συμπληρωματικες αποστολες πρωιμου μεσαιωνα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31424
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31424

Guest
στον πρωιμο μεσαιωνα στο χαρτη της ηπηρου υπαρχουν κατι βουνα. τα βουνα αυτα συνοδευονται με μια σειρα bonus αποστολων. πως ανοιγουν αυτες οι αποστολες; νομιζω οτι πρεπει να κανω μια ερευνα. ποια ομως;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29206

Guest
Όχι στον πρωιμο μεσαιωνα τα κατακτεις αυτά τα βουνα δεν χρειαζεται να ξεκλιδωσεις τιποτα. Δεν σε αφηνει να τα ανιχνεύσεις;
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Αν θυμαμαι καλα στα δινει σε αποστολη καποιος να πας να τα κατακτησεις (και στο τελος σου δινει το μοναστηρι σαν αμοιβη).
 

DeletedUser31424

Guest
με αφηνει απλως υπαρχει μαζι και μια σειρα bonus αποστολων η οποια ανοιγει αν κανει μια ερευνα...αλλα ποια;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
με αφηνει απλως υπαρχει μαζι και μια σειρα bonus αποστολων η οποια ανοιγει αν κανει μια ερευνα...αλλα ποια;
Καλησπερα
μπορεις να γραψεις ακριβως τι ζηταει η αποστολη ?
συνηθως εαν δεν λεει καποια συγκεκριμενη ονομαστικα
τοτε ισχυει το να ξεκλειδωσεις μια τεχνολογια γενικα -οποια μπορεις πιο ευκολα -
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Παντως στο wiki το αγγλικο αναφερει οτι μολις κατακτησεις το dunkewald ξεκιναει το side quest που αφορα του βαρβαρους και τα βουνα.
 

DeletedUser31424

Guest
δεν ξερω δεν μου της εχει βγαλει ακομα
Καλησπερα
μπορεις να γραψεις ακριβως τι ζηταει η αποστολη ?
συνηθως εαν δεν λεει καποια συγκεκριμενη ονομαστικα
τοτε ισχυει το να ξεκλειδωσεις μια τεχνολογια γενικα -οποια μπορεις πιο ευκολα -
δεν καταλαβες ακριβως τι ενοοω
 

DeletedUser29206

Guest
αμα σου λεει να κανεις ερευνα μια τεχνολογια σημαινει πως πρεπει να κανεις ερευνα μια οποιαδήποτε τεχνολογια
 

DeletedUser31424

Guest
δεν καταλαβες δεν ανοιξε καν η σειρα bonus αποστολων. δεν ξερω ομως πως να την ανοιξω νομιζω πως πρεπει να γινει μια ερευνα αλλα ποια;
 

DeletedUser29206

Guest
δεν καταλαβες δεν ανοιξε καν η σειρα bonus αποστολων. δεν ξερω ομως πως να την ανοιξω νομιζω πως πρεπει να γινει μια ερευνα αλλα ποια;
Νομιζω πρεπει να κατακτησεις ολες τις επαρχιες του πρωιμου μεσαιωνα για να σε αφησει πια
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Αδελφε στο εγραψα και εγω πιο πανω αλλα δεν με πιστεψες μαλλον!! To dunkenwald πρεπει να κατακτησεις και μετα εμφανιζει την σειρα αποστολων. Στην πρωτη θα σου ζητησει να στρατολογησεις δυο μοναδες συν να κατακτησεις ολες τις περιοχες του Hasdrubaal Barkas.
 

DeletedUser31424

Guest
Αδελφε στο εγραψα και εγω πιο πανω αλλα δεν με πιστεψες μαλλον!! To πρεπει να κατακτησεις και μετα εμφανιζει την σειρα αποστολων. Στην πρωτη θα σου ζητησει να στρατολογησεις δυο μοναδες συν να κατακτησεις ολες τις περιοχες του Hasdrubaal Barkas.
το dunkenwald πιο ειναιι;;
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Επαρχια του πρωιμου μεσαιωνα που σου δινει το πρωτο μπονους αγαθο του πρωιμου μεσαιωνα. Αναμεσα στην επαρχια που ξεκλειδωνει τον πυργο πρωιμου και τα βουνα.
 

DeletedUser31424

Guest
την κατακτησα αλλα δεν μου της εβγαλε
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
χμμμμ... ποια παραθυρα αποστολων σου εμφανιζει αριστερα??

αν εχεις καποια αποστολη επαναλαμβανομενη που μπορεις να παραλειψεις παραλειψε την και μαλλον θα σου τις εμφανισει. μΟυ εχει συμβει 2-3 φορες.
 

DeletedUser31424

Guest
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΝΝ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΔΕΥΟΜΟΥΝ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ
 

DeletedUser31424

Guest
επισηςς και σε ευχαριστω πολυ πολυυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή