πρόβλημα στης αποστολές

deka1

Νέο Μέλος
Καλημέρα.. παρατήρησα ότι στον πρώτο μου κόσμο δεν με ανοίγει η επιλογή από την αποστολή.
prnt.sc/xcr1da
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα.. παρατήρησα ότι στον πρώτο μου κόσμο δεν με ανοίγει η επιλογή από την αποστολή.
prnt.sc/xcr1da
Καλημερα
να σας κανω μια προταση μπας και σας βοηθησει
δοκιμαστε να μπειτε απο Maxthon (περιηγητη)
απο τις κεντρικες ρυθμισεις του υπολογιστη σας ως κυριαρχο περιηγητη μην βαλετε τον EDGE
και σβηστε οτι μνμ παλια εχετε
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα.. παρατήρησα ότι στον πρώτο μου κόσμο δεν με ανοίγει η επιλογή από την αποστολή.
prnt.sc/xcr1da
Με μία δεύτερη ματιά στο σκρινσοτ (όχι δική μου :p) φαίνεται ότι κάτι τρέχει με την ανάλυση μάλλον του παιχνιδιού ή του περιηγητή σου (ίσως και της οθόνης αν και είναι το λιγότερο πιθανό με βάση το λίγο που φαίνεται από το taskbar)
 

finrοd

Banned
Καλημέρα.. παρατήρησα ότι στον πρώτο μου κόσμο δεν με ανοίγει η επιλογή από την αποστολή.
prnt.sc/xcr1da
26/05/2012 και 11 όλες κι όλες οι αναρτήσεις, με 11η την άνω παρατιθέμενη!!!
Προσωρινή ...αβλεψία; Διάθεση «πειράγματος»; Εκπαιδευτική δοκιμασία;
Ό,τι από τα τρία κι αν είναι, τότε που το διάβασα γέλασα. Να 'σαι καλά.
Βέβαια, λύθηκα στα γέλια σαν την πρώτη απάντηση είδα. Πού θα πάει; Θα την φτιάξουμε την ...πατατοσαλάτα!
Διάλεξε....jpg

ΥΓ
Στο πόσο τοις εκατό άραγε να είναι η μεγέθυνση για να παρθεί το συγκεκριμένο στιγμιότυπο;
 
Τελευταία επεξεργασία:

K a p a m a r o u

Νέο Μέλος
Δεν ξερω αν υπαρχει τροπος να προσπερνας τις αποστολες τις Ιστοριας αν δεν εισαι στην σωστη εποχη. Αλλα καλο θα ητανε αν υπηρχε επιλογη διαγραφης 'η επομενης
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα οπως γνωριζετε υπαρχουν 2 ειδων αποστολες
οι αποστολες ιστοριας δινουν συνηθως πολυ καλες ανταμοιβες
και ουσιαστικα ειναι ο τριτος πυλωνας* των προαπαιτουμενων για την ολοκληρωση της εκαστοτε εποχης για αυτο δεν ακυρωνονται
*τεχνολογιες χαρτης αποστολες ιστοριας
 
Κορυφή