[συζήτηση] Αναβάθμιση στην 1,64

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.64 [/iris]
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα παρα πολυ καλο, γιατι υπηρχε προβλημα με αρκετα μελη τα οποια πιστευαν οτι λειτουργουσε η αποχωριση οπως η διαγραφη του παλιου κεντρου μνμ
δηλ αποχωρουσαν μεν, απο ενα κυκλικο πχ. για να μην βαραινει ο υπολογιστης τους
απο τον ογκο των πολλων μνμ του κυκλικου (κυριως τις ωρες που εκαναν μαχες ..καλα εστω και με τον μορφεα εεεε)
ομως θεωρουσαν οτι με το που θα εγραφε καποιος ενα νεο μνμ στο συγκεκριμενο κυκλικο
θα ειχαν και παλι προσβαση στο εν λογω κυκλικο-οπως ισχυε με την παλια διαγραφη-
το οποιον δεν ισχυε γιατι αποχωριση = οριστικη διαγραφη του μνμ
Αναγκαζομασταν να ανοιγουμε νεα κυκλικα συνεχεια, ετσι ωστε να εχουν ξανα προσβαση ολα τα μελη μας σε κοινο κυκλικο
Τωρα λοιπον λυνεται αυτο το μικροπροβληματακι, αρκει να προσθεσεις απλως το ονομα του μελους (το οποιον ειχε αποχωρισει) για να ξαναεχει προσβαση
...και επεται ο γνωστος ηλος ..κοινως καρφακι
..τα αλλα τα...μεγαλοπροβληματα να δουμε ..εαν και ποτε θα επιλυθουν
Ασχετο...το αβαταρ μου ειναι μια ταλιος προσφορα προς τον ..πρωην ανωθεν μου BrokenHeart
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser1355

Guest
οταν καποιος θα μπαινει στη συζητηση θα βλεπει ολα τα προεγγεγραμμενα ή μονο απο κει που μπηκε και μετα??
επισης το πιο σημαντικο....που ειναι η αναβαθμιση?????????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28896

Guest
Πολύ καλή ερώτηση του antreats

Οταν κάποιος μπαίνει στη συνομιλία μπορεί να δεί τα προγγεγραμμένα που λες.

Αυτό μπορεί να είναι και θετικό και αρνητικό.

Απο τη μία σε κάποιους μπορεί να αρέσει, απο την άλλη σε κάποιους άλλους όχι.

Ακόμα και αν κάποιος διωχτεί η φύγει μόνος του και ξαναμπεί στο group είναι σε θέση να δει τα όσα έχουν γραφεί
 

DeletedUser1355

Guest
χαχαχαχαχα σε επιασα... οποτε παιδια οταν φευγει καποιος τωρα κομμενα τα... '''στα τσακιδια να παει, αχρηστος ηταν, κλπ κλπ κλπ''
τωρα με την αναβαθμιση τι εγινε ομως? που ειναι?
 

DeletedUser1355

Guest
επισης αλλη μια ερωτηση...οταν πεταξω εξω απο μια συζητηση καποιον, στα μηνυματα του αυτος τι εχει? ενα μυνημα με ενα σημαιακι που ειναι σταματημενο εκει που πεταχτηκε εξω, ή χανεται τελειως το μνμ στο οποιο συμμετειχε απο τα μηνυματα του???
επισης ανακαλυψα οτι σε μηνυματα με 2 μονο ατομα δεν γινεται να μπει αλλος. δλδ αμα κανω μια συζητηση με εναν συμπαιχτη, δεν γινεται προσθηκη αλλου! μονο σε ομαδικα μηνυματα γινεται η νεα δυνατοτητα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28896

Guest
Αν ο παιχτης φύγει απο τη συνομιλία απο μόνος του τότε το group χάνεται απο το ιστορικό του.
Αν τον διώξουν, χωρίς να μαι σίγουρος βλέπει μέχρι εκεί που τον διώξανε.

Στη συζήτηση 2 ατόμων οπως σωστά λες δεν μπορεί να μπει τρίτος
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα παιδια....
τα χαιρετισματα μου συντεκνε αντρεα...)))
μια παρατηρηση απο την πρωτη ματια... χαθηκε η επισυμανση εντος του μηνυματος, που "μαρκαρε" το απο που και μετα αρχιζουν τα "νεα μηνυματα"...κακο κατα τη γνωμη μου, ισως παραληψη των δημιουργων, ελπιζω να το καταλαβουν γρηγορα...ηταν ενα χρηστικο και αρκετα βοηθητικο εργαλειο, για μας που διαβαζουμε ολα τα μηνυματα....
τωρα, οσο αφορα αυτο που ρωτησε ο αντρεας και απαντηθηκε οτι αν ξαναμπει σε μνμ καποιος βλεπει ολη -και την προηγουμενη- συζητηση....αυτο ακυρωνει το παραδειγμα που μας δειχνουν, στην αναφορα για τη συγκεκριμενη αναβαθμιση... (οτι διωχνει την αλλη και τα λενε γιαυτην και μετα την ξαναβαζει)....εκτος και αν γιαυτο τον πεταει η αλλη εξω μετα...αχαχαχαχ.....παντως θα πρεπει να το δοκιμασουμε με καποιον σε ομαδικο....
επιτελους παντως, περιμεναμε αρκετοι αυτην την αναβαθμιση, και κυριως οσοι ασχολουμαστε με τα ομαδικα κυκλικα, και οποτε εφευγε ή ερχοταν καποιος παικτης, αντι να στεναχωρηθουμε ή να χαρουμε -αναλογα με την περιπτωση- τραβουσαμε τις ,,,τριχες μας και προσπαθουσαμε να βρουμε ορεξη να ξανασηκωσουμε κυκλικα....
τελειο οτι μπορω να ξαναβαλω με το ζορι καποιον που αποχωρησε απο "σημαντικο" συντεχνιακο κυκλικο, και μου γυρνουσαν τα ματια...χεχεχε...θα παρω την εκδικηση μου τωρα....!!!
θα το βλεπει θελει δεν θελει.....αχχααχαχ....
αντε και εις ανωτερα.....
 

DeletedUser1355

Guest
ερωτηση....
αμα αποχωρησει απο μια συζητηση αυτος που ανοιξε το μηνυμα, ποιος γινεται ο διαχειριστης μετα?
ερωτηση 2..
με αυτες τις ωραιες αλλαγες, υπαρχει δυνατοτητα ισως αργοτερα να προστεθει στην καρτελα δημιουργιας μηνυματος εκτος της επιλογης ''ολη η συντεχνια'', να μπει και το ''ολη η γειτονια'', ''ολοι οι φιλοι''??
 

AGALITSAS

Μέλος
Λεπτομέρειες φίλε Αντρέα όλα αυτά που αναρωτιέσαι, το σπουδαιότερο είναι ότι Κ Ο Λ Λ Α Ε Ι και ειδικά στις μάχες μας Β Α Σ Α Ν Ι Ζ Ε Ι ...!!!
 

DeletedUser31257

Guest
Καλησπέρα παιδια απο μενα . Ειμαι νεος στο φορουμ. Εμενα εκτελει εντολες 5 με 10 δευτερα μετα την εντολη μου. Πρεπει να προσεχω μηνπατησω 3ή4 εντολες γιατι γινεται χαμος. Στις μαχες λειτουργει κανονικα. Ακουσατε τιποτα για το event? Ευχαριστώ, Παναγιωτης.
 

DeletedUser31257

Guest
Καλησπέρα παιδια απο μενα . Ειμαι νεος στο φορουμ. Εμενα εκτελει εντολες 5 με 10 δευτερα μετα την εντολη μου. Πρεπει να προσεχω μηνπατησω 3ή4 εντολες γιατι γινεται χαμος. Στις μαχες λειτουργει κανονικα. Ακουσατε τιποτα για το event? Ευχαριστώ, Παναγιωτης
Πηγα να απαντησω στο πανω μυνημα και ανοιξα καινουριο θεμα.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Oσο περνανε οι μερες αρχιζουν να με ανυσηχουν καποια σφαλματα (γνωστα μετα απο καθε αναβαθμιση) τα οποια δεν διορθωνονται....
αναφερω....μετα απο καθε μαχη στη γειτονια η μπαρα των γειτονων ξαναγυρναει στην αρχη και πρεπει να ξαναψαχνεις....
το φωτακι της ειδοποιησης για νεο μνμ, δεν αναβει...πριν αναβε συνεχεια...κατι αναμεσα θα το πετυχουν τα παιδια που θα παει....))))
και κατι για συσκευες Androit...εκει τα καλα της αναβαθμισης οσο αφορα την διαχειρηση του μηνυματος δεν τα ειδα....και ακομα, δεν βλεπω το μνμ οταν γραφω (ενω γραφετε, εγω δεν μπορω να δω τι), παρα μονο ενα κλικ πριν πατησω αποστολη...για να διορθωσω, ουτε λογος βεβαια...οχι οτι σκαω κιολλας, καθως ειμαι φανατικος του pc οσο αφορα τα games, αλλα σκεφτομαι τι αναστατωση και αναμπουμπουλα εφερε σε ολους μας η περιβοητη αναβαθμιση για συσκευες Androit και Ios, με ολες τις αλλαγες εις βαρος των pc-users, και δεν δικαιολογω την καθυστερηση στο διορθωμα των σφαλματων...βεβαια ειναι σε αλλο θεμα αυτο, που φανταζομαι οι χρηστες συσκευων εχουν αναφερει αρκετα....
 
Κορυφή