παικτες 2 ταχυτητων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31292
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31292

Guest
δεν μπορω να καταλαβω κατι. να εισαι αποικιακη εποχη και να εχεις αμυνα βιομηχανικης. ετριβα τα ματια μου Υπαρχουν παικτες 2 ταχυτητων
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα δεν ειναι παιχτες δυο ταχυτητων. Ολοι μπορουν να εχουν
Προσφατα σε ενα αλλο τμημα ειχα αναφερει τον τροπο με τον οποιο μπορει καποιος
και να αποκτισει ανεξαρτητες μοναδες μεγαλυτερων εποχων
και να κερδισει τουρνουα μεγαλυτερων εποχων

https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Τουρνουά-πως-θα-παρω-μερος.6752/#post-31967

Υπαρχουν αποστολες που σχετιζονται με τον χαρτη των ηπειρων
οι στρατιωτικες μοναδες που κερδιζεις απο αυτες τις αποστολες ειναι της εποχης που εισαι στον χαρτη και οχι βαση της εποχης που εισαι στις τεχνολογιες
Εαν λοιπον καποιος ειναι μεν στις τεχνολογιες στην αποικιακη
ομως εχει ανοιξει επαρχιες του χαρτη της βιομηχανικης
μπορει να εχει ανεξαρτητες μοναδες της βιομηχανικης
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31292

Guest
Ευχαριστω για την απαντηση πρεπει να εχεις δικιο αλλα δεν αλλαζω αποψη
 

DeletedUser28896

Guest
Ο/Η παίχτης talamanta σας έδωσε πλήρη και τεκμηριωμένη απάντηση στο ερώτημά σας.

Τι είναι αυτό που βρίσκετε περίεργο;
 

DeletedUser31292

Guest
περιεργο δεν το βρησκω μετα απο την εξηγηση τις συμπαικτριας οξυμωρο ισως αλλα επιτρεψεμου να εχω και εγω την αποψη μου
 

DeletedUser28896

Guest
Μα σαφώς και να έχει κάποιος την άπψή του.
Είναι απόλυτα σεβαστόν.

Προχωρώντας στο παιχνίδι θα δείτε οτι και εσείς θα κερδίσετε μονάδες επόμενης εποχής απο αυτήν που θα είστε και τότε θα είστε ευχαρηστημένος.
Αρα εσείς θα είστε παίχτης δεύτερης ταχύτητας σύμφωνα με το σκεπτικό σας.

Πάντως το συγκεκριμένο είναι κάτι το οποίο είχαν αναφέρει και άλλοι παίχτες στο παρελθόν, αλλά δεν πρόκειτε για κάποια αδικία και παίχτες 2 ταχυτήτων.

Εσείς σαν παίχτης μπορείτε να αγωνιστείτε σε μια επαρχία επόμενης εποχής απο αυτήν που είστε, να κερδίσετε και το παιχνίδι να σας ανταμοίψει με μονάδες επόμενης εποχής απο αυτήν που είστε και ίδιας εποχής με την επαρχία του χάρτη που πολεμήσατε.
 
Κορυφή