ιστορίες - αποστολές

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32758
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32758

Guest
ερώτηση αλλά και παρατήρηση προχώρησα στον χάρτη ως προοδευτική εγώ είμαι στην αποικιακή άρα είχε σαν αποτέλεσμα να μπλοκάρουν οι ιστορίες και οι 3 να ζητάει απο την εποχή την βιομηχανική , λάθος μου ίσως που προχώρησα αλλά γιατί οι ιστορίες να είναι μόνο απο τον χάρτη και οχι απο την εποχή που βρίσκεται ο παίχτης και απο την άλλη γιατι δεν εχει επιλογή ο παίχτης αλλαγή σε αποστολές ιστορίας ; δεν θέλω να αλλάξω ακόμα εποχή ειναι νωρίς για μένα αρα αυτό δεν το θέλω σαν λύση υπάρχει άλλη λύση για να φτιάχνω ιστορίες αποστολές ;
 

DeletedUser31374

Guest
Η αποστολές ιστορίας είναι μόνο από το χάρτη
και είναι στάνταρ από το σύστημα δεν μπορείς να κάνεις κάτι.
 

DeletedUser32758

Guest
Η αποστολές ιστορίας είναι μόνο από το χάρτη
και είναι στάνταρ από το σύστημα δεν μπορείς να κάνεις κάτι.
Με λίγα λόγια μόνο αν αλλάξω εποχή , ευχαριστώ για την απάντηση αν ήταν και λίγο πιο θετική για μένα θα σε ευχαριστούσα δύο φορές
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Θα σου πρότεινα να προσπαθείς τις αποστολές ιστορίας να τις τρέχεις παράλληλα για να μην αντιμετωπίζεις τέτοιο θέμα
 

DeletedUser32758

Guest
Θα σου πρότεινα να προσπαθείς τις αποστολές ιστορίας να τις τρέχεις παράλληλα για να μην αντιμετωπίζεις τέτοιο θέμα
συγγνωμη δεν μπηκα εδω και μερες να διαβασω , ευχαριστω για την απαντηση που μου εδωσες αλλα αυτο που μου λες μπορω να το κανω αν γυρισω τον χρονο πισω , αρα η αλλη ερωτηση ειναι πως θα γυρισω τον χρονο πισω , ενταξει πλακα κανω , ειπα καθαρα ετρεξα τον χαρτη και μαλιστα τελευταια μου ζητησε στην καθημερινη να φτιαξω διαπραγματευσεις και ειχε σαν αποτελεσμα να τελειωσω και την προοδευτικη στο χαρτη εγω ειμαι ακομα αποικιακη και δεν μπορω να παιξω στις ιστοριες γιατι μου ζηταει απο την βιομηχανικη , επρεπε να εχει ο παιχτης την δυνατοτητα τουλαχιστον την μια απο τις τρεις να την αλλαζει , ευχαριστω καλο σας βραδυ
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Κάνε μια επιστροφή στις αποστολές σου και από εδώ και πέρα ( γιατί έχεις ακόμα εποχές να ολοκληρώσεις ) προσπάθησε να μην το τρέχεις πολύ για να μην έχεις τέτοιο πρόβλημα ( το έχω πάθει και εγώ αν θυμάμαι σε ίδια εποχή και σε κόσμο που δεν είμαι ενεργή πολύ και όντως είναι η μόνη λύση ).καλό σου βραδυ
 
Κορυφή