City Planner Contest!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Το γνωστό πλέον lolitaki επέστρεψε ξανά ( όχι από διακοπές ) και είναι έτοιμο για δράση !!
Πάμε λοιπόν να μοιράσουμε 2000 διαμάντια σε 4 τυχερούς !
Τι θέλω δεν σας είπα , το βασικότερο.Θελω να δω οργάνωση πόλης !!Μια φωτό με την πόλη σας να καμαρώσω αρχιτέκτονες!!
Οι 4 παίκτες με τα περισσότερα λαικ θα κερδίσουν από 500 διαμάντια.Ο διαγωνισμός μου λήγει στις 2 Σεπτέμβρη 23.59!!
Καλή επιτυχία!
 

DeletedUser29206

Guest
Πάντα εφαρμόζω το ότι τα κτίριά μου δεν ακομπάνε σε δύο λωρίδες δρόμου το οποίο μου προσφέρει οικονομία χώρου, πολύ σημαντικό!
download 1.png
https://prnt.sc/oz3hl5 (Η κανονική)
Βάλτε να επιτρέπονται μεγαλύτερες φωτογραφίες να πούμε! Παιδεύομαι κάθε φορά να ανεβάσω και κάνω αλλαγή μεγάθους και βγαίνει θολή. Αφού από lighshot δεν ξέρω τι κάνετε... άμα επιτρέπεται ή όχι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Πάντα εφαρμόζω το ότι τα κτίριά μου δεν ακομπάνε σε δύο λωρίδες δρόμου το οποίο μου προσφέρει οικονομία χώρου, πολύ σημαντικό!
Προβολή συνημμένου 858
https://prnt.sc/oz3hl5 (Η κανονική)
Βάλτε να επιτρέπονται μεγαλύτερες φωτογραφίες να πούμε! Παιδεύομαι κάθε φορά να ανεβάσω και κάνω αλλαγή μεγάθους και βγαίνει θολή. Αφού από lighshot δεν ξέρω τι κάνετε... άμα επιτρέπεται ή όχι.
Επιτρέπεται
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλο Μηνα
οχι δεν σνομπαρω τον διαγωνισμο ισα ισα που ειμαι φαν της ..παιχνιδιαρκης πτυχης της lolitaki
ομως εχω προβλημα με φωτο της πολης μου για δυο βασικους λογους
1
στον ελληνικο σερβερ εχω 4 πολεις (σε διαφορετικους κοσμους εεεε ) με διαφορετικα ..στυλ
η μια ειναι μεγαλη και πλουσια
οι δυο ειναι μικρο μεσαιες μεν αλλα
η μια ειναι η εν τω βαθει ειναι ψυχοπονιαρα
και η αλλη η πρωτη μου αγαπη ..το πατρικο μου που λεω .
και η τελευταια ταλα σιτι ειναι μικρη μεν αλλα με καρδια λιονταριου με οραμα και ..προοπτικη
εαν ανεβασω φωτο απο την μια θα παραπονεθουν οι αλλες

2
επειδη ειναι ολες ομορφες πολυ φοβαμαι μην μου τις ματιασουν
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Ο διαγωνισμός μας έκλεισε ! Επιστρέφω με τα ονόματα των νικητών!
Ευχαριστώ όσους συμμετείχαν και ευχομαι στον επόμενο διαγωνισμό να έχουμε ακόμα περισσότερες συμμετοχές!
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Νικητές αυτού του διαγωνισμού είναι οι:
Albertus magnus 500 διαμαντια
Crazyhos 500 διαμαντια
KatKat 500 διαμαντια
Shadow King 250 διαμαντια
mitsosnikaia7 250 διαμαντια
Ευχαριστω για την συμμετοχη σας!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή