εκλογες εδω και τωρα!!

ψηφιστε με για Community Manager η ιρις πηρε συνταξη!

  • ναι

    Ψήφοι: 5 50,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 5 50,0%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    10
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Μήτσο, με πόσους τρόπους μπορούμε ν' αναβαθμίσουμε το κτίσμα «Ναός τής Γνώσης» κατά μία εποχή;
(εδώ σε θέλω κάβουρα να περπατάς στα κάρβουνα!)

επι την προεδρια μου με απειρες. ποσους ποντους θελει να δινει μανα μου? 10? ε 10!! χαχαχαχαχαχαχα
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Όχι δαγκωτό, γιατί είσαι και γαύρος και δεν δίνεις και κλίκερ :p

τι να τα κανετε τα κλικερ? οταν βγω προεδρος θα βαζετε πολιορκια με την σκεψη! μπες θα λες κ θα μπαινει!
τεχνητη νοημοσυνη σεσ. χαχαχαχαχαχαχ
 

finrοd

Banned
Πάντως αυτό το «ναι και ναι» στην επιλογή ψήφου, απλώς καταπληκτικό!
 

finrοd

Banned
τι να τα κανετε τα κλικερ? οταν βγω προεδρος θα βαζετε πολιορκια με την σκεψη! μπες θα λες κ θα μπαινει!
τεχνητη νοημοσυνη σεσ.
Ωρέ Μήτσο! Τι είπες τώρα; Άργησα μα το «πιασα». Εσύ καταλαβαίνεις, εννοείς και πλήρως κατανοείς το τι είπες;
Με μια κίνηση το παιχνίδι θα «καθαρίσεις»!
Αμανάτι θα τους μείνουν τα μποτάκια, (δεν έχουν μυαλό για να σκεφτούν), άσε που άμυαλοι κι ανεγκέφαλοι καθώς είνα καιι οι χρήστες «μποτών», ΔΕΝ θα μπορούν πλέον να παίξουν στον ΣεΣ. Τους λείπει το προαπαιτούμενο για να ..σκέφτονται! χαχαχα

Για να μην παρεξηγηθώ, άμυαλοι κι ανεγκέφαλοι γράφω, διότι, ως γνωστόν, ο χρήστης μποτ ΠΟΤΕ δεν είναι νικητής. Το μποτ ναι, αυτός όχι. Έτσι πάει!

ΥΓ
Και μόνο που περιέλαβες τον ΣεΣ στις ...προγραμματικές σου δηλώσεις, αν παέι να κάνει «μαματζιριά» η νυν COMA, αλλάζοντας την ψήφο της από ΝΑΙ σε ΟΧΙ, στο καπάκι θ' αλλάξω τη δική μου από ΟΧΙ σε ΝΑΙ.
:p
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

talamanta

Καμένος Χρήστης
Τωρα γιατι εγω νομιζω οτι η Ειρηνη εβγαλε την ανακοινωση με τα μνμ
για να μην κοινοποιησουν καποιοι τα πριβε μνμ που τους εστειλε ...για να ψηφισουν ...ναι ?

ακολουθει ασχετο μεν επι του εκλογικου αποτελεσματος αλλα ..ολιγον σχετικο

Προβολή συνημμένου 1298


Ετσι για να δειτε οτι ειναι ποιοτικη ταινια!

ΥΓ το γηπεδο μας παντως ηταν γουρικο και για τους αντιπαλους που το χρησιμοποιησαν σαν εδρα μια φορα και νικησαν κιολας!


Μεταξυ μας με τετοιους οπαδους και τετοια .....λιμπερο πως να χασουν
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ωρέ Μήτσο! Τι είπες τώρα; Άργησα μα το «πιασα». Εσύ καταλαβαίνεις, εννοείς και πλήρως κατανοείς το τι είπες;
Με μια κίνηση το παιχνίδι θα «καθαρίσεις»!

Εγώ δε κάνω δηλώσεις και 'τάματα' Φινροντ μου...
Δοκιμασμένη συνταγή τόσα χρόνια!!!
 

finrοd

Banned
Εγώ δε κάνω δηλώσεις και 'τάματα'
Μήπως ν' αναθεωρούσες την άποψή σου;
Την πρώτη 4ετία πήρες το «χρίσμα» από την ΙΝΝΟ.
Με την ολοκλήρωσή της, το 2016, εύκολο αντίπαλο διεκδικητή τής θέσης αντιμετώπισες. Ήταν απλώς ...«ωραίος».
Τώρα που ολοκληρώνεται η 2η 4ετία, κάπως δύσκολη την βλέπω την αναμέτρηση, καθότιν ο Μήτσος μας είναι «ΠΟΛΥ ωραίος».
Να δεις που σε λίγο θα μας τάξει να μας πει το μυστικό για να γίνουμε κι εμείς «Πολύ Ωραίοι»!
Μήπως να έταζες κάτι κι ετύ; Αμφίρροπη την «κόβω» την αναμέτρηση! Στο 5-5 είστε...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μήπως ν' αναθεωρούσες την άποψή σου;
Την πρώτη 4ετία πήρες το «χρίσμα» από την ΙΝΝΟ.
Με την ολοκλήρωσή της, το 2016, εύκολο αντίπαλο διεκδικητή τής θέσης αντιμετώπισες. Ήταν απλώς ...«ωραίος».
Τώρα που ολοκληρώνεται η 2η 4ετία, κάπως δύσκολη την βλέπω την αναμέτρηση, καθότιν ο Μήτσος μας είναι «ΠΟΛΥ ωραίος».
Να δεις που σε λίγο θα μας τάξει να μας πει το μυστικό για να γίνουμε κι εμείς «Πολύ Ωραίοι»!
Μήπως να έταζες κάτι κι ετύ; Αμφίρροπη την «κόβω» την αναμέτρηση! Στο 5-5 είστε...

Να σου πω μόνο πως ο πρώτος, κατά το φόρουμ, διεκδικητής έχει μείνει με τον τίτλο VIP.
Ο δεύτερος, που δε βγήκε ποτέ στο φόρουμ, έχει φύγει νυχτα..
Λες να είναι ο τρίτος και φαρμακερός ο "ΠΟΛΥ Ωραίος" Μήτσος ή θα καταλήξει κι αυτός στα αζήτητα? :p :D
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Για να διευκολυνω λιγο την ..κατασταση θελω να σας υπευνθυμισω
οτι υπαρχει και καποια ψηφος που εχει εξ ορισμου ...δικαιωμα βετου λογω 4πλης υποστασης
ακουω ?.....αναμενω? προσφορες ..εστω και πριβε
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Για να διευκολυνω λιγο την ..κατασταση θελω να σας υπευνθυμισω
οτι υπαρχει και καποια ψηφος που εχει εξ ορισμου ...δικαιωμα βετου λογω 4πλης υποστασης
ακουω ?.....αναμενω? προσφορες ..εστω και πριβε

Την αγάπη σου μόνο, τις ψήφους ας τις πάρει ο Μήτσος :p
 

finrοd

Banned
Λες να είναι ο τρίτος και φαρμακερός ο "ΠΟΛΥ Ωραίος" Μήτσος ή θα καταλήξει κι αυτός στα αζήτητα? :p :D
Την αγάπη σου μόνο, τις ψήφους ας τις πάρει ο Μήτσος :p

Αζήτητα;! Ο Μήτσος;! Καταλήξει;!! χμμμ
Από την άλλη, «αγάπη μόνο» και τις ψήφους τις χαλαλίζει στον Μήτσο; χμμμ (εις το τετράγωνο)
Άσε π' άλλαξε και την υπογραφή της, κάνοντας πιο εύκολη την πρόσβαση των μελών τού φόρουμ σε χρήσιμες ιστοσελίδες τής ΙΝΝΟ.

ΠΡΟΣΕΧΕ Μήτσο, πάει να σε «πατήσει» στην ...ψυχολογία! Το παίζει στο «άνετο», «αδιάφορο» και «χαλαρό», μα το 5-5 «ρεβίθι» στο κρεββάτι της είναι, να ησυχάσει δεν την αφήνει! (το «ρεβίθι» από το γνωστό παραμύθι...).

Στον αγώνα εσύ, στιγμή μην επαναπαύεσαι.
Άντε να σου προσφέρω και μια μικρή «επικοινωνιακή» βοήθεια, δίνοντάς σου το παρακάτω σύνθημα:
«Η COMA σε ...κώμα, ο Μήτσος νέος COMA». o_Oo_O

ΥΓ
Κοίτα όμως τι τραβάει η έρμη και ξανασκέψου τό αν τη θέση θέλεις!!! χαχαχα

ΥΓ2
Σε άμεση σχέση με το προηγούμενο ΥΓ, προς την COMA, όμως, απευθυνόμενο:
Τι τραβάς για να εξασφαλίσεις τον επιούσιον άρτον!!! Κάθε 4ετία ένας διεκδικητής τής θέσης και στο ενδιάμεσο οι «λοιποί», μεταξύ αυτών και η αφεντομουτσουνάδα μου! χαχαχα
Εντελώς φιλικά και καλοπροαίρετα, (παλιρροϊκό κυμματάκι καλοσύνης, περαστικό θα μου είναι), μήπως να έκανες βιογραφικό σε κάποια άλλη, εκτός ΙΝΝΟ, εταιρεία, που να μη διαθέτει ένα τόσο θελκτικό παιχνίδι, όπως το ΦοΕ, μπας και βρεις την ησυχία σου;
Από μας, σίγουρα θα γλιτώσεις. Δεν το παρατάμε το ΦοΕ!!!

ΥΓ3 (Να μην το διαβάσει η COMA)
Το ΥΓ2 είναι ψυχολογικός πόλεμος προς την COMA, καθότιν ο Μήτσος, ιπποτικός τύπος, δεν πρόκειται να την «παίξει» στον συγκεκριμένο τομέα.
Το ΥΓ προοίμιο για το ΥΓ2 είναι, απαραίτητο στον «ψυχολογικό» πόλεμο, μη του δίνεις σημασία Μήτσο. Ακάθεκτος στον αγώνα εσύ!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Για να διευκολυνω λιγο την ..κατασταση θελω να σας υπευνθυμισω
οτι υπαρχει και καποια ψηφος που εχει εξ ορισμου ...δικαιωμα βετου λογω 4πλης υποστασης
ακουω ?.....αναμενω? προσφορες ..εστω και πριβε

η ταλα η μαντα κ ο μαξιλαριενος πως διαλο τον λενε τον αλλο θα με ψηφισουν γιατι βλεπουν κ καταλαβαινουν το οραμα μου για το παιχνιδι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Να σου πω μόνο πως ο πρώτος, κατά το φόρουμ, διεκδικητής έχει μείνει με τον τίτλο VIP.
Ο δεύτερος, που δε βγήκε ποτέ στο φόρουμ, έχει φύγει νυχτα..
Λες να είναι ο τρίτος και φαρμακερός ο "ΠΟΛΥ Ωραίος" Μήτσος ή θα καταλήξει κι αυτός στα αζήτητα?

ο πρωτος vip μιας κ τα παρατησε πρεπει να γινει γαλαρια.
ο δευτερος εφυγε νυχτα... με μενα θα φευγουν μερα για να βλεπουν καλα τα λαθη τους.
ο τριτος κ φαρμακερος κ αζητητα δεν παει.ποιο πιθανο να σταματησεις εσυ το παιχνιδι παρα εγω χαχαχαχαχαχαχα :p
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ψηφισα ΟΧΙ,,,,,!!!!

1ον) Για να γλυψω την καλη μας irisdp (δωσε και σωσε)

2ον) Να υποστηριξω την πλευρα του Finrod ωστε να σας μουρλανω ολους!!!

3ον) Ειμαι βαζελος! (Μητσο μου εισαι συμπαθης αλλα μερικα πραγματα δεν αλλαζουν. Οπως ξερεις και εσυ κομμα μπορει να αλλαξεις αλλα ομαδα ΠΟΤΕ)

ΥΓ Μπορει να μην σε ψηφισα εγω αλλα τους 3 που σε ψηφισαν τους κρατας ΕΔΩ


Μήπως να φωνάξεις κανένα φίλο Βάζελο να έρθει να ψηφίσει, γιατί περνάει η προθεσμία και ξέρεις πολύ καλά ότι οι γαύροι τα βάζουν στο '90φεύγα.
Αυτός είναι ικανός να βάλει τον Μαρινάκη να αγοράσει την Inno και το πρώτο που θα κάνει θα είναι να αλλάξει τα χρώματα της εταιρίας σε κόκκινο.
Μη πάθουμε καμιά τέτοια πλάκα...

:green_heart:

1592672977783.png
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
ο τριτος κ φαρμακερος κ αζητητα δεν παει.ποιο πιθανο να σταματησεις εσυ το παιχνιδι παρα εγω χαχαχαχαχαχαχα :p

Εμένα έτσι κι αλλιώς δε με παίζει κανένας :p
Ούτε πόντους στα κτίρια τους δε με αφήνουν να βάζω για να πάρω σχέδια.
Φοβούνται λέει μη με περάσω για βοηθητικό τους... LOLLOLLOL
 

finrοd

Banned
Φοβούνται λέει μη με περάσω για βοηθητικό τους... LOLLOLLOL
«Χαρακίρι» αλά ...ΦοΕ. Αυτοαποκλεισμός!! LOL

Μήτσο, έβαλε ...γκολ αλά ...Πίρλο, απρόσμενα από θέση αριστερά, μεταξύ κέντρου και μεγάλης περιοχής! Στο «παραθυράκι» τής συμβολής των δοκών το ...μπουμπούνιξε!! χαχαχα

ΥΓ
Άντε να δούμε ο «Ο/Η mitsos nikaia7 έγραψε: πως διαλο τον λενε τον αλλο», ο καμπανοκρούστης ντε, για ποιον την καμπάνα θα βαρέσει!:)

ΥΓ2
Τώρα εμένα γιατί κάτι μού λέει πως «κακό» σκοπό εξυπηρετεί η προσθήκη τού εικονιδίου τής «πράσινης» καρδιάς;
Κάτι σε «αλισβερίσι» κάτω από το τραπέζι το κόβω... :smiling_imp:
(Αγνοήστε την εικόνα στον περιέκτη. Στάχτη στα μάτια η αντιπαραβολή τού κειμένου της στο «γλύψιμο»!):imp:
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Μήπως να φωνάξεις κανένα φίλο Βάζελο να έρθει να ψηφίσει, γιατί περνάει η προθεσμία και ξέρεις πολύ καλά ότι οι γαύροι τα βάζουν στο '90φεύγα.
Αυτός είναι ικανός να βάλει τον Μαρινάκη να αγοράσει την Inno και το πρώτο που θα κάνει θα είναι να αλλάξει τα χρώματα της εταιρίας σε κόκκινο.
Μη πάθουμε καμιά τέτοια πλάκα...

Θα κανω μια προσπαθεια αλλα ειναι δυσκολα τα πραγματα γιατι δεν αρκει να ειμαστε αντι-ολυμπιακοι για να σε ψηφισουν. Πρεπει να πειστουμε για τις δικες σου αγνες πρασινες προσθεσεις σου!

Πχ

Να βαλεις μια φωτο που ζωγραφιζεις ενα πρασινο πινακα του Bob Ross

Να βαλεις μια φωτο οπου σκαρφαλωνεις σε βουνα

Να βαλεις μια φωτο οπου φροντιζεις λουλουδια κτλ

Να βαλεις μια φωτο οπου τρως σαλατες

Να βαλεις μια φωτο οπου παιζεις χαρτια σε πρασινη τσοχα

Να βαλεις μια φωτο που να εισαι αγκαλια με τον Γιωργο Καλαφατη ή τον Αγγελο Μεσσαρη


κ ο μαξιλαριενος πως διαλο τον λενε

Εεεεε!! Ζητας την ψηφο του και δεν ξερεις ουτε το ονομα του παιδιου? Το πατε φιρι φιρι για 3η σεζον περιπετειων μου φαινεται!
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Θα κανω μια προσπαθεια αλλα ειναι δυσκολα τα πραγματα γιατι δεν αρκει να ειμαστε αντι-ολυμπιακοι για να σε ψηφισουν. Πρεπει να πειστουμε για τις δικες σου αγνες πρασινες προσθεσεις σου!

Πχ

Να βαλεις μια φωτο που ζωγραφιζεις ενα πρασινο πινακα του Bob Ross

Να βαλεις μια φωτο οπου σκαρφαλωνεις σε βουνα

Να βαλεις μια φωτο οπου φροντιζεις λουλουδια κτλ

Να βαλεις μια φωτο οπου τρως σαλατες

Να βαλεις μια φωτο οπου παιζεις χαρτια σε πρασινη τσοχα
Τώρα εμένα γιατί κάτι μού λέει πως «κακό» σκοπό εξυπηρετεί η προσθήκη τού εικονιδίου τής «πράσινης» καρδιάς;
Κάτι σε «αλισβερίσι» κάτω από το τραπέζι το κόβω... :smiling_imp:
(Αγνοήστε την εικόνα στον περιέκτη. Στάχτη στα μάτια η αντιπαραβολή τού κειμένου της στο «γλύψιμο»!):imp:

Να βαλεις μια φωτο που να εισαι αγκαλια με τον Γιωργο Καλαφατη ή τον Αγγελο Μεσσαρη




Εεεεε!! Ζητας την ψηφο του και δεν ξερεις ουτε το ονομα του παιδιου? Το πατε φιρι φιρι για 3η σεζον περιπετειων μου φαινεται!


Το πιο κοντινό που έχω διαθέσιμο σε πράσινο αυτή τη στιγμή είναι αυτό:

 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Τώρα εμένα γιατί κάτι μού λέει πως «κακό» σκοπό εξυπηρετεί η προσθήκη τού εικονιδίου τής «πράσινης» καρδιάς;
Κάτι σε «αλισβερίσι» κάτω από το τραπέζι το κόβω... :smiling_imp:
(Αγνοήστε την εικόνα στον περιέκτη. Στάχτη στα μάτια η αντιπαραβολή τού κειμένου της στο «γλύψιμο»!):imp:

Να αλλάξεις την εικόνα προφίλ σου σε γάτα! ;)
 

finrοd

Banned
Γάτα ε; χαχαχα Δεν φτουράνε οι γάτες μπρος στα σπουργίτια.
Ιστορία αληθινή. Τόπος Βραυρώνα, ξενοδοχείο, πρώην Mare Nostrum.
Στο γρασίδι ένας νεοσσός σπουργίτης. Ένας γάτος, από τους πολλούς τού ξενοδοχείου, τον πλησιάζει.
Απίστευτο το κρώξιμο που ενήλικο σπουργίτι, φτερουγώντας πάνω και γύρω από τον νεοσσό, έβγαλε. Μισή «φτυσιά» πλασματάκι κι ωσάν όρνεο έκρωζε.
Η Μάνα θα ' τανε. Ανατριχίλα. Κάγκελο η τρίχα.
Στο δευτερόλεπτο μαζεύτηκαν καμμιά 20αριά ίσως και παραπάνω «ποντίκια τ' ουρανού», (σπουργίτες, ντε), και δεν περιγράφεται το πως φτεροκοπούσαν και τσιροκοπούσαν εφορμώντας στον γάτο, ο οποίος κάτι πήγε να κάνει με τα μπροστινά του πόδια μα, στη στιγμή, απόφαση το πήρε, ανάκρουσε πρύμνα, και μην τον είδατε. Ακόμη ...τρέχει!
Το είδα με τα μάτια μου!

-------------------

«Πράσινος Μύλος», ε; Στην παρακάτω ρούγα από μένα είναι. Μαριώ, ε; Και Χοντρονάκος βέβαια που όλοι τον ξεχνάνε! Δε στο 'χα ν' ακούς ρεμπέτικα.
Μήτσο, το νου σου. Δίχτυα απλώνει, εκλογικές ομάδες κάθε είδους να πλησιάσει. Πού χάθηκες ωρέ; :p
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή