επανιδρυση vikings

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26703

Guest
καλησπερα σε ολους και ολες,

υστερα απο την δραματικη ιστορια της ΝΕΜΕΣΙΣ κανεις μας δεν ειχε το κουραγιο να συνεχισει να παιζει σε αυτον τον κοσμο.
Ομως ο χρονος ειναι ο καλυτερος θεραπευτης και πρεπει ολοι να συνεχισουμε με νεα αφετηρια.
Σαν ενας απο τα παλια στελεχη των VIKINGS, επανιδρυω την παλια συντεχνια μας.
Δεν θελω να σχολιασετε την κινηση, απλα οσοι θελουν μπορουν να βοηθησουν αυτην την νεα προσπαθεια.
Οσοι λοιπον θελουν να ερθουν και να βοηθησουν ας μου στειλουν προσωπικο μηνυμα σε εμενα (koutroul).
Επισης οσοι διαφωνουν εχουν την επιλογη να μην ερθουν. Σε σχολια δεν θα απαντησω διοτι η κινηση μας ειναι απλη και αγνη.
Η επανιδρυση των VIKINGS.

καλη συνεχεια σε ολους
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
...ΑΣΧΕΤΟ
ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ
ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ
ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΟΙΚΕΙΟΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΦΟΕ
..ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΟΜΕΙΣ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ *
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΣΟΥ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ
ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙΣ ....ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΣΤΟΝ Β ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΕ
*με εξαιρεση τους δικους μας εεεεε
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα σε ολους και ολες,

υστερα απο την δραματικη ιστορια της ΝΕΜΕΣΙΣ κανεις μας δεν ειχε το κουραγιο να συνεχισει να παιζει σε αυτον τον κοσμο.
Ομως ο χρονος ειναι ο καλυτερος θεραπευτης και πρεπει ολοι να συνεχισουμε με νεα αφετηρια.
Σαν ενας απο τα παλια στελεχη των VIKINGS, επανιδρυω την παλια συντεχνια μας.
Δεν θελω να σχολιασετε την κινηση, απλα οσοι θελουν μπορουν να βοηθησουν αυτην την νεα προσπαθεια.
Οσοι λοιπον θελουν να ερθουν και να βοηθησουν ας μου στειλουν προσωπικο μηνυμα σε εμενα (koutroul).
Επισης οσοι διαφωνουν εχουν την επιλογη να μην ερθουν. Σε σχολια δεν θα απαντησω διοτι η κινηση μας ειναι απλη και αγνη.
Η επανιδρυση των VIKINGS.

καλη συνεχεια σε ολους

emena me mediaferei ti prepei na kano? na paixo se trito kosmo kai an nai pio ononma?meta tha psaxo na se bro kai fantasomai thame valeis sthn symaxeia soy .apo poy xekinao pes moy mono
 

DeletedUser

Guest
emena me mediaferei ti prepei na kano? na paixo se trito kosmo kai an nai pio ononma?meta tha psaxo na se bro kai fantasomai thame valeis sthn symaxeia soy .apo poy xekinao pes moy mono
 
Κορυφή