καλο καλοκαιρι απο Brotherhood

amakri

Νέο Μέλος
Η συντεχνία brotherhood μετα απο εναν δύσκολο χειμωνα, πολεμωντας ασταματητα μια ομαδα παικτων που ειχαν σαν μοναδικο σκοπο να κανουν ζημια, αποφασισε να κανει διαλειμμα για ξεκουραση, μπανια και διακοπες.
Παρολο που δεχομασταν ασταματητα επιθεσεις με 5-10-20 αγαθα τις αντιμετωπιζαμε χαλωντας χιλιαδες και τηρωντας το φερπλαιυ. διατηρηθηκαμε στην πρωτη θεση για σχεδον 2 μηνες και στην δευτερη για αλλους 6. τωρα ηρθε η ωρα για διακοπες.
Θελω και προσωπικα αλλα και εκ μερους της συντεχνειας μου να ευχαριστησω πρωτα την διαχειριση που ελυσε καποια προβληματα που ειχαν προκυψει σε μελη της συντεχνειας μας. θα ηθελα να ευχαριστησω ολες εκεινες τις συντεχνειες που τιμησαν τον λογο τους για καλη συνυπαρξη και δεν εκμεταλλευτηκαν το καταστροφικο παιχνιδι που εκανε η συγκεκριμενη ομαδα παικτων σε βαρος μας. θελω να ξερουν οτι οι brotherhood παντα τιμουσαν τον λογο τους και θα ανταποδωσουν οταν και εαν χρειαστει.
Θα ηθελα να ενημερωσω και τις αλλες συντεχνειες που στην λογικη του προσκαιρου οφελους εκαναν τις συμφωνιες και τον λογο τους χαρτι υγειας, οτι οπως τηρουμε με ευλαβεια τις συμφωνιες ετσι και ειμαστε < αλλιωτικοι > στους καιροσκοπους.


Οι ιδρυτες, οι αρχηγοι, τα μελη της συντεχνειας brotherhood σας ευχονται ολοψυχα καλο καλοκαιρι
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29638

Guest
Καλο καλοκαιρι πρωσοπικα και απο εμενα σε ¨εχθρους" και φιλους ευχομαι !!
 

agdim

Μέλος
Εμας απειλουσατε πως θα μας στειλετε για μπανιο οταν με την αδελφικη σας συμμαχια (Αρμαγεδωνμπραδερ) μας χτυπαγατε στη Βιομηχανικη με 5 ΑΓΑΘΑ ΤΗΝ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ,και τωρα πατε για μπανια πρωτοι; η μαλλον δευτεροι;
Οταν γραφεις κατι να γραφεις ολη την αληθεια και οχι μονο οτι σε συμφερει.
ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ

ΥΓ. Εγω εχω το θαρρος σαν επικεφαλης της συντεχνιας μου και γραφω εδω,δεν βαζω τους μουσικους μου να γραψουν.Οι αρχηγοι σας δεν εχουν το θαρρος να γραψουν;
 
Τελευταία επεξεργασία:

amakri

Νέο Μέλος
Δεν είμαι μουσικός, φιλόλογος είμαι, αφού τόσο ενδιαφέρεσαι να μάθεις... Όμως εκτιμώ την καλλιτεχνική δημιουργία. Δεν υποτιμώ, αλλά αντιθέτως σέβομαι. Και φυσικά, δε φοβάμαι να μιλήσω...

https://www.youtube.com/watch?v=jTVHuoUZ8VQ
 

DeletedUser30791

Guest
ΑΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΛΕΥΡΕΣ ΞΕΦΥΓΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ (ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ), ΜΑΣ ΑΔΙΚΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΟΛΕΜΗΣΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ 5 - 10 - 15 ΥΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ, ΠΑΛΕΨΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΜΕΙΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΔΕΙΞΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΞΙΟΑΜΑΧΗ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΑΘΕΜΙΤΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΜΑΣ, ΠΑΝΤΑ ΠΑΛΕΨΑΜΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΑΜΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΞΙΟΜΑΧΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΣΤΟ ΓΚΕΙΜ, ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ, ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΖΩΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.
 

DeletedUser28896

Guest
Απαντάω ως παίχτης. Δε κάνω καμία παρατήρηση, δε θέλω να παρεξηγηθώ ούτε να παρεξηγήσω.

Αποφευγετε να γράφετε με κεφαλέα.
Δεν αποτελεί σοβαρή παράβαση των κανονισμών απλά στα τσατ και τα forum όταν γράφουμε κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε οταν μιλάμε με κάποιον.

Φαίνεται δηλαδή οτι μας φταίει ο άλλος και του φωνάζουμε για να του επιβληθούμε. Κάτι το οποίο αντιβαίνει σε έναν όμορφο πολιτισμένο διάλογο.

Κεφαλαία μπορούμε να γράψουμε οταν θέλουμε να τονίσουμε κάτι συγγεκριμένο
Επίσης δε ξέρω αν συμβαίνει και σε εσάς, εγώ όταν βλέπω ενα μεγάλο κείμενο γραμμένο με κεφαλέα μου είναι δυσανάγνωστο, δυσκολεύομαι να το διαβάσω.
 
Κορυφή