θα μας τρελάνουν ;;;;;;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31374
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31374

Guest
Στη χώρα της κρίσεις να πάρουμε την ειδική προσφορά αξίας 10 με 15 ευρώπουλα τα διαμαντάκια
για ένα κιτ ανακαίνισης πάρε κόσμε................:mad::mad::mad:

index.php


index.php
 

Συνημμένα

  • φοε.png
    φοε.png
    229,5 KB · Προβολές: 97

DeletedUser29206

Guest
Το τι μας θα μας κάνουν δεν τους νοιάζει!
Ένα είναι σίγουρο! Η εταιρεία κάνει την πάπια
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εντάξει, οκ, το καταλαβαίνω αυτό που λες. Αλλά δεν είσαι υποχρεωμένος να το αγοράσεις.
Επίσης οι προσφορές είναι ίδιες για όλες τις χώρες, όχι μόνο για αυτές 'εντός κρίσης'.
 

furfante

Ενεργό Μέλος
Μια χαρα κανει τη δουλεια της η εταιρεια....... δεν ειναι φιλανθρωπικος οργανισμος, καπως πρειπει να βγαλει κερδος κ να πληρωσει κ το προσωπικο της.....
Δε λες παλι καλα που δε βαζουν διαφημιστικα πανω στις μαχες ΣΕΣ. (εκει που πας να κατακτησεις τομεα η να σπασεις μια πολιορκια, να σου σκαει παραθυρο "αγορασε διαμαντια" η κατι παρομοιο):eek::eek::eek:
εκει να δεις..... θα γελουσε κ το "ποικιλοχρωμο εριφιο" :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
οσο για το κοστος...... οσο θελουν κοστολογουν... κ οποιος τσιμπησει :p
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Μια χαρα κανει τη δουλεια της η εταιρεια....... δεν ειναι φιλανθρωπικος οργανισμος, καπως πρειπει να βγαλει κερδος κ να πληρωσει κ το προσωπικο της.....
Δε λες παλι καλα που δε βαζουν διαφημιστικα πανω στις μαχες ΣΕΣ. (εκει που πας να κατακτησεις τομεα η να σπασεις μια πολιορκια, να σου σκαει παραθυρο "αγορασε διαμαντια" η κατι παρομοιο):eek::eek::eek:
εκει να δεις..... θα γελουσε κ το "ποικιλοχρωμο εριφιο" :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
οσο για το κοστος...... οσο θελουν κοστολογουν... κ οποιος τσιμπησει :p
Tωρα εαν σας ελεγα οτι μια εποχη ..στον πειραματικο σερβερ βετα ειχε δοκιμαστει να μπει και μια ....αρχεγονη εκδοχη αυτου που αναφερετε ..πως θα σας φαινοταν ?
υπηρχε κοντα στην ταβερνα κατι σαν κινηματογραφος και εαν εβλεπες μια διαφημηση κερδιζες κατι του στυλ 5-10 νομισματα 3-4 διαμαντια κλπ
αλλα μαλλον επειδη ειχε ''τεραστια'' επιτυχια το ολο εγχειρημα δεν εμεινε για πολυ και φυσικα δεν ηρθε στους κανονικους σερβερς
ασχετο
ελπιζω να μην θεωρηθει οτι παρανομισα παλι επειδη αναφερθηκα ..τις παρα μια ..τριχα του παραπεντε μη γενομενες φοεκικες εξελιξεις
 

DeletedUser29206

Guest
Ενημερωτικά θα σου πω ότι είχε μπει και στα κινητά και το είχα προλάβει. Κάθε 4 ώρες μια διαφήμιση
 

DeletedUser32138

Guest
το πιο απαραδεκτο απολα ειναι το νεο μ.κ το καστρο,28 μαχες μεχρι τωρα με μαζεματα κ αναβαθμισεις και εχω παρει το απιστευτο λαφυρο των 10 ποντων,,,ελεος αποδεικνυεται για ακομα μια φορα οτι τα ποσοστα που γραφουν δεν ισχυουν σε καμια περιπτωση!!
 

DeletedUser30097

Guest
το πιο απαραδεκτο απολα ειναι το νεο μ.κ το καστρο,28 μαχες μεχρι τωρα με μαζεματα κ αναβαθμισεις και εχω παρει το απιστευτο λαφυρο των 10 ποντων,,,ελεος αποδεικνυεται για ακομα μια φορα οτι τα ποσοστα που γραφουν δεν ισχυουν σε καμια περιπτωση!!
Εξ αρχής υπήρξε ασάφεια. Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω το οποίο γράφτηκε ως απάντηση στην αμέσως προηγούμενη δημοσίευση στο θέμα που αναρτήθηκε.

Εκείνο που δεν διευκρινίζεται είναι ο αριθμός των νικηφόρων μαχών, κι αν αυτός είναι απόλυτος ή προκύπτει, ως ποσοστό των νικηφόρων μαχών, ανάλογα με το που γίνονται οι μάχες, (γειτονιά, εκστρατεία συντεχνίας, χάρτη ΣεΣ, χάρτη εκστρατείας, ημερήσιες αποστολές).
Μη σε πάρω όμως στο λαιμό μου. Περίμενε μια απάντηση από κάποιο μέλος της ΟΔ.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Απ οτι ξερω δεν εχει σχεση που γινονται οι μαχες
.. ΝΙΚΗΦΟΡΑ μαχη να ειναι κι οτι να ναι
Ομως δεν εχει σχεση ποσες ειναι αυτες που εχετε κανει
Η πιθανοτητα της % να σας κατσει το εν λογω μπονους ισχυει μονο για οσες πρωτες αναφερει το επιπεδο του ΜΚ σας
και το επομενο 24h παλι απο την αρχη ..πανε οι πιθανοτητες ..αρα ... η γνωστη φοεκικη γκαντεμια σου ξανακτυπα την πορτα ως πρωτο εμφανιζομενη
Στον πειραματικο σερβερ εβαλα το ''κιτσου πιτσου'' σχεδον απο την πρωτη μερα
οταν ομως ειδα οτι οτι και να εκανα ( μετρουσα μαχες και στο καπακι του αλλαζα επιπεδα ξοδεψα σχεδον ολες τις οικονομιες των γειρατιων μου μεσα σε ενα λεπτο ..δεν περιμενα ουτε οι φιλοι μου να βαλουν κανεναν ποντο για τα πακετα 'η για σχεδια ... απατα πηγαν αρκετα πακετα χορηγων εγω σταθερη ...μαζευα παλι εκανα μαχες και του αλλαζα επιπεδο κλπ )
Τελικα χαρα δεν πολυ εβλεπα
Με πονο καρδιας το πηρα αποφαση του δικου μου κυριου... ''κιτσου πιτσου'' μονο η ενασχοληση της καλλιεργεια μπονσαι τον ενδιεφερε
Αντε και σε καμμια μεγαλο γιορτη να θυμοταν οτι περιμενα και γω χαρα απ αυτον να δω
Αποφασισα λοιπον να μην του δωσω χωρο υλικα ποντους (και βασικα σημασια) στον εδω σερβερ ετσι ωστε τουλαχιστον να διασωσω τα νευρα μου ..απο το τσαταλιασμα
 

DeletedUser30097

Guest
Κατανοητή η απάντηση που δόθηκε και παραθέτω.
Εντάξει, οκ, το καταλαβαίνω αυτό που λες. Αλλά δεν είσαι υποχρεωμένος να το αγοράσεις.
Επίσης οι προσφορές είναι ίδιες για όλες τις χώρες, όχι μόνο για αυτές 'εντός κρίσης'.
Νομίζω πως ειπώθηκαν όλα σε δυο γραμμές και δε βρίσκω κάτι για να ψέξω.
Διακρίνοντας όμως την ευαισθησία που αποπνέει επί του θέματος, λέω ότι ίσως, θα μπορούσε, (αν δεν το 'χει ήδη κάνει), να το θέσει στην εταιρεία.
Ίσως ή χρήση ΚΑΙ «ειδικών», προσαρμοσμένων, προσφορών για χειμάζουσες οικονομικά χώρες, (ναι, δεν είμαστε η μόνη χώρα), να αποβεί προς όφελος και των οικονομικών τής εταιρείας, αλλά και της «φυσιογνωμίας» της, αναδεικνύοντας μέρος τής κοινωνικής της ευαισθησίας, με την κατάλληλη προβολή.


ΜΦΧ
Γιώργης.
 

D-force The Great

Νέο Μέλος
Σημερα εξαφανιστηκαν 500 διαμαντια απο το αποθεμα μου. Τι εγινε και γιατι; Εαν ειναι δικό μου το λαθος τοτε πρεπει ναναι να κοιταξετε τι δεν κανετε καλα για να γινοντε τετοια λαθη χωρις να αντιλαμβενεται ο παιχτης; Εχω σταματησει να παιζω σε 3 κοσμους σημερα ακριβως γιαυτη την απωλεια που δεν ξερω πως και γιατι. Το θεωρω daylight theft αν το καταλαβατε. Επισης υπαρχουν πολλα λαθη στο παιχνιδι που το κανουν να ειναι ασυμφορο απο πλευρας χρονου, ανταμοιβης και διασκεδασης/ Δεν ειναι καν πλησιον του αρχικου σχεδιασμου που οταν πρωτοξεκινησε στην Ελλαδα ολοι μας το χαιρομασταν χωρις να αναγκαζεσαι να ξοδεψεις πολυ χρονο και οι ανταμοιβες ησαν πολυ καλυτερες συγκρητικά με την σημερινη κατασταση. Δυστηχως αντι να το βελτιβνεται το κανατε και αχαριστο. Ευχαριστω.
Ακομα και στο φορουμ ψαχνω να ανεβασω το προβλημα σε ξεχωριστη αναρτηση και δεν υπαρχει σωστη και ευκολη σε προσβαση καθοδηγηση!!!! Που το πατε; σταματανε αβερτα το παιχνιδι ουκ ολιγοι και φαινεται οτι δεν σας ενδιαφερει. Για συνελθετε!!!!
 

DeletedUser31374

Guest
Κάποτε στη σούπερ προσφορά με 20 ευρώ παίρναμε 2000 διαμάντια και έβγαινε πολύ συχνά
τώρα 1700 όταν έχει διαγωνισμό η πουλάνε άχρηστα πράγματα στη τιμή ενός γεύματος μιας οικογένειας σε μας
η στο μισθό ενός μήνα σε άλλους και μετά στα 1300 διαμάντια.
Εγώ τώρα προσέχω που χαλάω και δεν αγοράζω όλοι μας αυτό κάνουμε.

Ένα παράδειγμα για εμάς τους πλούσιους Έλληνες :
Εικονικό κτήριο στο παιχνίδι η 3 κιλά κρέας με πατάτες στο φούρνο
το μισθό ενός μήνα για άλλους ζει μια οικογένεια με αυτά ας κάνουν μια έρευνα σε όλο το κόσμο
και κάποια από αυτά μας τα δίνουν δώρο σε αποστολές και μετά μας τα πουλάνε 10 με 20 ευρώ.

θα μου πείτε το έφθασα πολύ χαμηλά όμως αυτή είναι η αλήθεια.
θα τους δώσω μια συμβουλή που μου έλεγε ο παππούς μου.
<< Η κατανάλωση φέρνει το κέρδος >>
 
Κορυφή