προβλημα ?

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
υπαρχει γενικο προβλημα?
στον α κοσμο πριν λιγο μπηκα κανονικα
οταν προσπαθω στον β με πεταει εντελως εξω και μετα μου δειχνει γενικο προβλημα ...και πτου απο την αρχη
φορτωνει μπαινω στον α ....και οταν παω να μπω στον β ..μια απο τα ιδια
το προβλημα ειναι και στα αλλα παιδια της ιθακης ...
οι υπολοιποι ειστε οκ ?
..ασχετο τωρα εαν συμβαινει μονο σε μας
σας ορκιζομαι κρυωμενα ηταν τα μωρα μου για αυτο ρουθουνιζαν λιγο πιο εντονα και θορυβωδη ('η κοινως ροχαλιζαν)
δεν ηταν αναγκη να μας διωξετε λογω θορυβου...για ενα βραδυ ας βαζατε ωτοασπιδες ....αλλωστε ολα ..μελωδικα ανασαινουν αλλοι θα το θεωρουσαν ...χαλαρωτικη μελωδια και θα πληρωναν για να τα ακουνε εεεεε
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30600

Guest
εχω κ εγω το ιδιο προβλημμα κ δν μπορω να μπω καθολου τι γινεται φλαταρε ο σερβερ...
 

AGALITSAS

Μέλος
Καλησπέρα, μια από τα ίδια και εγώ παιδιά, ενώ με συνδέει, δεν φορτώνει κανένας από τους τρεις κόσμους για να μπω :(( ...!!!
 

DeletedUser27346

Guest
το μαγαζι εκλεισε νωρις σημερα μαλλον επηδη ανοιγουν τα σχολεια αυριο.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Τωρα εμαθα και o γαλλικος σερβερ εχει προβλημα
...ουφ ηρεμισα λιγο ...δεν μας εδιωξαν ακομη λογω ....μελωδικης ανασας
 

leontari

Νέο Μέλος
Το ίδιο και σ' εμένα στον Α' κόσμο...ξεκινάει να κάνει την σύνδεση, δεν την ολοκληρώνει κι επιστρέφει στην αρχική σελίδα
 

DeletedUser1294

Guest
το ιδιο και εγω εχω προβλημα προφανος ειναι γενικο το προβλημα ξερει κανεις απο τους διαχηρηστες του φορουμ τη εγεινε βρε φιλε μου...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Παιδια ξαναλειτουργει ..γρηγορα στις πολεις μας ..εγω παντως σημερα θα πιασω κανονικο ''στασιδι'' δεν ξαναβγαινω ..
ομως νομιζω οτι ''κολλανε'' τα κυκλικα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
[thy]Υπήρξε απ' ο,τι φαίνεται κάποιο πρόβλημα με τους servers του παιχνιδιού. Τώρα θα πρέπει να δουλεύουν όλα κανονικά.
Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση.[/thy]
 

DeletedUser30783

Guest
εμενα δεν κολησε ...παρολο που το ιντερνετ μερικες φορες τροει καπια γερα κοληματα δεν με πεταει απο το παιχνιδι :)
 

DeletedUser29206

Guest
Δοκίμασες να ξαναμπείς στο παιχνίδι;
Δοκίμασες να μιλήσεις στην υποστήριξη;
Πάντα για τέτοια θέματα μιλάμε στην υποστήριξη.
 
Κορυφή