προς τους αγαπητους royal

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30858
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30858

Guest
Καλή χρόνια σε όλους ακόμα και στους εχθρούς μας .
Θα ήθελα ένα λεμονοστύφτη και μερικές μπανάνες από τους royal που έχουν την εντύπωση ότι όλοι είναι βαλτοί από εμάς πρέπει να γνωρίζουν έστω και λίγο ποσό αγαπητοί είναι από τον <Γ> κόσμο και μετά να κάνουν τις υποθέσεις τους όσο για το αν νομίζουν ότι έχουν κάνει κάτι είναι πολύ γελασμένοι και τους ευχαριστούμε που μας έβγαλαν από την ρουτίνα της απραξίας όσο για αγαθά μην στενοχωριέστε δεν θα ξεμείνουμε ποτέ έχουμε τόσα για να παίζουμε μαζί σας για πάντα εμείς είχαμε σκοπό να τα αφήσουμε όλα αλλά για κάποιο λόγο το καθυστερήσαμε σας ευχαριστώ εγώ προσωπικά που μας σπρώξατε λίγο να παίξουμε και να περνά η ώρα μας όσο για τα αγαθά που λέγαμε αυτά είναι μόνο τα δικά μου εσείς όλοι σαν ROYAL έχετε τόσα ?
http://prntscr.com/5qio3n
Άντε και ότι επιθυμείτε να το βρείτε
ΥΓ. εκτός από την πρωτιά, φυσικά αυτή ούτε στα όνειρα σας καλή συνεχεία !!!
 

DeletedUser30858

Guest
http://prntscr.com/5qwtqx
Όσο για τις μπανάνες κρατήστε τες γιατί μαλών θα τις χρειαστείτε εσείς να ταΐσετε της δικιεσας μαϊμούδες
 

DeletedUser30200

Guest
:tongue::razz::razz::tongue::blink::devil::lol:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Την επόμενη φορά θα μπο σαν ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ και την επόμενη σαν ΚΛΕΥΤΟΚΟΤΑΣ!!!!!!
Αν υπάρχει πρόβλημα με το όνομα που μπαίνω πες μου ποιο σου αρέσει να το βάλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser27355

Guest
Οι πρώτοι διδάξαντες των μαιμούδων και κλώνων, έρχονται τώρα να το παίξουν οσίες παρθένες??
Επειδή κάποιος εκτός συντεχνίας ονόμασε μία συντεχνία όπως ήθελε και έβαλε μια πολιορκία μή κάνοντας μάχες??
Όλοι στο Γ κόσμο γνωρίζουν και θυμούνται τους κλώνους σας και τις τσατσοσυντεχνίες. Σου παραθέτω κάποιες για να σε βοηθήσω να θυμηθείς:
- Αρμαγεδδών 1
- Αρμαγεδδών 2
- Χάος
- ο χρήστης Basilik 1 που μία βγαινει, μια μπαινει στη συντεχνια, φτιάχνει συντεχνια χτυπα με 5 αγαθα και ξαναμπαινει, μέχρι και πριν μια βδομάδα
Άσε τα διδάγματα λοιπόν και να ξέρεις οτι εμείς επιλέξαμε να σας βγάλουμε όπως λες απο την απραξία και τωρα θα χορέψετε όπως εμεις θέλουμε
 

DeletedUser30858

Guest
1)γιάννη υπάρχουν δισεκατομμύρια ονόματα γιατί πρέπει να χρησιμοποίησης ένα από τα 100 που υπάρχουν αιδώ σε συντεχνία και να τους έκθετης όπως και έκανες
2) μπουμ εσένα δεν θα σου απαντήσω θα πάρεις την απάντηση μονός σου και θα σκάσεις σαν το ονοματάκι σου, αν και δεν μας ενδιαφέρει αυτό !
3) πανό τα ξέρω πόλη καλά αυτά τα ονόματα κράτησαν της εισόδους προς τους αρμαγεδδών με ασπίδες αλλά δεν της θυμάμαι να κανανε πολιορκίες πουθενά άλου και αποτι θυμάμαι από κάποια παιδιά που μου λεγανε ότι οι αρμαγεδδωνες κάνουν τα πάντα ήταν από δικά σου λόγια όπως μου είπαν από την στιγμή που ήρθα εδώ στους αρμαγεδδωνες έχει πάνω από 4 μήνες τώρα ποια δεν άκουσα από κανένα να πει σε κάποιων η κάποια συντεχνία πηγαίνετε να χτυπήσετε τους royal.
φυσικά έχω ακούσει από πόλους έξω να λένε θα πάω να χτυπήσω τους royal γιατί δεν τους χωνεύουμε.
γιατί κάποιος όταν πηγαίναμε ναπαρουμε κάποιους κενούς τομής έστελνε προσωπικά μηνύματα απολιτικά ……… ότι αν ακουμπήσουν τους τομής αυτούς θα τους ………… γιατί οι τομής αυτοί βλέπεις είχαν όνομα και κουδούνι ήταν ιδιόκτητοι με αυτό τον τρόπο φιλέ μου να ξέρεις δεν κάνεις φίλους αλλά εχθρούς
όσο για αυτό που κανανε οι αρμαγεδωνες σε σας από την εποχή με το βατραχάκι αναλογιστικές ότι τους είχες πετάξει πόλη χώμα στην πλάτη και έπρεπε να ανταποκριθούν όπως και κανανε αλλά με την δίκια τους συντεχνία παραχώρησαν τα πάντα και σας ήρθαν
φυσικά σαν δίκαιος άνθρωπος που είμαι θα πω ότι οι αρμαγεδδών κανανε ένα τρομερό λάθος που χωρίς να το σκεφτούν καλά ένα βραδάκι μπήκαν στους ίνκας για να βοηθήσουν να σας χτυπήσουν είναι το μεγαλύτερο λάθος τους κατάφεραν να δώσουν τροφή σε όλα αυτά που έλεγες και τους έθαβες ,αφού τότε το είχα πιστέψει και εγώ
και κάτι ακόμα από μια πρώτη μάτια στα 80 άτομα της συντεχνίας σας είδα καμία 30 εργοστάσια αγαθών και καμπόσες εκατοντάδες ομάδες κρούσης μπορείς να μου πεις από που σας έρχονται τα αγαθά για να παίζετε η να ρωτήσω καλύτερα την υποστήριξη και να το ψάξει αυτή αφού θέλουμε όλοι ένα σωστό παιχνίδι για όλους εδώ μέσα?
 

agdim

Μέλος
δε πα να ρωτησεις και τον παπα της Ρωμης. και μη ρωτας τους δικους σου για να μαθεις την αληθεια για πραγματα που δεν ξερεις γιατι ποτε δεν θα στην πουνε οπως ειναι ακριβως.για ρωτα για το φιλαρακι μου τον τεσσο οταν εβγαινε και εμπαινε σε μαιμου συντεχνιεσ και χτυπαγε και εμας και τους τιτανες αναγκαζοντας τους να ξεκινησουν αυτο που ξεκινησαν.και μετα ελεγαν στον κοσμο τα αφεντικα σου οτι εμεις τους στειλαμε.αστα βρε φιλε,εισαι χθεσινος και δεν γνωριζεις ιστορια.
 

DeletedUser27355

Guest
Για ρώτα καλύτερα μέσα εκεί ή μάζεψε πληροφορίες γιατι μάλλον δε τα θυμάσαι καλά ή δε θες να θυμάσαι καλά..
οι Χάος ήταν μόνο για ασπίδες???
οι call of duty ήταν μόνο για ασπίδες???
Όσο για το βατραχάκι που λές για θυμήσου καλύτερα, δε παραχωρήσατε πουθενά τίποτα.. οι τιτάνες σας ξηλώνανε και μετά στέλνατε κλώνους για να κάνετε φθορά και ζημιές.
Λοιπόν η συζήτηση εδώ δεν έχει τέλος όπως καταλαβαίνεις, απλά μη τα βλέπουμε όλα μονόπλευρα.
Η royal guard δεν εχει κάνει χρηση μαιμουδων και κλωνων συντεχνιων οπως έχετε κανει εσεις πολλακις και τωρα εμφανιζεσαι εσυ σαν προστατης των αξιων και αρχων....
Ας το κλείσουμε εδω και η συνέχεια είναι in game.
 

DeletedUser30200

Guest
:razz::razz::tongue::lol::razz::lol::lol::razz::eek:mg::roll::evil:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30858

Guest
signomi gia ta latinika alla i orthografia mou einai xalia
mou dosate tis plirofories pou eithela
apoti katalava to olo thema einai o logariasmos tesos einai filos mou kai exoume paei kai gia enan kafe mazi einai enas normal anthropos ala variotan na kathete apragos einai aftousios kai efevge apo tin mia sintexnia stin ali monokai mono gia na kanei maxes filoi mou den eixe kamia sxesi afto ma tous armagedones tin call tin eftiakse o dennis44p kai eimoun kai ego ekei mesa otan xathike gia kapio distima apo to game eno exo eixa metaferthi stoous trismegistous tote o tesos mou zitise na ton valo mesa stin sintexnia giati stous armagedones den ekanan tipota den thelane na varesoun kanena kai me efage kai emena na pao ekei kai na epektathoume se mia sintexnia pou tha kanei maxes me olous anekseretos to eixe xoui na kanei maxesden nomizo oti afto mporite na to xreosete stous armagedon
file pano an eixame kanei afti ti filiki kouventa sto skype otan sou eixa pei tha eixes aftes tis plirofories noritera kai tha ikseres oti se kapia pragmata kaneis lathos kai opos pistevete oti den exo plirofories gia kapia pragmata to idio kai eseis den exete plirofories gia ola
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30858

Guest
thelo na zitiso mia signomi ston pano molai giati nomiza oti milousa mazi tou edo alla me prosopiko minima mou eipe oti o panos den einai aftos signomi lathos mou
 

DeletedUser30200

Guest
:blink:8):lol:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30858

Guest
boom den exo kati mazi sou oute kai me kanena alo diko sas den mporo na sou po ti na pistepsis mporo omos na po oti ksero me alithia kai pathos kai mia filiki simvouli den exeis katalavi akoma pos pezete to pexnidi afto i poli sou einai se kaki katastasi prepei na tin veltiosis exei poles prooptikes akoma kai den tis exeis aksiopioisi
 

DeletedUser30200

Guest
:DD:blink::lol:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29920

Guest
Καλησπερα πριν λιγο καιρο ηρθαμε μαζι με αλλα 4 φιλαρακια στους ρογιαλ ειχαμε παει σε ενα καρο συντεχνιες πιο πριν οπου με καποιους παραμενουμε φιλοι και με αλλους τα χαλασαμε.Σε ολες αυτες τις συντεχνιες ηταν αρκετα καλα βοηθουσαν στις Π/Τ,προσφορες,ειχαν χαβαλε αυτο που ελειπε και λειπει ομως ειναι οτι αντι να βλεπουν τον πολεμο συντεχνιων πιο επιθετικα τον βλεπουν αλλιως
Σχεδον ολες οι συντεχνιες βολευονται με τους 5-6 τομεις τους και στοχος τους ειναι να μαζευουν αγαθα και να κανουν διαπραγματευσεις για να παιρνουν ευκολους τομεις.εγω ρωταω το εξης δεν εχω το δικαιωμα να εχω μονο στρατιωτικα κτηρια ;
Δεν θα ηταν πιο ωραιο να υπαρχει κοντρα μεταξυ των συντεχνιων απο το να βολευονται ολοι με τους 5-6 η τους 20-30 τομεις που εχουν ηδη;
Γιατι να μας νοιαζει η πρωτια και οχι η διασκεδαση;θα κερδισουμε κατι;
 

DeletedUser30858

Guest
etsei opos tales akrivos einai leonida me tin moni pragmatikotita oti den ginete tipota xoris ta agatha kai fisika mporeis na exeis kai pola fisika stratiotika ktiria mesa stin poli sou kai nai olo afto kalo ekane edose ligo endiaferon edo mesa
 

DeletedUser29920

Guest
Συμφωνω χωρις αγαθα δεν γινεται τιποτα για αυτο και ολοι εχουμε ατομια οσοι μπορουν και παρατηρητηρια.και οσοι δεν θελουν μαχες η δεν μπορουν βαζουν παραγωγη αγαθα.απλα φιλε δεν καταλαβαινω γιατι ρωτησες με αυτον τον τροπο ποσα αγαθα εχει η συντεχνια;
Δεν νομιζω να εχει σημασια δεν ξαναγραφω αλλο μηνυμα εδω γιατι δεν εχει και νοημα ολο αυτο με τα μηνυματα.ειναι απλο οι ρογιαλ εχουν μια κοντρα με αρμαγεδων και οσους τους βοηθουν οπως το ιδιο και εσεις.
 
Κορυφή