4 πυξίδες, 3 άσσοι κι ένα δυάρι...

finrod

Ενεργό Μέλος
Δόθηκε προειδοποίηση για απειλές
4 πυξίδες, τρεις άσσοι κι ένα δυάρι, το όλον 5 κουκίδες διάνυσε το ...σαπάκι που για αρμένισμα μου δώσατε!
Κανονίστε! 5 ημέρες απομένουν. Το όλον 20 ακόμη πυξίδες. Αν υποψιαστώ ότι εκβιαστικά από μέρους σας πρέπει την εκδήλωση να διαμαντώσω για να ολοκληρώσω το καραβόσπιτο αλίμονό σας. Ούτε ψύλλος στον κόρφο σας! Θα τα ακούσετε δημόσια, κι από την καλή κι από την ανάποδη κι ας βρέξει καρεκλοπόδαρα, κι ας αστράψει κι ας βροντήξει η COMA.
Αυτά κι αμαρτία δεν θα έχω.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Όλες μας οι εκδηλώσεις είναι σχεδιασμένες ώστε τα κύρια κτίρια που δίνουν ως ανταμοιβή να ολοκληρώνονται χωρίς τη χρήση Διαμαντιών.
Τις ίδιες πιθανότητες που έχεις εσύ να το ολοκληρώσεις, έχω κι εγώ και ο κάθε παίκτης μέσα στο παιχνίδι.
Μη προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις ότι έχουμε επέμβει στο λογαριασμό σου για να χρησιμοποιήσεις Διαμάντια.
 

silvo

Banned
Αυτό δεν είναι ακριβώς αλήθεια! Προυποθέτει ότι έχεις το κουτί απο την προηγούμενη εκδήλωση και ειδικά στο συγκεκριμένο event στατιστικά έχεις μόνο 8% πιθανότητες χωρίς το κουτί, ενώ διαφορετικά έχεις πάνω απο 90%
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αυτό δεν είναι ακριβώς αλήθεια! Προυποθέτει ότι έχεις το κουτί απο την προηγούμενη εκδήλωση και ειδικά στο συγκεκριμένο event στατιστικά έχεις μόνο 8% πιθανότητες χωρίς το κουτί, ενώ διαφορετικά έχεις πάνω απο 90%

Να θυμάσαι ότι παίζει πάντα ρόλο και ο παράγοντας τύχη.
Δεν είχα το κουτί από την προηγούμενη εκδήλωση και κατάφερα να ολοκληρώσω το κτίριο την τελευταία ημέρα της εκδήλωσης (και μην ακούσω τίποτα κουλά του τύπου "εσύ έχεις τα μέσα"... με τους ίδιους όρους παίζουμε).
 
Κορυφή