ANAKOIΝΩΣΗ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΑΒΑΤΟΝ - ΑRXONTAS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser27856
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27856

Guest
Η συντεχνια μας θα ΑΠΕΧΕΙ από μαχες ΣΕΣ και ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΗΣ
λογο του ΧΑΜΟΥ του ΣΥΝΤΕΧΝΟΥ ΜΑΣ ....ΦΙΛΟΥ και ΑΔΕΡΦΟΥ....
ΑΝΔΡΕΑ ( rs 2008 )

ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΣΟ ΗΘΕΛΑ....
ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ...
ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΣΤΗ ΓΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ...
 

DeletedUser31320

Guest
Καλησπέρα

Θερμά συλλυπητήρια στην συντεχνία ΑΒΑΤΟΝ για την πρόωρη απώλεια του μέλους τους Ανδρέα.
Η συντεχνία ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ θα απέχει για 3 ημέρες από μάχες στον ΣεΣ , σε ένδειξη πένθους και συμπαράστασης στην οικογένεια του Ανδρέα και στους ΑΒΑΤΟΝ.
 

AGALITSAS

Μέλος
Μόλις διάβασα τα άσχημα νέα...Εκ μέρους της συντεχνίας ***ΣΌΦΙΑ*** κι από μένα προσωπικά τα θερμότερα συλλυπητήρια μας προς την συντεχνία ΑΒΑΤΟΝ και τους οικείους του παλικαριού..Καλό Παράδεισο να έχεις Ανδρέα...Ως ένδειξη πένθους η συντεχνία ***ΣΌΦΙΑ*** δεν θα κάνει καμιά εχθροπραξία στους ΣεΣ εκτός κι αν δεχτούμε πρώτοι επίθεση ...!!!
 

DeletedUser28453

Guest
ΑΝΤΡΙΚΟ πάρε μια ΑΜΣΤΕΛ ρε φίλε , καθώς πηγαίνεις στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ,,, οι πλάκες σου ,,, τα κλακ σου όταν άνοιγες τις μπίρες σου ,,, η παρέα σου … ΘΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ,,, ελαφρύ το χώμα που σε σκεπάζει ,,, την έκανες νωρίς ΑΝΤΡΙΚΟ ,,, Μας άφησες ρε μπαγάσα ,,,
 

DeletedUser643

Guest
καλο ταξιδι Αντρικο και καλη ανταμωση με Αρχοντα και Αννουλα
 

DeletedUser31198

Guest
Απο την πλευρα μου Συλυπητηρια στην οικογενεια του και στους συντεχνους,Δεν τον ηξερα αλλα απο αυτα που διαβασα πραγματικα δεν εχω λογια.Ο θεος να τον προσεχει και να τον ευλογει.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
εκ μέρους της Ομάδας Διαχείρισης, τα συλλυπητήριά μας στην οικογένεια, τους φίλους, συγγενείς και συμπαίκτες.
 

DeletedUser27758

Guest
Είμαστε όλοι σοκαρισμένοι από τα νέα του ξαφνικού θανάτου του Ανδρέα και θα θέλαμε να εκφράσουμε τα συλλυπητήρια μας και ως συντεχνία GUARDIAN ANGELS και προσωπικά ως Παναγιώτης. Παρακαλώ δεχθείτε τα πιο βαθιά και ειλικρινή συλλυπητήρια μας αυτή την δύσκολη στιγμή. Σας εύχομαι δύναμη, υγεία και αντοχές για να θυμάστε πάντα τις καλύτερες στιγμές μαζί του, και αναφέρομαι στην συντεχνία ΑΒΑΤΟΝ , αλλά και με έναν νοητό τρόπο και στους οικείους του.

Ο θάνατος δεν συνηθίζεται ποτέ …ειδικά όταν μιλάμε για έναν νέο άνθρωπο, που περάσαμε μαζί χρόνια αρκετά ως σύντεχνοι, φίλοι , αντίπαλοι αλλά πάντα μέσα σε μια μικροκοινωνία , μέσα με μια κοινότητα αυτή του FOE.
Καταλαβαίνω πόσο σοκαρισμένοι θα είναι οι σύντεχνοι του, εδώ εμείς που είμασταν λίγο πιό μάκρία και πραγματικά δεν μπορουμε να το συνειδητοποιήσουμε...

Ax…ρε Αντρέα θα συναντήσεις εκεί την Άννα και τον Άρχοντα θα έχεις καλή παρέα και σίγουρα θα συναντήσεις και αλλά παιδιά και φίλους που «έφυγαν» μέσα από το...παιχνίδι και από την ζωή– είναι αλήθεια μια από τις πιο ιστορικές συντεχνίες στον Α κόσμο , η ΑΒΑΤΟΝ , έχει πληρώσει πολύ βαρύ τίμημα…Τους εύχομαι να βρουν την δύναμη και τις αντοχές με κάποιο τρόπο να τους τιμήσουν, να τιμήσουν την μνήμη τους.

καλό ταξίδι Ανδρέα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28431

Guest
Θέλω να εκφράσω τη βαθειά μου λύπη από τον θάνατο του Αντρέα
Σοκαρισμένη ακόμα από αυτή τη ξαφνική είδηση εκφράζω τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένεια, τους αγαπημένους και φίλους του Αντρέα
Καλό σου ταξίδι Αντρίκο
 
Κορυφή