​
  1. Τα χιλιάδες διαμάντια που ΘΑ δώσεις ουδεμία αξία θα 'χουν σαν το κόστος των προς αγορά αντικειμένων το εκτοξεύσεις σε ...εκατομμύρια. Τι μας εξασφαλίζει από τον ...πληθωρισμό;
  2. Τι λες βρε; Άρχισαν οι ζέστες, πύρωσε η «εστεμμένη κατσαρόλα» κι έβρασε το μυαλό σου; Το ΦοΕ π' αγαπήσαμε κι αγαπάμε, με τα σφάλματά του τ' αγαπήσαμε και τ' αγαπάμε. Τι σόι ΦοΕ θα 'ναι δίχως σφάλματα; γκρρρρ
  3. Ατίμητη η τιμή τής τιμημένης μου ψήφου! χεχε Εξάλλου ουδόλως διασφαλισμένοι είμαστε ότι δεν θα βάλεις ημερήσια συνδρομή ...16€ για να 'χουμε πρόσβαση στο παιχνίδι!
  4. Σκακιέρα; Πφφφ. Να 'τανε Βασιλική Μαρμάρινη Πύλη, να το σκεφτόμουν. Άσε που στην ...ΦορουμΦοεκική γλώσσα όφειλες να την ονοματίσεις ως ...«ανάποδο τάβλι», (κατά το ότι το τάβλι τ' ονομάτισες ...«ανάποδη σκακιέρα»)
  5. Φτηνιάρη!! Μόνο δύο; Και πάλι δεν ξεκαθαρίζεις το αν θα 'ναι δωρεάν ή θα κοστίζουν, σε τι το κόστος τους θα μετριέται και πόσο θα κοστίζουν.
  6. Να απόλυσεις καλύτερα τ' άτομο που το λολιτάκι θα απολύσει! Γιατί βρε να το απολύσεις; Ξέχασες πόσες φορές ωραία σαλάτα αλά ...«μαρουλάκι λόλο» γευτήκαμε στο φόρουμ; Αχάριστε, αγνώμονα, καιροσκόπε!
  7. Χμμμ. Κάθε μέρα εδώ, ε; Και παρακολουθεί, ε; Και το 'χεις «καρατσεκαρισμένο», ε; Συνεπώς κάθε μέρα είσαι κι Εσύ εδώ και παρακολουθείς και καταγράφεις, και φακελώνεις και γράφεις για να μας ρίξεις στάχτη στα μάτια. Ένα επίπεδο πάνω από τον The Gunman σε βρίσκω στην ...παρακολούθηση. Να μου λείπει το ...βύσσινο!
ΥΓ
Κοίτα την ...συνταξιούχα! Απ' τη χαρά της έχει μουρλαθεί στις επικροτήσεις και τις επιδοκιμασίες. Πάντως, κάτι μου λέει, ότι πιο πολύ χαίρεται γιατί θα 'ναι αυτή παίκτρια απλή και θα κράζει εσένα ασταμάτητα. Αλίμονό σου ερίφη μου τι σε περιμένει!!! Έχει πολλά μαζεμένα να ...ξεχρεώσει! χαχαχα

ΥΓ2 (Κάλεσμα)
Μαύρο στον ...Μαυρογιαλούρο του ΦοΕ! χαχαχα

ΥΓ3 (Εν κατακλείδι)
Αυτό με το «καθήκον», τις «μελιτζάνες», το «σβέρκωμα» και το «ιμάμ μπαϊλντι», (μιαμ, μιαμ, σλουρπ), για μένα ξεπερνά και την τελευταία ατάκα του αποσπάσματος
 
Τελευταία επεξεργασία:

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ψηφισα ΟΧΙ,,,,,!!!!

1ον) Για να γλυψω την καλη μας irisdp (δωσε και σωσε)

2ον) Να υποστηριξω την πλευρα του Finrod ωστε να σας μουρλανω ολους!!!

3ον) Ειμαι βαζελος! (Μητσο μου εισαι συμπαθης αλλα μερικα πραγματα δεν αλλαζουν. Οπως ξερεις και εσυ κομμα μπορει να αλλαξεις αλλα ομαδα ΠΟΤΕ)

ΥΓ Μπορει να μην σε ψηφισα εγω αλλα τους 3 που σε ψηφισαν τους κρατας ΕΔΩ

 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Φίλτατε Μήτσο έλαβες ένα ακόμα ΟΧΙ από εμένα, απλά και μόνο επειδή όπως είπε και ο προλαλήσας, σαν βάζελος δεν πάει το χέρι μου στο ΝΑΙ...
Και επειδή τα ΝΑΙ - ΟΧΙ ήταν 3-2 οπότε τώρα είναι ισόπαλα. :p
 

finrοd

Banned
8) να μην ξεχάσω να μπαναρω τον φιν που ψήφισε όχι
Καλά, μάζευε εσύ. Λίγο απέχουμε από το Θερινό Ηλιοστάσιο. Απαραίτητα τα ...μπανάκια θα 'ναι! :p

Πάμε στο σοβαρό τώρα:
Μπαγκάτο και το φόρουμ! Μέγα το σφάλμα σ' αυτό. Ξεπερνά το Bug (atti Divo)!
Τ' αναφέρω για να επιληφθείτε άμεσα, τα δέοντα πράττοντας.
Βρήκαν τρόπο, Βάζελοι και ...τσαντιρόβιοι, τις δικλείδες ασφαλείας να παρακάμψουν, μέλη του να γίνουν.
Οι τσαντιρόβιοι, μάλιστα, διείσδυσαν και στην ΟΔ!
Άμεσης προτεραιότητας θαρρώ πως είναι η αντιμετώπισή του, αλλιώς βλέπω το φόρουμ να μετατέπεται σε «Τάφο τού Ινδού» και «Τσαντιρομαχαλά»!
Ιδού και τ' αποδεικτικά, μιας και «Αμάρτυρον ουδέν μαρτυρώ»:
Ειμαι βαζελος! ,,, Οπως ξερεις και εσυ κομμα μπορει να αλλαξεις αλλα ομαδα ΠΟΤΕ
σαν βάζελος δεν πάει το χέρι μου στο ΝΑΙ...
αλλά κυρίως για να σπάσει αυτή η κιτρινίλα..... ΠΑΟΚ :p

Περί αυτού, Μήτσο, τι σκοπεύεις να κάνεις; Διότι, αν τίποτε δεν πράξεις, τότε ΕΣΥ είσαι το ...bug τού φόρουμ! χαχαχαχαχα
(Άκου εκεί να προγράφει γι' αποκλεισμό Αρειανό! Λες κι είμαστε πολλοί... Λίγοι και καλοί, αξεπέραστοι! Στολίδια τού φόρουμ!)

ΥΓ
Μη μου πείτε πως στην ενότητα «Αναφορές Σφαλμάτων» όφειλα να το γράψω. Το γνωρίζω αυτό! Εδώ όμως αποκαλύφθηκε, σ' ολάκερο το μέγεθός του, κι είπα ν' αποφύγω την παράθεση συνδέσμων.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Περί αυτού, Μήτσο, τι σκοπεύεις να κάνεις; Διότι, αν τίποτε δεν πράξεις, τότε ΕΣΥ είσαι το ...bug τού φόρουμ! χαχαχαχαχα
(Άκου εκεί να προγράφει γι' αποκλεισμό Αρειανό! Λες κι είμαστε πολλοί... Λίγοι και καλοί, αξεπέραστοι! Στολίδια τού φόρουμ!)


θα ξεκινησει η βαπτιση αμεσα!

 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μάλιστα... Μάλιστα...
Κοίτα να δεις Μήτσο, παιδί μου...
Την ανταρσία την καταλαβαίνω και μπορώ να σου τη συγχωρήσω, γιατί την Community Manager πολλοί εμίσησαν. Το Community Managerιλίκι ουδείς.
Αλλά πες μου... στη σύνταξη? Σε ποια χώρα βγαίνουν από τα 27 τους οι γυναίκες στη σύνταξη να μετακομίσω και να κάνω τα χαρτιά μου τώρα!
Ευτυχώς έχω μαζί μου τους πιστούς μου Βάζελους και δε θα αφήσουμε το παιχνίδι να βαφτεί κόκκινο.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
φόρουμ να μετατέπεται σε «Τάφο τού Ινδού»


Σεβασμος στο θρυλικο σινεφιλ γηπεδο μας που χρωσταει το ονομα του στην ομωνυμη περιπετειωδη ταινια του Φριντζ Λανγκ. Για οσους θελουν να τη δουν παει σετακι με την αλλη ταινια του Λανγκ "Ο Τιγρης του Εσχναπουρ".


debra_paget_stars_in_fritz_langs_the_indian_tomb-h_2019.jpg


Ετσι για να δειτε οτι ειναι ποιοτικη ταινια!

ΥΓ το γηπεδο μας παντως ηταν γουρικο και για τους αντιπαλους που το χρησιμοποιησαν σαν εδρα μια φορα και νικησαν κιολας!
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Αλλά πες μου... στη σύνταξη? Σε ποια χώρα βγαίνουν από τα 27 τους οι γυναίκες στη σύνταξη να μετακομίσω και να κάνω τα χαρτιά μου τώρα!
Ευτυχώς έχω μαζί μου τους πιστούς μου Βάζελους και δε θα αφήσουμε το παιχνίδι να βαφτεί κόκκινο.

στην ελλαδαρα μας επι παλαιου καλου πασοκ εβγαινες σε συνταξη απ την ημερα που γενιοσουν! χαχαχαχαχαχαχα
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Σεβασμος στο θρυλικο σινεφιλ γηπεδο μας που χρωσταει το ονομα του στην ομωνυμη περιπετειωδη ταινια του Φριντζ Λανγκ. Για οσους θελουν να τη δου παει σετακι με την αλλη ταινια του Λανγκ "Ο Τιγρης του Εσχναπουρ".


Προβολή συνημμένου 1298


Ετσι για να δειτε οτι ειναι ποιοτικη ταινια!

ΥΓ το γηγπεδο μας παντως ηταν γουρικο και για τους αντιπαλους που το χρησιμοποιησαν σαν εδρα μια φορα και νικησαν κιολας!




φαινεται ωραια ταινια παντως......
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Πόντο πόντο σε πάω Μητσε... Ντέρμπι το ματσάκι!
Μην αγχώνεσαι όμως, αν δε βγεις μπορώ να σε κάνω υπουργό Αθλητισμού και Τάβλι :p:cool:
(Και να σκεφτείς πως το ένα ΝΑΙ είναι δικό μου :p αν δω ότι χάνω το αλλάζω με τη μία )
 

finrοd

Banned
Σε ποια χώρα βγαίνουν από τα 27 τους οι γυναίκες στη σύνταξη
Στα 38, υπό προϋποθέσεις και μειωμένη, όμως; χαχαχα

Μην αγχώνεσαι όμως, αν δε βγεις μπορώ να σε κάνω υπουργό Αθλητισμού και Τάβλι :p:cool:
Ναι, ναι και ΝΑΙ. Βάλτε τον Μήτσο στην ΟΔ. χαχαχα Αυτό κι αν δεν είναι ...εκδίκηση! Θα βοηθήσω κι εγώ. Δεν θα υπάρξει μέρα που να μην έχει αίτημα ν' απαντήσει.
Ας κάνουμε μία πρόβα:
Μήτσο, με πόσους τρόπους μπορούμε ν' αναβαθμίσουμε το κτίσμα «Ναός τής Γνώσης» κατά μία εποχή;
(εδώ σε θέλω κάβουρα να περπατάς στα κάρβουνα!)
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Στα 38, υπό προϋποθέσεις και μειωμένη, όμως; χαχαχα

Δηλαδή θα πρέπει να περιμένω 11 χρόνια και να πάρω και μειωμένη...
Δε βγαίνω μάνα μου!
Ειδικά αν μου πάρει ο Μήτσος τη θέση... Δε μπορώ, έχω έξοδα... :p
 

finrοd

Banned
Ειδικά αν μου πάρει ο Μήτσος τη θέση... Δε μπορώ, έχω έξοδα... :p
Κοίτα τώρα να δεις τι θυμήθηκα!
Η πρώτη προσπάθεια ...συνταξιοδότησης! Πόσους «Μάηδες» μέτραγες τότε; :)
Μήτσο, δεύτερος και καταϊδρωμένος έρχεσαι!
Πάντως, οι εποφθαλμιούντες τη θέση της COMA, έχουν ένα κοινό χαρακτηριστικό: Παραδέχονται πως είναι «Ωραία παιδιά»! χαχαχα
Ναι αλλά είμαι ωραίο παιδί...
ο μητσος ειναι κ μαγκας κ πολυ ωραιος οχι απλα ωραιος!!
Ο πρώτος διεκδικητής τής θέσης κατάφερε να πάρει τον τίτλο «vip» στο φόρουμ.
Άντε να δούμε αν θα καταφέρεις κι εσύ να πάρεις τον τίτλο τού «Μέγα Ταβλαδόρου» στο φόρουμ. (Να μην ξεχνιόμαστε...) ;):D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ο immortal, έτσι για τη διευκρίνιση, έχει πάρει αυτό τον τίτλο τιμητικά λόγω του ότι ήταν απόντα παλαιότερα μέλη της ομάδας υποστήριξης.

Αλλά κι εγώ όπου πάω τραβάω τα ομορφοπαιδα χαχαχα
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
(Και να σκεφτείς πως το ένα ΝΑΙ είναι δικό μου :p αν δω ότι χάνω το αλλάζω με τη μία )

θα κανω μεγαλυτερα γραματα απο την ιρις για να τα βλεπετε ολοι!!

(γαμωτο κ το ξερα οτι επρεπε να βαλω στην ψηφοφορια τις επιλογες ναι και ναι. :p )
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή