προβλημα στα πακετα των ποντων απο χορηγιες ?

talamanta

Καμένος Χρήστης
Να υποθεσω οτι εντελως τυχαια και στα πλαισια του σφαλματος -ανευ τοκου-
οι ανταμοιβες μου απο χορηγιες ΜΚ ''κουτσουρευονται'' συστηματικα
και οχι στα πλαισια του ''καλου δοκιμαστη'' για πιθανη μελλοντικη ... μειωση των μπονους του Θολου
-τις προηγουμενες μερες δεν ειχα παει κομμωτηριο δεν ειχα και τριποδο οποτε νομιζα οτι απλως δεν υπολογιζα εγω καλα
..σημερα ομως ημουν ετοιμη
εβαψα την ριζα, εκανα μιζανπλι, πηρα παραμασχαλα την φωτογραφικη μηχανη το τριποδο το φλας κλπ και περιμενα στην γωνια -

Παμε λοιπον και στην νομοτυπη αναφορα ως νομιμοφρων παιχτης
(παρακαλω να μην γελατε δυνατα θα μας ακουσουν)
Οι ανταμοιβες που λαμβανω ως χορηγος δεν αντιστοιχουν με τα σωστα πακετα ποντων που επρεπε να λαβω
-λογω +μπονους Θολου-
1 http://prntscr.com/hi8ngc

2 το μπονους απο τον θολο μου ειναι 76% δηλ κανονικα αλλους +57 ποντους
https://prnt.sc/hi81e6

3 αυτα τα πακετα εδειξε η αποθηκη μου μετα την ολοκληρωση του εν λογω ΜΚ ως συνολικη ανταμοιβη

https://prnt.sc/hi7zxg

Κανονικα επρεπε να ειναι 13 πακετα των 10 και 1 των 2 ποντων οι συνολικοι ποντοι
και αυτο εχει επαναληφθει και σε αλλα μκ αλλων παιχτων
την προηγουμενη φορα
αντι για 114 ποντους ελαβα ενδειξη στην αποθηκη 9 πακετα των 10 και 2 πακετα των 2 ποντων

δεν μπορω να ειμαι 100% σιγουρη εαν αυτο το σφαλμα εμφανιστηκε στην τρεχουσα εκδοση/αναβαθμιση 'η εαν ηταν και σε προηγουμενες
Εκδοση : 1.115.c5336ab1c8 (29.11.2017 11:17)
Παικτης : talamanta
Κοσμος : gr2
Εκδοση flash : WIN 27,0,0,187
Λειτουργικο Συστημα : Windows 10
Περιηγητης : Chrome/62.0.3202.94
Εχω ηδη αποστειλει και μνμ στην υποστηριξη
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Χωρις να μαι σιγουρος αλλα θεωρουσα σε μενα οτι το 9+ (εννεα συν) σημαινει παραπανω απο 9 πακετα και το γραφουν ετσι επειδη δεν εχουν προβλεψει για διψηφιο αριθμο εκει (που δεν μου εχει εμφανισει ποτε κιολας αν δεν λανθανω).
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Χωρις να μαι σιγουρος αλλα θεωρουσα σε μενα οτι το 9+ (εννεα συν) σημαινει παραπανω απο 9 πακετα και το γραφουν ετσι επειδη δεν εχουν προβλεψει για διψηφιο αριθμο εκει (που δεν μου εχει εμφανισει ποτε κιολας αν δεν λανθανω).
δεν νομιζω οτι ισχυει
γιατι στο προηγουμενο μου εδειξε +2 και για το πακετο των 2 ποντων
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
δεν νομιζω οτι ισχυει
γιατι στο προηγουμενο μου εδειξε +2 και για το πακετο των 2 ποντων

χμμ! Μονος σιγουρος τροπος παντως να χεις σημειωσει ποσους διαθεσιμους πονυους ειχες πριν και να συγκρινεις με το μετα.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
εχεις δικιο ..μετα την απομακρυνση εκ του ταμειου ουδεν λαθος αναγνωριζεται και μεταξυ μας γω ποτε δεν κοιτω τα ''ρεστα''
ειμαι του ...οσα ερθουν οσα πανε
συνεχεια
ΠΤΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ
Χωρις να μαι σιγουρος αλλα θεωρουσα σε μενα οτι το 9+ (εννεα συν) σημαινει παραπανω απο 9 πακετα και το γραφουν ετσι επειδη δεν εχουν προβλεψει για διψηφιο αριθμο εκει (που δεν μου εχει εμφανισει ποτε κιολας αν δεν λανθανω).
ειχες δικιο τελικα για το + 9 και αφου δεν μετρω τα πακετα
παει η εν τοκη αποζημιωση που θα απαιτουσα ..μεχρι και 8 επιπεδα θα ζητουσα γιατι εγω θα τοποθετουσα σε καλες ''μετοχες'' τα 20 -40 ποντακια μου και ο καθε ποντος θα μου επεφερε ισα και 200 ποντους
 
Τελευταία επεξεργασία:

dio21

Καμένος Χρήστης
Το 9+ σημαινει οτι μπηκαν στην αποθηκη σου πανω απο 10 πακετα...
το εχω καρατσεκαρει αρκετες φορες στην αποθηκη μου, και ποτε δεν ειχε γινει λαθος στα πακετα....
τωρα γιατι "δεν μπορει" το συστημα να γραψει 15 ή 18 δεν το καταλαβαινω....μη με ρωτατε....;)
 
Κορυφή