丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

The Predator

Μέλος
***** THE BEST TEAM OF FORGE OF EMPIRES *****

META AΠΟ 1,5+ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΦΟΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΧΑΖΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΛΠ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΜΙΑ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΔΕΝ ΑΠΟ 6 ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΦΥΓΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ 4 ΑΛΛΑΞΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΞΕΡΑΜΕ ΣΤΟ ΦΟΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ
ΤΑΡΑΞΑΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΑΜΕ

ΣΠΑΣΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΝΤΕΡ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΟΛΕΩΝ ΣΕ ΤΡΕΛΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ
ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΕΠΙΠΕΔΩΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΣΕΣ
ΑΓΑΘΑ ΣΤΟ ΘΗΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΦΟΕ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΜΥΡΙΑ ΣΤΟ ΘΗΣ

ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

ΣΠΑΣΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΝΤΕΡ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΑΣ

ΚΑΝΑΜΕ 80 ΜΑΧΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΕ ΤΟΜΕΑ ΑΝΤΙΠΑΛΗΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΣΕ 4 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

ΗΜΑΣΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΣΕ ΟΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ Γ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ ΠΗΓΑΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΤΑΓΩΝΙΣΤΟΥΣΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ

ΠΑΙΞΑΜΕ 3 ΑΤΟΜΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ 70(ΔΥΟ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΓΑΜΕ

ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΥΛΛΗΠΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΤΟΛΜΟΥΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ


***** ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΕ *****


****** DREAM TEAM GVG FOE:
LEWNIDASZN
PARAXENOS4
NOOBAKIKILLER
GUERNICA F
ANGELD
ROZ PANTHIRAS
ΦΗ Η ΕΚΔΙΚΗΤΡΙΑ
HOLDEM
*MARILIA*
STARLET
BECHITO
TEOGODFATHER
JOHN1111
*****

***** Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΙΟΡΚΗΤΩΝ ΣΤΟ FOE:
NOOBAKIKILLER
STARLET
LEWNIDASZN
*****

*****ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ-ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ*****

*****ΟΥ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ*****

*****ΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑΟΣ*****

THE BEST GUILD IN THE HISTORY FORGE OF EMPIRES
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
***** ΓΕΛΑΝΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ! ΛΥΓΙΣΑΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΙ ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΕΣ! ΧΑΧΑΧΑΧ *****

μεγαλη ημερα η σημερινη. απλα μας επιβεβαιωνουν ολοι οι μυρωδιαδες εδω μεσα..
το παιχνιδι απο σημερα θα ειναι πιο καθαρο..
μαρτυρατε χωρις ξυλο κ περιφανευεστε κιολας.
τομεα σε 4 δευτερολεπτα.. (ειναι γεγονος ολοι τα βλεπαμε).. μονο που χρειαζονται 200 ατομα για τετοιο χτυπημα χαχαχαχαχαχαχ
3 ατομα εναντιων 70..εννοειται οτι το πλεονεκτημα το εχουν οι 3...απλα μαθηματικα ειναι αλλωστε χαχαχαχαχαχαχαχ
τι να πρωτο πω??? μιλαμε για γελια!
για ενα ομως χαιρομαι.. οτι με επιβεβαιωνετε ρε παιχτακια του γλυκου νερου..
τι εγινε? επεσαν οι φαπες στα μπαν κ λερωσατε σωβρακακι ετσι? με χερι δεν παιζετε το παιχνιδι ρε μυρωδιαδες??? χαχαχαχαχαχαχαχα
κλαιμεεε απαντες!
ε ρε κατι παιχτακια που ειχαν κ τα μουτρα να μιλανε για το παιχνιδι..αν ειναι δυνατον.

αντε σας ευχομαι τα καλυτερα στην ζωη σας εννοειται..
μακρια απο το παιχνιδι ομως. αρκετα το βρομισατε.

ελα να παιρνουν σειρα κ οι επομενοι.
 

The Predator

Μέλος
ENA MHN ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΑΖΕΙΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΕΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟΝ Β ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙΣ ΝΤΡΙΜ ΤΕΑΜ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ 55 ΚΛΙΚ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΦΟΥΛ ΔΙΠΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ ΕΛΕΓΕΣ
ΑΡΑ ΤΟΤΕ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΑΓΕΣ ΑΚΥΡΟ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΚΟΙ ΚΛΠ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ
ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΤΡΩΣ ΣΤΟΝ Β
 
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta
Τρελάδικο τι τρελάδικο? Πουθενάδες γεννημένοι κορόιδα. Να αλλαχτεί ο τίτλος σε "ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΟΥ FOE" ρε τι είναι αυτά, τι παράκρουση είναι αυτή. Κάνατε τον Κωλεκτάκο μάγκα για 2η φορά και τολμάτε να μιλάτε? Αλλά με τι μυαλό να το καταλάβετε .....
Είστε τα κοροίδα του FOE. Λυπάμαι αλλά έχετε μυαλό αμοιβάδας φίλοι μου. Και αποτύχατε και περηφανεύεστε. Είναι δυνατόν να τολμάτε και να δημοσίευετε τέτοιο κείμενο? Ρε αρπάξατε την φάπα με κάθε δυνατό τρόπο και κάθεστε και πλέκετε το εγκωμίο σας από πάνω?

Αφού τελειώσατε να πλέκετε το εγκωμιό σας καθίστε αδειάστε μας την γωνιά και αφήστε τον Κωλεκτάκο να οργιάζει πάλι με τις λαμογιές του.

Υ.Γ.
Για να μην ξεχνιώμαστε τα έλεγε η μουχλιασμένη γκούντα, aka νυφίτσα,Καραφλός Κωστάκης.: "Σταματίνα σου θυμίζω τον Γκουσγκούνη?" χαχαχα

Μουχλιάσμενη γκούντα εμείς θα είμαστε εδώ... Πάρε τον Ενβέρ Χότζα, τον ατακτούλη και κάντε τουτ εναλλάξ μηχανοδηγοί του FOE.
 
***** ΓΕΛΑΝΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ! ΛΥΓΙΣΑΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΙ ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΕΣ! ΧΑΧΑΧΑΧ *****

μεγαλη ημερα η σημερινη. απλα μας επιβεβαιωνουν ολοι οι μυρωδιαδες εδω μεσα..
το παιχνιδι απο σημερα θα ειναι πιο καθαρο..
μαρτυρατε χωρις ξυλο κ περιφανευεστε κιολας.
τομεα σε 4 δευτερολεπτα.. (ειναι γεγονος ολοι τα βλεπαμε).. μονο που χρειαζονται 200 ατομα για τετοιο χτυπημα χαχαχαχαχαχαχ
3 ατομα εναντιων 70..εννοειται οτι το πλεονεκτημα το εχουν οι 3...απλα μαθηματικα ειναι αλλωστε χαχαχαχαχαχαχαχ
τι να πρωτο πω??? μιλαμε για γελια!
για ενα ομως χαιρομαι.. οτι με επιβεβαιωνετε ρε παιχτακια του γλυκου νερου..
τι εγινε? επεσαν οι φαπες στα μπαν κ λερωσατε σωβρακακι ετσι? με χερι δεν παιζετε το παιχνιδι ρε μυρωδιαδες??? χαχαχαχαχαχαχαχα
κλαιμεεε απαντες!
ε ρε κατι παιχτακια που ειχαν κ τα μουτρα να μιλανε για το παιχνιδι..αν ειναι δυνατον.

αντε σας ευχομαι τα καλυτερα στην ζωη σας εννοειται..
μακρια απο το παιχνιδι ομως. αρκετα το βρομισατε.

ελα να παιρνουν σειρα κ οι επομενοι.

Μπορεί να γελάνε τα τσιμέντα με τα χάλια τους αλλά καλό φρούτο είσαι και εσύ. Να τα λέμε και αυτά.
 
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta

Melfice

Μέλος
ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΜΟΥ ΚΟΙΤΙΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΓΑΠΙΕΜΕ

Τo μονο πραγμα πραγματικα που καταφερατε σαν συντεχνεια ειναι να γινετε οι πιο μισητοι και οι πιο αντιπαθητικοι παικτες σε ολους τους κοσμους
Εκει πραγματικα το τερματισατε και δεν ειχατε αντιπαλο
Μαζεψατε ολους τους "χαλασμενους" και τις "χαλασμενες¨" και φτιαξατε μια συντεχνεια που κανονικα δεν θα επρεπε να λεγετε Τρελαδικο , αλλα παρατραγουδα , γιατι τετοιοι εισαστε , ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ


Οπως λεει και νιβο

Χρόνια σας ακούω να μιλάτε για ότι κάνετε
στα αυτιά μου όμως τα λόγια σας ακούω σαν να κλάνετε

Τετοιοι εισασταν οσο παιζατε , μια παρεα που εκλανε με το στομα και το μονο που ξερατε να λετε ηταν "πονας καραφλα " πονας νυφιτσα" και αλλες τετοιες αναρθρες κραυγες που μονο εσεις καταλαβαινατε

Και μιας και δεν εχει κλειδωσει ακομα το ποστ

ΑΓΡΟΤΗ ΠΟΝΑΣ???????????

Αντιο λοιπον και δεν θα λειψετε απο κανεναν , και οτι κανετε απο εδω και περα στην ζωη σας να το κανετε σωστα και με ηθος και οχι οπως κανατε στο foe
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: atakta

The Predator

Μέλος
ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΜΟΥ ΚΟΙΤΙΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΓΑΠΙΕΜΕ

Τo μονο πραγμα πραγματικα που καταφερατε σαν συντεχνεια ειναι να γινετε οι πιο μισητοι και οι πιο αντιπαθητικοι παικτες σε ολους τους κοσμους
Εκει πραγματικα το τερματισατε και δεν ειχατε αντιπαλο
Μαζεψατε ολους τους "χαλασμενους" και τις "χαλασμενες¨" και φτιαξατε μια συντεχνεια που κανονικα δεν θα επρεπε να λεγετε Τρελαδικο , αλλα παρατραγουδα , γιατι τετοιοι εισαστε , ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ


Οπως λεει και νιβο

Χρόνια σας ακούω να μιλάτε για ότι κάνετε
στα αυτιά μου όμως τα λόγια σας ακούω σαν να κλάνετε

Τετοιοι εισασταν οσο παιζατε , μια παρεα που εκλανε με το στομα και το μονο που ξερατε να λετε ηταν "πονας καραφλα " πονας νυφιτσα" και αλλες τετοιες αναρθρες κραυγες που μονο εσεις καταλαβαινατε

Και μιας και δεν εχει κλειδωσει ακομα το ποστ

ΑΓΡΟΤΗ ΠΟΝΑΣ???????????

Αντιο λοιπον και δεν θα λειψετε απο κανεναν , και οτι κανετε απο εδω και περα στην ζωη σας να το κανετε σωστα και με ηθος και οχι οπως κανατε στο foe
ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕLΚΑΤΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΟΙ ΚΛΠ ΚΛΠ ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙΣ? ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΣΤΟΝ Δ ΚΟΣΜΟ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΙ ΦΟΙΝΙΞ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΟ ΦΟΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΟΥ ΜΕΙΩΝΕΤΕ Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΟΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟΝ Ε ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΝ Δ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΝΕ ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΙ ΜΥΡΜΥΔΟΝΕΣ. ΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΟΝ Δ
ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΓΚΑΣ ΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΑΝ Η ΚΑΡΑΦΛΑ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕ-ΚΛΙΚΕΡ-ΜΠΟΤ
Ή ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΔΩ? ΑΝ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΦΑΓΑΝΕ ΣΥΝΤΕΧΝΟΙ ΣΟΥ ΜΠΑΝ? ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΕ ΣΚΡΙΠΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΣΚΡΙΠΤ Ή ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑΤΑ/?
ΑΡΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΤΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙ ΣΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΛΕΙΨΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΑΖΕΙΣ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΦΙΛΑΚΙΑ
 
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta

The Predator

Μέλος
Τρελάδικο τι τρελάδικο? Πουθενάδες γεννημένοι κορόιδα. Να αλλαχτεί ο τίτλος σε "ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΟΥ FOE" ρε τι είναι αυτά, τι παράκρουση είναι αυτή. Κάνατε τον Κωλεκτάκο μάγκα για 2η φορά και τολμάτε να μιλάτε? Αλλά με τι μυαλό να το καταλάβετε .....
Είστε τα κοροίδα του FOE. Λυπάμαι αλλά έχετε μυαλό αμοιβάδας φίλοι μου. Και αποτύχατε και περηφανεύεστε. Είναι δυνατόν να τολμάτε και να δημοσίευετε τέτοιο κείμενο? Ρε αρπάξατε την φάπα με κάθε δυνατό τρόπο και κάθεστε και πλέκετε το εγκωμίο σας από πάνω?


Αφού τελειώσατε να πλέκετε το εγκωμιό σας καθίστε αδειάστε μας την γωνιά και αφήστε τον Κωλεκτάκο να οργιάζει πάλι με τις λαμογιές του.

Υ.Γ.
Για να μην ξεχνιώμαστε τα έλεγε η μουχλιασμένη γκούντα, aka νυφίτσα,Καραφλός Κωστάκης.: "Σταματίνα σου θυμίζω τον Γκουσγκούνη?" χαχαχα

Μουχλιάσμενη γκούντα εμείς θα είμαστε εδώ... Πάρε τον Ενβέρ Χότζα, τον ατακτούλη και κάντε τουτ εναλλάξ μηχανοδηγοί του FOE.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΙΞΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΦΑΠΕΣ ΣΤΗΝ ΓΚΟΥΝΤΑ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΜΑΛΛΙΑ
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
επιτελους και ενα καλο νεο.ξεβρωμισε ο τοπος.το παιχνιδι μολις εγινε καλυτερο.
80 μαχες σε 4 δευτερα;μονος σου μαρτυρας το ποσο κλεφτες ησασταν.μονο που δεν μπορεσατε να κρατησετε τιποτα γιατι απλα ησασταν ανικανοι να κρατησετε ολους τους τομεις.ευκολα καποιος ανεβαινει στην κορυφη αλλα η διαρκεια ειναι αυτη που σε κανει πρωταθλητη.και εσεις λογω του οτι ησασταν κλεφτες το αποδειξατε αυτο περιτρανα.ανεβηκατε με τεχνασματα υπογεια στην κορυφη και φυσικα δεν μπορεσατε να κρατηθειτε γιατι απλα δεν ησασταν ολοι αχρηστοι.και μετα φυσικα σαν κλεφτες παλι φυγατε και ονομασατε την ανικανοτητα σας ¨αδιαφορια για τον σες".
το ηθος σας το ξερουμε και το καταλαβαμε απο τον τροπο παιχνιδιου σας και απο τις αηθεις προσωπικες σας επιθεσεις σε αλλα μελη.καταλαβαινουμε και πως ειστε στη προσωπικη σας ζωη.
πολυ ευχαριστα νεα λοιπον και για να τα κανετε ακομα καλυτερα πες μας οτι δεν προκειται να επιστρεψετε να ξανα βρωμισετε το παιχνιδι
 

The Predator

Μέλος
επιτελους και ενα καλο νεο.ξεβρωμισε ο τοπος.το παιχνιδι μολις εγινε καλυτερο.
80 μαχες σε 4 δευτερα;μονος σου μαρτυρας το ποσο κλεφτες ησασταν.μονο που δεν μπορεσατε να κρατησετε τιποτα γιατι απλα ησασταν ανικανοι να κρατησετε ολους τους τομεις.ευκολα καποιος ανεβαινει στην κορυφη αλλα η διαρκεια ειναι αυτη που σε κανει πρωταθλητη.και εσεις λογω του οτι ησασταν κλεφτες το αποδειξατε αυτο περιτρανα.ανεβηκατε με τεχνασματα υπογεια στην κορυφη και φυσικα δεν μπορεσατε να κρατηθειτε γιατι απλα δεν ησασταν ολοι αχρηστοι.και μετα φυσικα σαν κλεφτες παλι φυγατε και ονομασατε την ανικανοτητα σας ¨αδιαφορια για τον σες".
το ηθος σας το ξερουμε και το καταλαβαμε απο τον τροπο παιχνιδιου σας και απο τις αηθεις προσωπικες σας επιθεσεις σε αλλα μελη.καταλαβαινουμε και πως ειστε στη προσωπικη σας ζωη.
πολυ ευχαριστα νεα λοιπον και για να τα κανετε ακομα καλυτερα πες μας οτι δεν προκειται να επιστρεψετε να ξανα βρωμισετε το παιχνιδι
KAI ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ ΕΤΣΙ? ΜΑΣ ΞΕΡΕΙΣ? ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΕ ΚΛΗΣΗ ΜΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟΨΗ? Ή ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?
ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ? ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ? ΠΟΥ ΠΕΖΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΓΚ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΤΟΜΕΑ? ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΤΕ ΜΕ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΠΙΝΑΚΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΠΑΘΙΑ? ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΙΛΑΣ?
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΤΕΧΝΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΧΟΥΦΤΑΛΟ ΝΑ ΣΤΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΓΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΡΕΛΟΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΠΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΕΞΥΠΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ

ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΤΖΙΜΑΝΗ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΕΚΡΑΖΕ ΣΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΚΛΑΙΓΟΣΑΣΤΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΣΕ ΕΜΑΣ

ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΣΥ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙ ΠΗΡΕΣ? ΒΑΣΙΚΑ ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥ ΚΟΛΕΚΤ ΣΤΟ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΣΕ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΧΑΧΑΧΑΧ
Ή ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ?χΧΧΑΧΑΧΑΧΑ KAI NA ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ RICK GRIMES ΠΡΩΗΝ TSOB XAXAXA KAI EΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΘΑΡΟΙ
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta

Melfice

Μέλος
Δόθηκε προειδοποίηση για προσβλητικά σχόλια
ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕLΚΑΤΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΟΙ ΚΛΠ ΚΛΠ ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙΣ? ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΣΤΟΝ Δ ΚΟΣΜΟ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΙ ΦΟΙΝΙΞ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΟ ΦΟΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΟΥ ΜΕΙΩΝΕΤΕ Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΟΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟΝ Ε ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΝ Δ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΝΕ ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΙ ΜΥΡΜΥΔΟΝΕΣ. ΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΟΝ Δ
ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΓΚΑΣ ΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΑΝ Η ΚΑΡΑΦΛΑ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕ-ΚΛΙΚΕΡ-ΜΠΟΤ
Ή ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΔΩ? ΑΝ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΦΑΓΑΝΕ ΣΥΝΤΕΧΝΟΙ ΣΟΥ ΜΠΑΝ? ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΕ ΣΚΡΙΠΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΣΚΡΙΠΤ Ή ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑΤΑ/?
ΑΡΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΤΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙ ΣΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΛΕΙΨΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΑΖΕΙΣ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΦΙΛΑΚΙΑ
Λοιπον φιλε μου Λεωνιδα Ξεκινας και ενω εχεις δει 100 φορες το ονομα μου με αποκαλεις Μελ κατι , Αυτο 2 πραγματα μπορει να σημαινει , ειτε οτι θελεις να με απαξιωσεις ειτε οτι σαν αγραμματος που εισαι δεν εχεις μαθει να διαβαζεις ενα nickname τι ακριβως απο τα 2 ισχυει?
Δεν χρειαζετε κανεις να σε γνωρισει πολυ για να καταλαβει ποσο κοπανος και αξεστος εισαι , οι πραξεις σου και τα λογια σου ειναι ανοικτο βιβλιο

Εισαι πιο χαζος και απο μπουγατσα κραζεις αυτους που παιζουν με κλικερ και μετα λες κανεις 80 μαχες σε 4 σεκ ....μαρτυρας χωρις ξυλο δηλαδη η αλλιως πιο ηλιθιος πεθαινεις

Οσο για το αποχαιρετηστηριο μηνυμα που εγραψες , εδειξες για ακομα μια φορα ποσο κομπλεξικος και καραγκιοζης εισαι που βγηκες και εκθειαζες αυτα που εχετε κανει χωρις να εχετε κανει απολυτος τιποτα
Σαν να βγει ο συμπολιτης σου ο Σπανουλης και να πει κυριοι σταματαω το μπασκετ γιατι βαρεθηκα να σας γλενταω , σας εχω ολους για την πλακα και ειμαι ο καλυτερος απο ολους Οι μεγαλοι παικτες ομως δεν εχουν αναγκη απο κολακιες Και εσεις δειξατε οτι εκτος απο μικροι παικτες εισαστε και μικροι σαν ανθρωποι

Για ακομα μια φορα αντιο και στον αγυριστο , δεν θα λειψετε απο κανεναν
 
  • Like
Αντιδράσεις: atakta

nouliadis

Καμένος Χρήστης
KAI ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ ΕΤΣΙ? ΜΑΣ ΞΕΡΕΙΣ? ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΕ ΚΛΗΣΗ ΜΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟΨΗ? Ή ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?
ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ? ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ? ΠΟΥ ΠΕΖΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΓΚ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΤΟΜΕΑ? ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΤΕ ΜΕ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΠΙΝΑΚΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΠΑΘΙΑ? ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΙΛΑΣ?
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΤΕΧΝΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΧΟΥΦΤΑΛΟ ΝΑ ΣΤΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΓΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΡΕΛΟΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΠΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΕΞΥΠΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ

ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΤΖΙΜΑΝΗ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΕΚΡΑΖΕ ΣΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΚΛΑΙΓΟΣΑΣΤΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΣΕ ΕΜΑΣ

ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΣΥ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙ ΠΗΡΕΣ? ΒΑΣΙΚΑ ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥ ΚΟΛΕΚΤ ΣΤΟ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΣΕ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΧΑΧΑΧΑΧ
Ή ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ?χΧΧΑΧΑΧΑΧΑ KAI NA ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ RICK GRIMES ΠΡΩΗΝ TSOB XAXAXA KAI EΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΘΑΡΟΙ
ω ναι φυσικα και σας ξερω....και πολυ καλα μαλιστα.εσυ που δεν σεβαστηκες ουτε καν τη μνημη του νεκρου ανθρωπου θα μου μιλησεις για συμπεριφορες; ξερω πολυ καλα τι χαρακτηρας εισαι και ποσο μικρος σαν ανθρωπος.
οποτε επεστρεψε στο λαγουμι σου τωρα γιατι ειδες οτι δεν μπορουσες να κανεις τιποτα και πουθενα.και βαφτισε την ανικανοτητα σου ελλειψη κινητρου. δεν σε πιστευει ουτε ο εαυτος σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: atakta

The Predator

Μέλος
Λοιπον φιλε μου Λεωνιδα Ξεκινας και ενω εχεις δει 100 φορες το ονομα μου με αποκαλεις Μελ κατι , Αυτο 2 πραγματα μπορει να σημαινει , ειτε οτι θελεις να με απαξιωσεις ειτε οτι σαν αγραμματος που εισαι δεν εχεις μαθει να διαβαζεις ενα nickname τι ακριβως απο τα 2 ισχυει?
Δεν χρειαζετε κανεις να σε γνωρισει πολυ για να καταλαβει ποσο κοπανος και αξεστος εισαι , οι πραξεις σου και τα λογια σου ειναι ανοικτο βιβλιο

Εισαι πιο χαζος και απο μπουγατσα κραζεις αυτους που παιζουν με κλικερ και μετα λες κανεις 80 μαχες σε 4 σεκ ....μαρτυρας χωρις ξυλο δηλαδη η αλλιως πιο ηλιθιος πεθαινεις

Οσο για το αποχαιρετηστηριο μηνυμα που εγραψες , εδειξες για ακομα μια φορα ποσο κομπλεξικος και καραγκιοζης εισαι που βγηκες και εκθειαζες αυτα που εχετε κανει χωρις να εχετε κανει απολυτος τιποτα
Σαν να βγει ο συμπολιτης σου ο Σπανουλης και να πει κυριοι σταματαω το μπασκετ γιατι βαρεθηκα να σας γλενταω , σας εχω ολους για την πλακα και ειμαι ο καλυτερος απο ολους Οι μεγαλοι παικτες ομως δεν εχουν αναγκη απο κολακιες Και εσεις δειξατε οτι εκτος απο μικροι παικτες εισαστε και μικροι σαν ανθρωποι

Για ακομα μια φορα αντιο και στον αγυριστο , δεν θα λειψετε απο κανεναν
ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙΣ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ
ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΝΤΡΟΠΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΤΟΥΒΛΟ
ΑΡΑ ΜΑΣ ΚΡΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ? ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΦΑΓΕΣ ΦΑΠΕΣ? ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΡΓΚΑ
ΩΡΑΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΤΟ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΤΕ ΒΡΩΜΙΚΑ ΜΕ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΛΙΚΕΡ ΜΕ ΧΡΗΣΕΙΣ ΚΛΠ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕ
ΩΡΑΙΟ ΕΕ??? ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΥΝΤΕΧΝΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΕΠΗ ΚΕΝΤΡΙ ΑΝΤΩΝΗ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΤΣΕ ΒΡΙΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΤΑ 4 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΑ ΚΛΙΚ ΕΝΟΣ ΠΑΙΚΤΗ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΑ ΑΝΑΛΥΣΩ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΜΕΤΡΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΝΕΙ 8 ΚΛΙΚ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΤΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ GAMER ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΡΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΑΝ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΙΨΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΣΕ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΨΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΧΟΡΗΓΟΥΣΑΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΟΥΛΑ
 
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta

The Predator

Μέλος
ω ναι φυσικα και σας ξερω....και πολυ καλα μαλιστα.εσυ που δεν σεβαστηκες ουτε καν τη μνημη του νεκρου ανθρωπου θα μου μιλησεις για συμπεριφορες; ξερω πολυ καλα τι χαρακτηρας εισαι και ποσο μικρος σαν ανθρωπος.
οποτε επεστρεψε στο λαγουμι σου τωρα γιατι ειδες οτι δεν μπορουσες να κανεις τιποτα και πουθενα.και βαφτισε την ανικανοτητα σου ελλειψη κινητρου. δεν σε πιστευει ουτε ο εαυτος σου.

ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑ ΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΙΠΕΣ? ΩΡΑΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΛΑΣΑΡΕΤΕ ΟΛΟΙ
ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΕΨΕΥΣΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΛΕΩ 14
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΣΑΣ
ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΟΙΟΝ ΕΛΕΓΑ
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ
ΕΙΣΤΕ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΕΞΥΠΝΟΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ
ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ? ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ? ΜΑΛΩΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ? ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΖΕΙΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΨΕΜΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΤΑΠΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑ ΕΤΣΙ ΧΑΧΑΧΑ

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΖΙΜΑΝΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΥ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΑΝΙΚΑΝΟ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΔΙΠΛΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ Δ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΧΕΣ ΠΕΠ ΣΕΣ ΚΛΠ ΝΑ ΧΟΡΗΓΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟΝ ΣΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΧΑΧΑ

ΑΡΑ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ???

ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΣΑΣ? ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΧΑΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ ΣΤΟΝ Δ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΙΣ ΚΟΝΤΡΑΡΕΤΕ
 
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta

nouliadis

Καμένος Χρήστης
να κανουμε μια συμφωνια;περιμενε λιγο να παρω λιγο παγωτο να τρωω και εσυ συνεχισε να γραφεις τις παραληρηματικες σου σκεψεις που μας κανουν να γελαμε τοσο πολυ. μην φυγεις ομως ετσι; συνεχισε να γραφεις. ειναι απολαυση και διασκεδαση θα τολμουσα να πω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: atakta

Smerna

Μέλος
ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΣΑΣ? ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΧΑΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ ΣΤΟΝ Δ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΙΣ ΚΟΝΤΡΑΡΕΤΕ
Δυνατη συντεχνια ηταν και θα ηταν αν ηξεραν πως να συμπεριφερθουν σε αυτους που ηταν ταγμενοι αλλα οχι υποταγμενοι. Και καλες πολιορκιες ειχαν και καλα κλικερακια, αλλα εχασαν την μπαλα απο εγωισμο και μονο. Υπαλληλους ηθελαν σε ολους τους κοσμους και οχι συντεχνους. Να μπαινουν οποτε γουσταρουν για να διωξουν οποιον γουσταρουν (ετσι καλυπταν οσα τους ελειπαν στην πραγματικη ζωη). Και ηρθε η στιγμη που τους γυρισαν την πλατη οι πραγματικοι μαχητες. Αυτο τους ποναει. Εμειναν μονο οι φαρμερς.
 

Melfice

Μέλος
Καταρχην θελω να ζητησω συγγνωμη απο την διαχειρηση , για τους χαρακτηρισμους προς τους παικτες του τρελαδικου ,
Για να μην παρεξηγηθω η συγγνωμη ειναι γιατι καταχραστηκα την καλοσυνη τους και για το γεγονος οτι ηταν υποχρεωμενοι να διαβασουν οσα "ομορφα" εγραψα για τα παρατραγουδα του παιχνιδιου και οχι για τους καθεαυτου χαρακτηρισμους μιας και οτι ειπα για τους τρελους ισχυει 1000000%

Πρεπει παντως να αναγνωρισουμε το γεγονος , οτι το μονο καλο και σωστο πραγμα που εχουν κανει στο παιχνιδι ειναι......που φευγουν
Επιτελους κανανε και κατι καλο στο παιχνιδι

Στο καλο λοιπον και φιλε Λεωνιδα και κατσε να ισιωνεις τα αγγουρια στα χωραφια σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: atakta

Smerna

Μέλος
Τελικα αν και η χαρα σου δεν περιγραφεται, πονας. Δεν σκεφτηκες ποτε πως οτι εγινε, εγινε επειδη καποιοι ειναι περισσοτερο κλεφτες απο τις λεηλασιες που επιτρεπονται στο παιγχνιδι και απο τα μεροκαματα που επισης επιτρεπονται
και απο το να κλεβεις συντεχνιες και λογαριασμους?
Δεν θα ξεχασεις ποτε πως σε μια μερα σου γυρισαν την πλατη 40 παικτες και εμεινες με το κουφαρι που στο τελος και εσυ δεν αντεξες και εφυγες. Περαστικα και βγες με το ονομα σου, μην ντρεπεσε.
 

The Predator

Μέλος
να κανουμε μια συμφωνια;περιμενε λιγο να παρω λιγο παγωτο να τρωω και εσυ συνεχισε να γραφεις τις παραληρηματικες σου σκεψεις που μας κανουν να γελαμε τοσο πολυ. μην φυγεις ομως ετσι; συνεχισε να γραφεις. ειναι απολαυση και διασκεδαση θα τολμουσα να πω.
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΤΑΤΕ ΝΟΥΛΙΑΔΗ? Η ΠΡΩΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΟΥ ΣΤΟΝ Δ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΣΠΑΡΤΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙΑ? ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕ ΜΙΑ ΔΙΕΤΙΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ
ΑΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΡΑΖΕΤΕ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΚΛΙΚΕΡ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΑΥΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧ
Ή ΜΗΠΩΣ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ? ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ ΤΑ ΣΚΡΝΣΟΤ? ΟΛΟΙ ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΡΑ ΜΑΣ ΚΡΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΣΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ?χΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΤΕ ΞΕΠΕΡΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΛΗ ΥΠΟΤΑΓΗ? ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΤΡΩΣ ΚΑΡΠΑΖΙΑ?ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ
 

The Predator

Μέλος
Καταρχην θελω να ζητησω συγγνωμη απο την διαχειρηση , για τους χαρακτηρισμους προς τους παικτες του τρελαδικου ,
Για να μην παρεξηγηθω η συγγνωμη ειναι γιατι καταχραστηκα την καλοσυνη τους και για το γεγονος οτι ηταν υποχρεωμενοι να διαβασουν οσα "ομορφα" εγραψα για τα παρατραγουδα του παιχνιδιου και οχι για τους καθεαυτου χαρακτηρισμους μιας και οτι ειπα για τους τρελους ισχυει 1000000%

Πρεπει παντως να αναγνωρισουμε το γεγονος , οτι το μονο καλο και σωστο πραγμα που εχουν κανει στο παιχνιδι ειναι......που φευγουν
Επιτελους κανανε και κατι καλο στο παιχνιδι

Στο καλο λοιπον και φιλε Λεωνιδα και κατσε να ισιωνεις τα αγγουρια στα χωραφια σου
ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΥΨΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΣΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΩ ΕΧΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΜΟΙΒΑΔΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΗΜΕΡΩΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΦΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΣΙΩΜΑ ΟΠΩΣ ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΟΣΜΟ ΘΕΛΕΤΕ
ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΙΣΙΑ ΑΓΓΟΥΡΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ? ΑΝ ΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΤΕΝΤΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΕΥΡΥ ΚΟΙΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΨΑΞΕΙ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή