ελεος !!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser759
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser759

Guest
ελεος ρε παιδια ο immortal με στελνει προηδοπειησει ακομα και οταν κανω θεμα!!!!Δηλαδη ελεος πια εβαλε και στους κανονες για μενα!Στης ανακοινωσεις ομως


jeftila.jpg ξεφτυλα πια ελεος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ε και εγώ θα σου έστελνα προειδοποίηση με αυτήν την υπογραφή.:p
Βλέπεις κάνα φλώρο εδώ;:rolleyes:
 

DeletedUser5

Guest
Το πήγα στο Off-Topic...

Δυστυχώς η ανακοίνωση δεν είναι μόνο για σένα ;) , υπάρχουν πολλοί... :mad:
 

DeletedUser759

Guest
το θεμα ειναι μεγαλε οτι το εβαλες λιγο μετα την προειδοποιηση που μου εστειλες
 

DeletedUser

Guest
το θεμα ειναι μεγαλε οτι το εβαλες λιγο μετα την προειδοποιηση που μου εστειλες

Άλλαξε την υπογραφή (βάλε ΆΕΚ ΡΕ ΦΛΏΡΟΙ.) να δεις για πότε δε θα υπάρχουν προειδοποιήσεις.

Με γκαντέμιασες όμως ρε συ. Έφαγα προειδοποίηση.
Αυτός ο Ιmmorta φταίει.Τώρα θα βγάλει για μένα εξωτερική προειδοποίηση σε όλο το παιχνίδι.
Για σένα στους κανόνες και εμένα σε όλο το παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
Και εμενα με εστειλε ο immortal παρατηρηση. Και δεν φτανει αυτο εχει και γεματο το ταχυδρομια του δεν μπορω να του απαντησω. Αχχχχ πρεπει να στελνει πολλες παρατηρησεις γι'αυτο!!! :eek::p:eek:
 

DeletedUser21

Guest
Και δεν φτανει αυτο εχει και γεματο το ταχυδρομια του δεν μπορω να του απαντησω. Αχχχχ πρεπει να στελνει πολλες παρατηρησεις γι'αυτο!!! :eek::p:eek:

[yio]χαχαχα, όχι, είναι δημοφιλής και του στέλνουν συνεχώς μηνύματα οι απανταχού "θαυμάστριές" του.[/yio]
 

DeletedUser

Guest
ΟΟΟΟΟΟ εχεις και θαυμαστριες αγαπητε immortal;;;;; Ααααα δεν μας τα λεγες αυτα!!! Και καθεσε και ασχομησε με εμας και τις παρατηρησεις. Ασε μας εμας και πανε στις θαυμαστριες!!! Θα τα βγαλουμε περα εμεις. Θα φορτωσουμε στον kinder να στελνει τις παρατηρησεις!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
 

DeletedUser21

Guest
[yio]Μπα, μέχρι τώρα τα καταφέρνει περίφημα και με το φόρουμ και με τις θαυμάστριές του... (για τις δεύτερες του παρέχουμε κι όση βοήθεια χρειαστεί φυσικά όταν το ζητήσει). Άρα, μπορείτε να συνεχίσετε να του στέλνετε τα μηνύματά σας αυτουνού... [/yio]
 

DeletedUser

Guest
ΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑ!!! Οση βοηθεια θελει μπωρουμε να βοηθησουμε και εμεις ( με τις θαυμαστριες παντα )!!!

Και τα μημυματα μας θα του τα στελνουμε ανελεϊτα για να εχει να κανει δουλεια και να απασχολουμε εμεις τις θαυμαστριες!!! Αλλα πρωτα πρεπει να αδιασει τα μνματα του. Βαλτε του του κοκομυρη περισσοτερο οριο καθε μερα πρεπει να αδιαζει το ταχυδρομιο.
 

DeletedUser5

Guest
Μπακ απο τις θαυμαστριες :)

Μην σε κουρασω Kinder, αφου ξερεις οτι σε αγαπαω ! Δεν θελω να κουραζεσαι..

Θα καθαρισω τα εισερχομενα μου Πονε..
 

DeletedUser7

Guest
Ξερω οτι ολοι ζηλευετε το κουλ μπλουζακι μου, που λεει "Ο immortal μολις σε προειδοποιησε."
 

DeletedUser714

Guest
Άλλαξε την υπογραφή (βάλε ΆΕΚ ΡΕ ΦΛΏΡΟΙ.) να δεις για πότε δε θα υπάρχουν προειδοποιήσεις.

Με γκαντέμιασες όμως ρε συ. Έφαγα προειδοποίηση.
Αυτός ο Ιmmorta φταίει.Τώρα θα βγάλει για μένα εξωτερική προειδοποίηση σε όλο το παιχνίδι.
Για σένα στους κανόνες και εμένα σε όλο το παιχνίδι.

Σαγαπω... :eek:
Ελα μωρη ΑΕΚαρα!!
 

DeletedUser

Guest
Πειγα να παρω και εγω αλλα ειχαν εξαντληθει απο παντου. Αναρπαστος ο immortal!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!:p:p
 

DeletedUser5

Guest
Καθίστε φρόνημα, μόλις άδειασα τα εισερχόμενα :eek:
 

DeletedUser759

Guest
Άλλαξε την υπογραφή (βάλε ΆΕΚ ΡΕ ΦΛΏΡΟΙ.) να δεις για πότε δε θα υπάρχουν προειδοποιήσεις.

Με γκαντέμιασες όμως ρε συ. Έφαγα προειδοποίηση.
Αυτός ο Ιmmorta φταίει.Τώρα θα βγάλει για μένα εξωτερική προειδοποίηση σε όλο το παιχνίδι.
Για σένα στους κανόνες και εμένα σε όλο το παιχνίδι.


Melodia θες να σε βρισω τωρα που με λες φλορο και κολοαεκσι?
 
Κορυφή