asteroph

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30394
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28459

Guest
καλο ταξιδι Αννα,θα σε θυμομαστε,περασαμε πολλα.. ,συλλυπητηρια στην οικογενια της
 

DeletedUser30091

Guest
η συντεχνία d.c.aργοναυτεσ εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους φίλους της αννας!
αν ...υπάρχει συνέχεια ..να'σαι καλά κοπελιά..εκεί που πας !
 

DeletedUser744

Guest
τα ειλικρινα μου συλληπητηρια... καλο ταξιδι Αννα...
 

DeletedUser1609

Guest
Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους φίλους της Άννας , κουράγιο και δύναμη σας εύχομαι να ζήσετε να την θυμάστε.!
Ας είναι ελαφρύ το χώμα....καλό ταξίδι.
 

DeletedUser26703

Guest
Τα θερμα μου συλληπητηρια, κουραγιο και καλη δυναμη.
Η ΙΝΚΑΣ απο σημερα πενθει την ΑΝΝΑ......καλο ταξιδι κοριτσι μου.
 

DeletedUser30262

Guest
Η Συντεχνία ΕMPIRE εκφράζει με τη σειρά της τα θερμά της συλληπητήρια στην οικογένεια της asteroph και τους δικούς της ανθρώπους.

Καλό της ταξίδι...
 

DeletedUser30232

Guest
ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΛΕΓΕΩΝΑ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ
 

DeletedUser1485

Guest
μακάρι να περνάς καλά, να ζεις ευτυχισμένα
κι η σκέψη μας παντοτινά θα ’ναι κοντά σε σένα
Αννουλα θα σε θυμομασται για παντα.......Καλό ταξίδι
 

DeletedUser28762

Guest
Η Συντεχνία ΧΑΛΑΡΑ ΟΛΕ εκφράζει με τη σειρά της τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια της asteroph και τους δικούς της ανθρώπους.
Καλό της ταξίδι...
 

DeletedUser30791

Guest
η συντεχνια royal guard και ολα τα μελη τησ, ευχεται καλο παραδεισο στην αννα. ασ ειναι ελαφρυ το χωμα που σε σκεπασε.
 

AGALITSAS

Μέλος
Βαθύτατα συγκινημένος και συγκλονισμένος από το άσχημο αυτό νέο για το χαμό της Αννούλας, εκ μέρους της συντεχνίας ΣΟΦΙΑ και από μένα προσωπικά, απευθύνω τα θερμότερα συλλυπητήρια μας τόσο στην οικογένεια της, τόσο και στους φίλους και συμπαίκτες της στην συντεχνία ΑΒΑΤΟΝ - ΑΡΧΟΝΤΑΣ..Καλό Ταξίδι Αννούλα, Καλό Παράδεισο να έχεις, ο Θεός να αναπαύσει τη ψυχούλα σου...!!!
 

DeletedUser1446

Guest
Καλησπέρα σε όλους!! Τυχαία μπήκα στο φορουμ για άσχετο λόγο και διάβασα το δυσάρεστο γεγονός της απώλειας μιας κοπελιάς αγαπητή σε Όλους όσους την γνώριζαν προσωπικά!

Έχω αρχίσει να τρομάζω με τον τρόπο που αντιδράτε γενικότερα στο παιχνίδι και δυστυχώς στις φυσικές απώλειες των συμπαιχτών μας φαίνεται ακόμα πιο πολύ!!
Δυνατός/ή/οί δεν είναι αυτός/ή/οί που παλεύει/ουν σε ένα παιχνίδι.
Δυνατοί είναι αυτοί που παλεύουν να ζήσουν!
Δυνατή ήταν η Άννα!!
Δυνατοί είναι οι συγγενείς, οι φίλοι, αυτής της κοπέλας και όλων εκείνων των συμπαιχτών μας που είτε γνωρίζουμε για τον θάνατο τους είτε δε θα το μάθουμε ποτέ!
Εμείς πάντως, όσο κιαν είναι η βαθμολογία μας, όσες ώρες κιαν περνάμε στο παιχνίδι ....Δυνατοί δεν είμαστε και Μακάρι η Άννα από τον Παράδεισο που βρίσκεται να γελάει με την Αδυναμία μας (ξέρει τι ζούμε)!

Να αναπαυθεί η ψυχούλα της!!
 

DeletedUser30099

Guest
Η συντεχνία Apollonia εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στην Άννα και κυρίως στην οικογένειά της. Καλό παράδεισο Άννα.
 

DeletedUser28453

Guest
Καλησπέρα σε όλους .
Εδώ και 40 περίπου μέρες ο παράδεισος είναι πιο φωτεινός …. Η Αννούλα μας , η Αστερόπη μας τον φωτίζει καθημερινά …. Η διαδικτυακή της οικογένεια , η Άβατον ~ Άρχοντας και οι φίλοι της δε θα την λησμονήσουν ποτέ … Π Ο Τ Ε … Την Κυριακή 29 Μαρτίου η συντεχνία μας θα απέχει από οποιαδήποτε μάχη σε χάρτες ή πύργους ως ελάχιστο δείγμα σεβασμού στην ψυχούλα της .
 
Κορυφή